DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #5849  autor: IrO
 23 maja 2005, 14:21
Chcę kupić CXT70, ale spotkałem się z opiniami na temat wieszania i awaryjności tego phona - w większości niepochlebne :wink:
Nie wiem czy rzeczywiście to jest taki złom czy poprostu na forach wypowiadają się tylko kolesie, którym się trafił bubel.
Dlatego proszę o opinie na temat tego aparatu - dobre i złe.

IrO

 #8352  autor: alinobot
 10 lip 2005, 16:48
Ja mam cxt70 już od dłuższego czasu.
Nie zawiesił mi się ani razu, działa sprawnie i szybko no chyba że przepełnisz pamięć i wgrasz jakieś dopasione ikonki menu to może minimalnie zwolnić. Jest niezawodny czasami wkurza odgłos aparatu przy robieniu zdjęć ale można usunąć plik wav z tym głosem w katalogu configa fonu. Wyświetlacz super, niezła jakość, fotki robi też dobre, wiadomo nie można się spodziewać cudów bo to nie aparat cyfrowy. Jakość nagrywania wideo jest Oki ale nie polecałbym przenosić na kompa:) bo lepiej wygląda na ekranie telefonu. Co do dyktafonu to totalna lipa, w sumie nie wiem po co oni go tam wsadzili. Już jakość dźwięku przy nagrywaniu wideo jest lepsza niż w dyktafonie. Irda działa sprawnie u mnie się łączy bezproblemowo z kompem za pomocą kabla USB-IrDA (Win XP SP2). Polifonia jak dla mnie super, ale po co ona w sumie jak można odtwarzać wav-y :) jedna z wad też to taka że aparat przy zoomie zmniejsza rozmiar px zdjęć więc przy maksymalnym zoomie fotki wychodzą jak butony ale jak dla mnie to nie problem.

 #8363  autor: johnq
 10 lip 2005, 19:20
Qmpel z klasy ma CXT70 i jest z niego zadowolony. Wprawdzie odtwarzacza mp3 nie ma ale mozliwosc nagrywania jest, szkoda tylko ze z ograniczonym czasem (30sek o ile dobrze pamietam?). Bawilem sie nim troche nie zawieszal sie ni nic ogolnie fajny telefon, nie pamietam ile za niego dal ale wiem ze gdzies kupil w jakims sklepie RTV-AGD jakos kolo 600-700zl nowka bez sim-locka z gwarancja. :)

 #10629  autor: mol
 08 sie 2005, 19:52
Ja również gorąco polecam tego Siemensa. Mam go i bardzo mi się podoba, ma fajne gierki 3D. Nie zawiesił mi sie ani razu i potwierdzam to co napisał alinobot.

 #10638  autor: Dragon
 08 sie 2005, 21:15
Mendus pisze:kupil w jakims sklepie RTV-AGD jakos kolo 600-700zl nowka bez sim-locka z gwarancja. :)
dziwne, zawsze mi sie wydawalo ze telefony Siemensa z T sa tylko an zamowienei T-Mobile i nie mozan ich kupci nigdzie indziej :roll:

 #10673  autor: mol
 09 sie 2005, 09:38
Dragon pisze:dziwne, zawsze mi sie wydawalo ze telefony Siemensa z T sa tylko an zamowienei T-Mobile i nie mozan ich kupci nigdzie indziej
Ja tez widziałem ten tel w jakiejś gazetce tylko żebym jeszcze nazwe pamiętał.