DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #516682  autor: kowcio
 20 lis 2011, 09:39
Pazuzu pisze:Ta liczba jest dzielona na odebrane i wyslane, czy kazda skrzynka ma po 500?
dzielone
Pazuzu pisze:.Tak samo czy sms skladajacy sie z 3 ( długi ) bedzie traktowany jako jeden czy dwa?
Jako trzy
Pazuzu pisze:.Istnieje możliwość archiwizacji smsów? Np poprzez program na PC.
Tak, chyba nawet w menu telefonu jest opcja kopii zapasowej SMSów na kartę pamięci.

 #516694  autor: Pazuzu
 20 lis 2011, 11:07
kowcio pisze:
Pazuzu pisze:.Istnieje możliwość archiwizacji smsów? Np poprzez program na PC.
Tak, chyba nawet w menu telefonu jest opcja kopii zapasowej SMSów na kartę pamięci.
A mógłby ktoś to dokładnie sprawdzić. Tzn czy plik kopii zapasowej sms można odczytać na komputerze. Chodzi o to żeby po zapełnieniu skrzynki zapisać smsy w pliku możliwwym do odczytania na PC. Nie sama archiwizacja ale również odczyt. Bo jesli ta kopie można odczytać tylko na telefonie to troche mija się z celem.

 #532866  autor: ravi8
 05 lut 2012, 15:49
Witam
Ja mam takie pytanie odnośnie C3530 - czy można zmienić widok menu z siatki na listę?
Może ktoś się też orientuje czy w S3310 jest taka opcja. Chcę kupić ojcu któryś z tych modeli i co do menu ma takie stare przyzwyczajenia z Nokii ;)