DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #844647  autor: dastyy1
 11 sty 2016, 01:24
Witam
Telefon mam od roku, spadal mi wiele razy, ale to co sie wydazylo to komedia... Telefon spadl mi z wysokosci ok. pol metra odbijajac sie od nog upadl na dywan bokiem (w etuii) Ekran nawet nie dotknal podlogi bo spadl na druga strone. Wzialem telefon w rece i nawet nie zauwazylem ze cos jest nei tak dopiero po minucie cos sie stalo z dotykiem, a tu patrze i malutka pajeczynka. Jak sie okazalo taka malutka pajeczynka mogla narobic duzo szkod bo nie dziala PRAWIE caly dotyk. Ok 3/4 telefonu od gory nie dziala wiec zastanawiam sie nad wymiana. I teraz pytanie do Was czy bede musial wymienic szybke razem z dotykiem, czy bede mogl wymienic sama szybke, i czy warto oddawac do Sony czy lepiej do serwisow prywatnych. I jaki wyszedl by tego koszt bo widzialem posty, ale z przed roku czy nawet dwoch, a tamte ceny sa rownowarte aktualnie tego telefonu :P
 #844720  autor: dastyy1
 11 sty 2016, 17:04
A jezeli to faktycznie bedzie sama szybka, a nie chcialbym stracic gwarancji to ile moze to kosztowac w sony ?
 #844732  autor: Darek_64
 11 sty 2016, 17:35
Jeśli ci telefon spadał wiele razy to niestety ale cała konstrukcja jest już naruszona,sama szybka jeśli to tylko szybka droga nie powinna być ale z racji samej konstrukcji telefonu to koszt naprawy może być spory a po za tym byle jaki serwis tylko partaczy robotę.A tak nawiasem mówiąc jak to może telefon wiele razy spadać,od wielu,wielu lat mam telefony od najstarszych,najprostszych po obecny i nigdy żaden mi nie upadł.Obecna zetka wpadła mi do wody i to nie z mojej winy tylko mojej baby :lol: więc dla mnie to dziwne że piszesz że wiele razy ci upadał.
 #844736  autor: dastyy1
 11 sty 2016, 17:55
moze sie zle wyrazilem, wiele to moze byc z 10 razy. telefon jest w Etuii wiec napewno cos to pomagalo, nigdy nie upadl tak, ze jak go podnosilem to bylbym pewien ze 100% juz nie "zyje" :P
Mam serwis do ktorego oddawalem juz kilka telefonow wiec moze nie bedzie tak zle, ale i tak wolalbym to zrobic w sonym :P
 #844873  autor: dastyy1
 12 sty 2016, 16:46
Bylem dzisiaj w serwisie, w ktorym czesto oddawalem telefony. Gosc powiedzial, ze owszem dotyk dziala, ale oni sie nie zajma wymiana samej szybki bo nie maja jakiegos tam sprzetu, oraz ze sie to nie oplaca dla nich. Za wymiane szybki wraz z dotykiem krzyknal sobie 400zl wiec szczena mi opadla bo to prawie rownowartosc telefonu... Ktos mi podpowie co robic ? Czy jak go oddam do sonego to oni beda mi wstanie wymienic sama szybke ??