DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #882437  autor: zyrol81
 12 sie 2016, 13:54
Szukałem już po internecie, ale nie moglem znaleźć rozwiązania. Otóż, mój problem polega na tym, że Telefon L9 nie łączy się z wifi. Kiedyś był taki problem i przywrócenie do ustawień fabrycznych całego telefonu pomogło. Potem z dnia na dzień z wifi było coraz gorzej, aż w ogóle przestał działać. Kolejny reset i wifi ruszyło. Nie mogę jednak co 2 miesiące resetować telefonu, bo to się mija z celem.
Po włączeniu Wifi wyskakuje napis "szukanie" i szuka i szuka i szuka... po chwili "szukanie" znika, a na liście nie widać żadnych sieci. BT działa bez problemu, a wifi nie. Po drugim resecie wyłączyłem aktualizacje oprogramowania i bezskutecznie.
Jak mogę rozwiązać problem, abym nie musiał co jakiś czas przywracać telefonu do ustawień fabrycznych? Co może być przyczyną takiego zachowania?