DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #197925  autor: Hania1493
 01 lip 2007, 14:49
phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 197924, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('witam', 'chciałabym', 'bradzo', 'prosić', 'pomoc', 'sprawie', 'mojego', 'telefonu.', 'chciałam', 'sobie', 'skonfigurować', 'internet', 'więc', 'weszłam', 'stronę', 'heyah', 'wysłałam', 'siebie', 'smsy', 'ustawieniami', 'konfiguracji', 'wap', 'mms.', 'ustawiłam', 'profile', 'nowymi', 'ale', 'niestety', 'gdy', 'włączam', 'przeglądarkę', 'pojawia', 'się', 'komunikat', 'quot', 'błąd', 'sieć', 'niedostępna', 'czasem', 'też', 'coś', 'wymaga', 'połączenia', 'internetem', 'próbuję', 'połączyć', 'gprs', 'odmowa', 'dostępu', 'nie', 'wiem', 'dlaczego', 'tak', 'dzieje', 'wszystko', 'powinno', 'być', 'dobrze...', 'mogę', 'nic', 'uruchamiać', 'niektórych', 'programów', 'np.', 'itp.', 'ani', 'wysyłać', 'mms-ów...', 'bardzo', 'proszę', 'jeśli', 'ktoś', 'wie', 'zrobić.', 'będę', 'wdzięczna...', 'góry', 'dziękuje...')

...