DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #880273  autor: Wojt98
 01 sie 2016, 22:51
Mam problem, telefon odwala wielką kaszanę, sam się wyłącza... jak mu coś nie odpowiada to wyskakują błędy, a tu z muzyką a tu z google play, a tu z video czy kamerą... chce w telefonie wszystko wymazać , i wszystko idzie , do momentu z zielonym ludkiem , na połowie ekranu zaczyna się zaciemniać i po 1 sec cały ekran zgasza i odpala się , od nowa. Mogę usunąć programy wszystkie w telefonie, ale po ponownym uruchomieniu zawsze wszystko wraca na miejsce. Jest jakaś masakra... siedzę na internecie 5 minut i za chwile się wyłącza i uruchamia ponownie, nie czyta karty SD czasami też. Czym jest problem co ja mam zrobić ? dodam ze do końca wrzesnia muszę go mieć i musi działać jeszcze te 2 mieś. potem zmieniam ten bubel na coś lepszego.Cofa telefon 2 tygodnie wstecz ... dajmy na to jest godzina 22:50 teraz a na telefonie 4:10 dopiero jak ustawie czas z internetem sie zmienia wszystko... ale czasami jak ustawie czas z internetem wyłącza się... i od nowa... za każdym razem jak sie uruchomi wyskakuje 2 tyg wczesniej czas...
 #880361  autor: Morvius
 02 sie 2016, 12:46
Czyli rozumiem, że nie da się przeprowadzić procesu przywrócenia ustawień fabrycznych?

Klasyczny obserwator wątku.