DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #450396  autor: kowcio
 02 sty 2011, 19:37
tom884 pisze:Witam, wyjaśniło się coś z tą głośnością muzyki i jak ogólne wrażenia po trochę dłuższym użytkowaniu? przymierzam się do tego telefonu, opłaca się wymieniać S3310 na niego? Pzdr
Tak, jak najbardziej warto. A co do muzyki to rzadko z tego korzystałem. Dzisiaj korzystałem i przy niektórych piosenkach jest OK. Sam nie wiem co z tym.
axodry pisze:Od 2 dni posiadam tego samsunga. Denerwują mnie tylko 2 zegary na ekranie. Ten mały w rogu rozumiem - konieczność, ale drugi, wielki na pół ekranu? Po co 2?! Nie doszukałam się opcji ''ukryj'' / ''wyłącz''. Czy istnieje jakiś sposób na wyłączenie go? Nie chcę wybierać 1 z 3 sposobów wyświetlania ani nie chcę tego wielkiego paska ze skrótami do facebooka i twittera. Chcę mieć czysty ekran! To jak w starych nokiach, na środku widniała nazwa operatora i nie szło jej wyrzucić z telefonu. Operator znikał dopiero, gdy ściągnęło się lewą pustą tapetę. Może do tego modelu też pasuje jakiś podobny przekręt?
To sobie wymień telefon, skoro Ci to tak przeszkadza :roll:
Ja właśnie lubię mieć dużą i czytelną godzinę. Teraz taka moda, w nowych Nokiach też masz duży zegar i jeszcze gorszy niż ten- bo jak ustawisz ładną tapetę, to wygląda jakby ktoś za przeproszeniem narobil na nią. Drugi zegarek jest po to, że jak będziesz np. w menu to widzisz która godzina- ja to cenię.
DeLirQa pisze: Jak wypada w porownaniu z se cedarem?
O matko, nawet nie pytaj.. SE Cedar którego miałem to telefon skrajnie niedopracowany i niewygodny jak dla mnie. Jedyna zaleta jego to 3G z pełną obsługą HSPA..
Zobacz w dziale SE na temat o cedarze, ja już swoje tam napisałem. Znowu się zaraziłem do tej marki. Za cicho słychać rozmowy, słownik T9 nie zna 50% słów ktorych używam (w Samsungu one są :roll: ), jest cholernie niewygodny- mówię o klawiaturze. Mnie źle leżał w ręce przez jego dziwne wymiary- na dole cienki, na środku gruby. Inaczej mówiąc cena oddaje jakość tego aparatu :-( Strasznie się zawiodłem na SE.
6303 to dobry telefon. Ale Samsung był dla mnie bardziej wygodny i go sobie zostawiłem.


Oficjalnie: w 100% udany następca S3310, wszystko w nim poprawione- bateria, prędkość działania (działa wręcz wyjątkowo szybko), złącza jack 3,5 oraz microUSB, wygodniejsza klawiatura- poprawiony edytor SMS, większy ekran z lepszymi kątami widzenia, a także metalowa porządna obudowa.

 #452560  autor: tom884
 12 sty 2011, 19:29
Witam, od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem tego Samsunga, wszystko jest super ale mam Kowcio do Ciebie dwa pytania:
1. górne klawisze łącznie z nawigacyjnym nie są podświetlone, czy to normalne?
2. przesyłałem dzisiaj małe pliki z Nokia 6303C i strasznie wolno działał Bluetooth, Ty też tak masz?

 #453046  autor: kowcio
 14 sty 2011, 20:38
tom884 pisze:1. górne klawisze łącznie z nawigacyjnym nie są podświetlone, czy to normalne?
Tak :-/ skopali sprawę.. Widzisz tam jest takie sreberko, a inne normalne podświetlają sie. W niektórych Samsungach tak to już jest.
tom884 pisze:2. przesyłałem dzisiaj małe pliki z Nokia 6303C i strasznie wolno działał Bluetooth, Ty też tak masz?
Tak, właśnie tak... Temat był poruszany w HydeParku. Coś Samsung się nie popisal z tym ostatnio. ale wysyła w miarę normalnie.

Jak tam zadowolony jesteś z telefonu?

 #453229  autor: tom884
 15 sty 2011, 14:26
Tak, w porównaniu z S3310 większy i lepszy ekran, lepsza bateria, metalowa obudowa i przede wszystkim dużo lepsza szybkość działania. Szkoda że te górne klawisze nie są podświetlone ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia, Bluetooth jest strasznie wolny ale w sumie i tak korzystam z niego może raz na miesiąc więc nie jest to takie uciążliwe. Jakość rozmów i zasięg też są na wysokim poziomie tak jaj w S3310, może nawet trochę lepiej.Ogólnie jestem zadowolony i dzięki za zwrócenie mi uwagi na ten model.Pozdrawiam.

 #453440  autor: Matipce90
 16 sty 2011, 15:46
hmmm :D telefonik jak to samsung porządny ! nie można powiedzieć o nim nic złego. oczywiście są modele lepsze od niego itp. ale to telefon dla kogoś kto potrzebuje go to pisania i dzwonienia jest w sam raz. stylistycznie podobny troszkę do nokii ta klawiatura płytkowa i ten kolor :) ale generalnie telefon jest godny polecenia dla tych którzy nie potrzebują kombajnu telefonicznego :)

" VISCA EL BARCA " ---> " VISCA SAMSUNG " ---> " VISCA GALAXY S " ---> ]:->

 #453970  autor: tom884
 18 sty 2011, 21:04
Co do zasięgu w tym telefonie jest chyba trochę gorszy niż w S3310.Mam w domu taki pokój w którym zasięg jest słaby i o ile S3310 miał tam zawsze min. 2 kreski i nie zdarzyło się żeby zerwał to C3530 zdarza że znika napis Plus z pulpitu i 0 kresek:/

 #454240  autor: kowcio
 19 sty 2011, 20:46
Jest już test http://www.plusblog.pl/test-samsung-c3530/
Ja na zasięg nie narzekam. Ale dogłębnie sprawdzę go za 2 tygodnie, czy będzie Plus w domu czy nie. na Sharku nie było :-/

 #454272  autor: tom884
 19 sty 2011, 21:38
Test czytałem, bardzo dobry :-) Co do zasięgu to też ogólnie nie narzekam ale w tym jednym pokoju szwankuje...jak leży na stole to jest OK,czasem nawet full pokazuje,gorzej jak go wezme do ręki i coś zaczynam robić (nie zakrywam anteny) to wtedy od razu spada do 0... Dzisiaj słuchałem trochę muzyki na nim i jakość jest srednia bym powiedzial.

 #454531  autor: kowcio
 20 sty 2011, 21:29
tom884, sprawdziłem na razie u siebie w domu- mieszkam w miescie więc poza Erą mam bardzo dobry zasieg. Telefon pracuje równiez w Plusie, gdy zakrywam antenę (na dole) poczas połączenia znikają wszystkie kreski, ale rozmowa leci i jakość jest bez zmian.
Miło mi, że test się podoba

 #456340  autor: plustik
 29 sty 2011, 13:22
W Zetafonie ostatnio pojawił się ten telefon w cenie 129zł na 3 lata /bez miesięcznego zobowiązania/. I chyba to dobra cena z ofertą :roll:

 #456635  autor: maniek89
 30 sty 2011, 21:22
za drogo - powinien kosztowac 1-49zl na 3 lata - jak na allegro mozesz go miec za 350zl

 #459200  autor: kowcio
 11 lut 2011, 15:13
Co do zasięgu, to faktycznie coś grzebali, chcieli dobrze i średnio to wyszło. W ogóle jest mniej kresek- 5, w starych 6 albo 7. Stary Samsung gdy miał 0 kresek to miał jeszcze spory zapas zasięgu na rezerwie i nie rwał połączeń. Ten C3530 czesto mi z 2 kresek na kompletny brak zasięgu "schodzil". Wystarczy ręką tył zakryć. S3310 ma lepszy zasięg. W C3530 jak nie ma żadnej kreseczki to telefon jest wylogowany z sieci- znika nazwa operatora. W S3310 tego nie było.

 #466725  autor: Czeczen
 23 mar 2011, 13:02
niech ktos mi powie czy tez ma problem z katem widzenia. Mianowicie patrząc bezpośrednio na telefon i lekko obracając nim strasznie szybko zmienia sie jasność. Przez to normalnie pracując po jakims czasie zaczynają boleć oczy (lewe oko widzi obraz jasniejszy od prawego). Przy czym nie ja nie mam żadnej wady wzroku. W żadnym poprzednim telefonie tego nie miałem, a w pionie nie ma tego problemu

 #467148  autor: maniek89
 25 mar 2011, 20:17
z kątami widzenia problemu nie ma bo cos mi kolezanka ostatnio pokazywala na tym telefonie i siedzac z boku widzialem czytelnie

 #467217  autor: kowcio
 26 mar 2011, 09:32
No a ja miałem taki sam problem. Ale się do tego szybko przyzwyczaiłem. Po prostu dziwny był ten ekran jeśli chodzi o kąty widzenia.

 #467779  autor: Czeczen
 29 mar 2011, 19:41
Jednocześnie wkurza nieco blokada telefonu w jakimkolwiek miejscu i nie da się wyregulować czasu po którym się blokuje. Przykład: czytasz smsa a ty nagle sie blokuje ci klawa :x ;/ Co do ekranów to większość telefonów albo ma te ściemnianie/rozjaśnianie w pionie albo wcale a ten w poziomie. Troszkę się zawiodłem

 #467928  autor: kowcio
 30 mar 2011, 14:04
To wydłuż czas przygaszenia wyświetlacza do np. 30 sekund. Albo blokuj ręcznie klawiaturę, taki problem to od zawsze w Samsungach był..

 #468012  autor: misiu09
 30 mar 2011, 20:57
Jaka jest pojemna skrzynka sms w tym telefonie? Jest ona tak beznadziejnie ograniczona jak w poprzednich samsungach, czy może tylko pamięć telefonu ogranicza ilość sms jak w nokiach? Jest możliwość kopiowania na kartę pamięci wiadomości?

 #468055  autor: Spiite
 30 mar 2011, 22:52
500smsów + Sim

 #468184  autor: misiu09
 31 mar 2011, 20:33
Czyli pewnie tak jak w Avili, z tym że przy 200 w odbiorczej już ma mało pamięci... A nie ma możliwości kopiowania wiadomości na kartę pamięci, jak np w C3200?