DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #455  autor: Jooboo
 24 sty 2005, 17:35
Witam!

Zastanawiam się nad kupieniem tego phona. Możesz się podzielić wrażeniami z użytkowania?

The higher, the fewer!

 #4097  autor: art
 22 kwie 2005, 11:36
Jooboo pisze:Witam!

Zastanawiam się nad kupieniem tego phona. Możesz się podzielić wrażeniami z użytkowania?

Telefon bardzo fajny... do zabawy :D... ale niestety duzy, ciezki i bateriozerny :( ... oczywicie to zalezy do czego jest ci on potrzebny... jesli szukasz telefonu do dzwonienia i odbierania polaczen :D to zdecydowanie odradzam... jesli natomiast potrzebujesz zabaweczki z grami, kamerką, przegladarka zdjec i filmow i masą innych "bardzo przydatnych" rzeczy to jest to fajna sprawa :D w zasadzie masz taki mini komputerek :D...

ja osobiscie wole mala poreczna i lekką nokie 6610 ktora uzywam od dluzszego czasu... nosze w kieszeni i nie lecą mi spodnie, laduje co 7 dni... no ale kazdy sam wie co dla niego lepsze wiec decyzja nalezy do ciebie...

kazdy ci doradzi inaczej:D jedni beda zachwalac inni odradzac ... jak dla mnie zajebisty telefon a glownymi minusami sa tak jak pisalem wczesniej: rozmiar (a co za tym idzie waga tez), bateriochlonność... Zalety: duzy kolorowy wyswietlacz, ekran dotykowy, czytnik kart pamieci, symbian (masa oprogramowania!), odtwarzanie mp3, kreci filmy, robi fotki itp...

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)
 #19802  autor: [email protected]
 25 wrz 2005, 17:40
co myslicie o modelu a925 ?? mozna go jakos porownac do SE p910 lub nokii 9300 ??

 #19816  autor: piotrz
 25 wrz 2005, 18:03
sonyericsson jest mniejszy... funkcje mają bardzo podobne, z tym, że mota ma 3G
a 9300 to jest gorsza ( głupie proporcje ekranu do zdjęć, filmów, gier, brak dotykowego wyświetlacza, ZERO softu itp itd...)

 #19820  autor: WitekT
 25 wrz 2005, 18:10
Zero softu to może nie, choć faktycznie w porównaniu do P900 czy S60 to mało. Co do reszty - zgadzam się absolutnie. :)

 #19847  autor: [email protected]
 25 wrz 2005, 19:16
hmmm czyli w zestawieniu p910 z 9300 soniak jest lepszy ??

bo generalnie do obydwoch tych telefonach mozna wgrac podobny soft typu exel word itd ?

sorry ze pytam o to w "motoroli"

 #19867  autor: WitekT
 25 wrz 2005, 19:36
Ja bym nie brał 9300. W niej podobała mi się tylko wielkość - wszystko inne lepsze ma P900 i A925. :)
 #32355  autor: Dragon
 28 lis 2005, 16:09
Czy ten telefon ma fabrycznie mozliwosc nagrywania filmow? (a jesli nie to jest program ktory to umozliwia?) Czy ekran z niego jest porownywalny do tego z P900? (parametry niby te same ale parametry to jedno a pkraytka drugie)

 #59639  autor: adrianet
 09 mar 2006, 18:18
jasne ze mozna mam ten telfon i niedlugo postaram sie dadac test. ale filmy tylko do jednej minuty niestety ale pewnie da sie cos z tym zrobis. genialny telefon jak bedziesz bardzo mocno chcial to ci sprzedam:)