DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #874237  autor: kami1lek89
 29 cze 2016, 14:03
Witajcie.

Leżę w szpitalu więc liczyłem, że przez te kilka dni by czas szybciej minął pogram sobie na laptopie. Mam wykupiony pakiet danych ale gdy ustawiam swój telefon by udostępniał internet laptopowi przez hotspot lub tethering to mam problemy...
Strony niby się normalnie pobierają ale gdy uruchamiam gre League Of Legends lub Battle.net od Blizzarda to połączyć się nie da. Jak włączyłem Battle.net to zaczęła mi się pobierać aktualizacja do gry. Może nie jakoś szybko ale się pobrało.

Kiedyś miałem podobnie. Byłem na kilka dni w hotelu i to samo... Jak zalogowałem się jakimś cudem do LoLa to gry mi znaleźć nie potrafiło a znajomy mówił, że co chwile pojawiam się w grze dostępny/niedostępny/dostępny/ niedostępny i tak cały czas...
Zarówno wtedy w hotelu jak i teraz w szpitalu na tel mam zasięg maksymalny.
Jak wróciłem z hotelu to odpaliłem pakiet danych na tel w domu i normalnie chyba działo granie na laptopie.

To wina laptopa czy może telefonu lub kwestia ustawień?