DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #93840  autor: Piotrygas
 10 sie 2006, 14:28
Mam problem mianowicie zakupiłem na allegro motorolke i ma on urwane tasmy od wyswietlaczy na allegro udało mi sie znaleźć nowe tasmy do tych lcd ale jak zobaczyłem jak wyglada ten wyswietlacz to zwatpiłem :) moze mi ktos powiedziec jak to łątwo i bez szkód rozebrac zeby wymienic te tasiemki?? z góry wielkie dzieki :]
Ostatnio zmieniony 14 sie 2006, 09:39 przez Piotrygas, łącznie zmieniany 1 raz.

 #93850  autor: tomico
 10 sie 2006, 15:01
jak nie masz doświadczenia to lepiej oddaj do serwisu niech to zrobią specjaliści. Przynajmniej nie uszkodzą telefonu.

 #93921  autor: Piotrygas
 10 sie 2006, 21:19
źle mnei zrozumiałęs chodzi mi o to jak te blaszki posciagac czy jest na to jakis madry sposób czy trzeba sie z tym delikatnie bawic bo nie wiem jak to rozebrac zeby sei dostac do tej tasmy :)

 #93922  autor: tomico
 10 sie 2006, 21:20
Trzeba się niestety bawić i to wszystko porozkręcać.

 #94302  autor: Piotrygas
 11 sie 2006, 23:32
rozkrecam te 4 srobki co trzymaja niby te blaszki przy wyswietlaczach i dalej nie moge sie dostac do tej tasmy mógłbys mi sprecyzowac jakos bardziej co mam rozkrecic zebys ie do neij dostac?? bo to wyglada jak by tego sie nie dało rozebrac:)

 #94303  autor: tomico
 11 sie 2006, 23:35
No właśnie nie wiem. Możliwe że się nie da bo tą taśme się kupuje chyba razem z wyświetlaczem i obudową, możesz tam wymienić tylko płyte w zasadzie z klawiaturą.

 #97396  autor: Piotrygas
 22 sie 2006, 14:10
człowieku ;/ skoro nei wiesz no to po co mi to wszystko piszesz :/ musi sie dac wymienic sama tasme bo niby po co sprzedaja je na allegro :) tylko nie wiem jak sie dostac do wewnatrz czyli do tej tasmy a nie chce tego rozwalic