DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

 #175184  autor: Pavlov
 18 kwie 2007, 16:03
Jakośc muzyki jest całkiem fajna, ale słucham już miesiąc i mam wrażenie że coś ze słuchawkami jest nie tak, ale mi się pewnie wydaje bo długo muzy słucham i mnie uszyska bolą:) A jeżeli chodzi o czcionkę to raczej nie, ale moim zdaniem wielkosc jest tu wystarczająca.
Mój typ softa to HYPB1A, jak co to mam po polsku :) mam ustawione że mają przychodzic raporty i to wszystko, zawsze pokazuje mi się jeden choc napiszę ze 5 czy 9 sms`ów.
widocznie wersja i to że mam po polsku ma znaczenie :0

Na podpis nie mam veny.

 #175190  autor: Crazy Camel
 18 kwie 2007, 16:10
Mogłbys napisac na gg 8519678 ?:)

 #175394  autor: MADMAX
 19 kwie 2007, 08:11
Pavlov pisze: Mój typ softa to HYPB1A, jak co to mam po polsku :) mam ustawione że mają przychodzic raporty i to wszystko, zawsze pokazuje mi się jeden choc napiszę ze 5 czy 9 sms`ów.
widocznie wersja i to że mam po polsku ma znaczenie :0
Też mam polską wersję językową a raportów przychodzi mi tyle ile wysłałem smsów, dlatego też zwyczajnie je wyłaczyłem i mam spokój.
Masz 1.25?

Pozdrawiam

 #175453  autor: Pavlov
 19 kwie 2007, 14:01
Jak co to mam HYPB1A, SW 1.25, LPV 1.25, MMP 1.28

Na podpis nie mam veny.

 #176455  autor: xaero
 22 kwie 2007, 14:29
czy ktos wie ile aparat zapamiętuje połączeń odebranych ile nieodebranych a ile wykonanych, czy jest to zależne od dostępnej pamięci, czy jest jakaś liczba ? sorki jesli bylo a ja nie znalazlem jest to dla mnie istotne
gdzies czytalem, ze tylko po 10

 #177714  autor: giuseppe
 26 kwie 2007, 15:24
Mam maly problem.... Moj benq siemens s88 mial bliski kontakt z ziemia i pekl caly wyswietlacz :evil: :( Jak na zlosc, numer telefonu do serwisu w Poznaniu jest bledny, firma POLTIM (allegro) odmowila naprawy telefonu, wiec chyba pozostaje mi wyrznac go do kosza... . Niby moglbym wyslac go do innego punktu w Polsce, tylko nie bede mial nad tym kontroli, pewnie odesla mi go za rok. Wysylal juz ktos z was fona do serwisu? Jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

 #177943  autor: jacek2k
 27 kwie 2007, 13:35
giuseppe pisze:Mam maly problem.... Moj benq siemens s88 mial bliski kontakt z ziemia i pekl caly wyswietlacz :evil: :( Jak na zlosc, numer telefonu do serwisu w Poznaniu jest bledny, firma POLTIM (allegro) odmowila naprawy telefonu, wiec chyba pozostaje mi wyrznac go do kosza... . Niby moglbym wyslac go do innego punktu w Polsce, tylko nie bede mial nad tym kontroli, pewnie odesla mi go za rok. Wysylal juz ktos z was fona do serwisu? Jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
Nie uznają Ci gwarancji. Jest to usterka mechaniczna, przeczytaj uważnie gwarancje pisze że takie usterki nie podlegają naprawie. Twoja wina że Ci spadł sam musisz zapłacić za wymiane wyświetlacza

 #178085  autor: xaero
 27 kwie 2007, 20:13

 #178197  autor: giuseppe
 28 kwie 2007, 12:02
xaero pisze:link :-)
bzdura. Na biezaco to oni informuja, ze nie maja czesci.

 #178204  autor: orB
 28 kwie 2007, 12:25
Poszukaj na allegro sprawnego wyświetlacza, dowiedz się z których modeli pasuje i sam sobie zrób :-)

 #178290  autor: MADMAX
 28 kwie 2007, 17:54
giuseppe pisze:
xaero pisze:link :-)
bzdura. Na biezaco to oni informuja, ze nie maja czesci.
No ale momencik. Jeśli BenQ ma z nimi jakąś umowę o serwisowanie telefonów to muszą przyjąć uszkodzoną komórkę. A to czy mają części, nie mają, wykopują spod ziemi już nie powinno Ciebie interesować - resztę załatwiają między sobą a producentem (czyli w porozumieniu z BenQ'iem).

Pozdrawiam

 #178300  autor: giuseppe
 28 kwie 2007, 18:25
No owszem moge go oddac do nich, nie ma problemu. Tylko naprawia go za 3 lata jak nie wiecej... . A ja nie chcialbym tyle czekac.
orB nie sadze, zebym znalazl taki wyswietlacz na allegro. Do s88 nie ma, a watpie, zeby jakis pasowal... ach te OLEDy... :roll:

 #178574  autor: Pipen7
 29 kwie 2007, 14:38
Powiedzcie czy naprawdę opłaca sie kupować ten fon? Bo mi się spodobał :)

patrząc na komenty fajny jest

 #178588  autor: dream
 29 kwie 2007, 15:25
Pipen7, telefon opłaca sie kupić. Naprawdę warto go mieć z kilku powodów.

1 - nie znajdziesz nic w takiej cenie o takich funkcjach (spróbuj znaleźć nową nieużywaną komórkę z 2Mpix aparatem, odtwarzaczem mp3, kablem USB i zestawem słuchawkowym w zestawie za ok 450 zł),

2 - bardzo mała awaryjność tego telefonu (mam go pół roku i żadnych uszkodzeń). Wspominam o tym, m. in. dlatego, że niektórzy obawiaja się o np. joy`a. Nie ma z nim najmniejszego problemu. Mówiąc o "małej awaryjności" nie myślę tu o osobach, które wystwiają swojego S88 na ekstremalne próby :wink: ,

3 - sporo zalet przesłania wady - nie ma co ukrywać, że one są (głównie jeśli chodzi o soft),

4 - Funkcje (m. in. aparat, mp3, łatwoś połaczenia z PC)

5 - spora już społeczność posiadaczy S88 gotowa Ci pomóc we wszelkich problemach (mała reklama http://s88.ok1.pl/index.php :mrgreen: ).

Oczywiście decyzja należy do Ciebie, jednak jeśli szukasz czegoś taniego, niezawodnego, dobrego, oryginalnego, wielofunkcyjnego... to szukasz właśnie S88 :D

http://s88.ok1.pl => Zapraszam

 #178589  autor: Pipen7
 29 kwie 2007, 15:37
aha dzięki :]

To chyba w tym tygodniu co będzie go sobie zakupie :) no i cena 430zł to naprawdę nie dużo jak na to co ma S88 :D

pozdro

 #178596  autor: giuseppe
 29 kwie 2007, 15:52
Pipen7 tylko uwazaj na niego.... bo jak Ci nie daj Boze, upadnie i cokolwiek sie uszkodzi (z Twojej winy, chociaz jak bedzie mial tylko gwarancje producenta, to nawet jak nie z Twojej winy, bedziesz mial problem) to zapomnij o naprawie 8) ale poza tym rzeczywiscie zgadzam sie z dream'em. To dobry fon. Dopoki go nie roz#$%^lem, zadnych problemow.
 #179972  autor: bakus92
 04 maja 2007, 09:56
Witam! Mam maly problem ...

Rodzina z Niemiec przyslala mi takowy telefon, jednakze gdy wkladam Karte SIM telefon po krotszym czasie samoczynnie sie wylacza i wlacza na nowo. Nie wiem jaka jest tego przyczyna ? Blokada Sim-lock ? A gdy wlaczam telefon bez ` simki ` to nie wylacza sie.

No i druga sprawa.. potrzebowalbym pomocy jak wgrac polskie menu do tego telefonu. Gdzie to mozna zrobic, skad sciagnac menu itp itd.

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam !
Bakus92

 #179978  autor: Osk92
 04 maja 2007, 10:39
do serwisu :!: soft i płyta główna walnięta prawdopodobnie... chyba Cię nie lubią w tych Niemczech

 #180703  autor: Pipen7
 06 maja 2007, 19:40
Pytanka dwa:
1. oprócz bluetooth nie ma nic innego do przesyłania ?
2. można w nim GG mieć? gdzieś znalazłem plik o nazwie heyah+gg z rozszerzenieu JAR

 #180773  autor: MADMAX
 06 maja 2007, 21:59
Pipen7 pisze:1. oprócz bluetooth nie ma nic innego do przesyłania ?
Ma też sms, mms, wap, gprs, kabel (USB 2.0) itp. ;)
Jeśli pytasz o irdę - brak.

Pipen7 pisze:2. można w nim GG mieć? gdzieś znalazłem plik o nazwie heyah+gg z rozszerzenieu JAR
Nie używam więc nie wiem ale nie słyszałem by się ktoś chwalił by udało mu się to zainstalować z powodzeniem.
Spytaj jeszcze chłopaków na www.s88.ok.pl bo ja z ERY (jak widzisz w moim podpisie) jeszcze nie "jestem godzień" korzystać :roll:
A w innych sieciach jest to nieopłacalne.

Pozdrawiam
  • Strona 9 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10