DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #113541  autor: JacekS
 13 paź 2006, 10:40
Proszę o opinie o tym telefonie, tylko bez takich że "stary telefon" itp. to już wiem.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2006, 21:22 przez JacekS, łącznie zmieniany 1 raz.

 #113584  autor: Irek
 13 paź 2006, 15:53
Co mogę Ci powiedzieć... to chyba jednen z pierwszych telefonów z W@P'em jaki pojawił się w Polsce. Kilka lat temu był hitem w zestawach POP. Wtedy hitem był też Ericsson T10s, ale to już inna bajka.
Jak na te czasy to telefon stosunkowo duży, wizualnie może nie najgorszy. Strasznie przeszkadza duża antena, wygięta w dość dziwny sposób.
Co do użytkowania - bateria trzymała mi jakieś cztery dni przy dobrych wiatrach z tego co pamiętam. Mankamentem w tym modelu był brak możliwości skorzystania z kontaktów podczas wysyłania i odbierania smsów. Jak przychodziła przykładowo wiadomość to nie wyświetlała się nazwa kontaktu wprowadzonego do książki telefonicznej tylko sam numer. Drugie - nie było w nim zegara. Z tego co się orientuję to potem poprawiono mu soft. Aha w tym modelu nie ma również raportów potwierdzenia wiadomości, ale i z tym można sobie było sobie poradzić, na początku smsa wystarczyło wpisać nm lub nmobile i przychodził raport z sieci. Ogólnie to kiszka, a nie telefon. Nie polecam.

"And one more thing..."

 #113587  autor: Kaczy
 13 paź 2006, 15:57
W chwili obecnej telefon nadaje się tylko do sytuacji awaryjnych.
Na dłuższą metę obcowanie z tym telefonem może być irytujące.

Ta Motka to już historia. Obecnie za troszkę większą kasę można kupić jakieś "świeższe" modele.

...::: Made for loneliness :::...

 #113592  autor: Skarpyta
 13 paź 2006, 16:11
hoho... ten model jest fajnie stary jest w gumowej obudowie jak dobrze pamiętam ma antenkę mial go mój kumpel i mial go chyba z 2 lata.Po dwóch latach użytkowania padła tylko bateria ;)

Obrazek
Obrazek

 #113595  autor: przemek910
 13 paź 2006, 16:23
Rozwaliłem ten telefon dwoma uderzeniami młotka...

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #113906  autor: JacekS
 14 paź 2006, 17:43
He he kupiłem sobie tego fona za 20 zł. Spcjalnie na wyjazd, jak ko ukradna do bez żalu, a za miesiąc i tak go wyrzuce, albo sprawdze jego wytrzymałość :mrgreen: :D :mrgreen: