DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #238032  autor: MADMAX
 08 gru 2007, 00:19
Mambea pisze:wątpię w to no ale się spytam, mam zetafona na 24miesiące czy moge wymienić ten telefon na jakiś inny z dopłatą?? chodzi mi tu że wymienił bym go już np na w200i bo po co mam płacić raty za to czego nie ma;/
Rozumiem, że tego LG chciałbyś wymienić? Skoro Orange nie może sobie poradzić z naprawą jest taka możliwość ale zapewne nie bedzie to łatwe ;-)
Polecam ten pokrzepiający artykuł .

Pozdrawiam

 #238066  autor: Mambea
 08 gru 2007, 11:09
w Orange ekspednientki mi mówią że to już nie ich problem bo salon jest tylko pośrednikiem między serwisem a mną ale to one mi go sprzedały więc to raczej ich problem jest;/ nie rozumiem tej polityki zabardzo, są jakieś prawa konsumenta czy coś??

 #238128  autor: MADMAX
 08 gru 2007, 15:17
Mambea pisze:są jakieś prawa konsumenta czy co
Zgłoś się z tym do najbliższego punktu Federacji Konsumentów.
To jest jeden z najpopularniejszych problemów jakie zgłaszane są do FK.

Pozdrawiam

 #238165  autor: Mambea
 08 gru 2007, 17:58
ok dzięki narazie zobacze czy coś naprawią jak wróci, pewnie go sprzedam i spróbuje kupić używanego w800i albo d750i z softem w800i, tylko zostanie mi ta karta do doładowywania;/ nie lubie ORANGE moja siostra ma mixa też troche lecą w ..... :/

Edit 10.12.2007r

Poszedłem z tatą bo wkońcu przyjechał telefon z tym samym problemem;/ mój tato prosto mostu walna że chce rozwiązać umowe, na to ekspedientka że ona nie może on zaczą jej tam mówić ze ona sprzedała i to ona odpowiada (zna się na tym:PP) i jeszcze raz telefon odesłała z wpisem że chce wymiany na nowy lub naprawy tego ale tato poprosił dane ekspedientki i wieczorem sobie zadzwonii. kurcze nie wiedziałem że miałem 10dni od podpisania umowy na zerwanie jej bez żadnych konsekwencjii;/ okazało sie że coś takiego jest, mogłem skorzystać popsuł się telefon 6dnia użytkowania;/ nigdy w życiu więcej Orange ani telefonów innych niż Nokia i SE zraziłem się;/ strasznie mi się ten LG podobał;/

 #239631  autor: kowcio
 15 gru 2007, 15:41
jak się wam sprawuje UMTS w tym LG KU250?? jest chociażby wskaźnik dostępności 3G czy go w ogóle nie ma??
z góry dzieki za odpowiedź :wink:
:arrow: Pozdrawiam

 #239639  autor: Mambea
 15 gru 2007, 16:04
Jak masz w lewym górnym rogu ekranu o ile pamiętam:PP wskaźnik zasięgu to będzie tam napis 3G obok tego lub coś takiego;) niby mi łapał zasięg 3G ale jakoś z netem nie chciał się połączyć w takiej dziurze troszke mieszkam;)

 #239693  autor: kowcio
 15 gru 2007, 19:36
dzięki :)

 #239917  autor: majkel3000
 16 gru 2007, 16:58
A jaki jest odtwarzacz w tym telu? Chodzi mi o to czy jest możliwość robienia playlisty i wybierania kolejności losowej? No i w ogóle czy coś Wam w nim przeszkadza czy jest okej? Aha i czy jest equalizer?

 #239943  autor: Mambea
 16 gru 2007, 18:59
Dokładnie nie pamiętam jak to tam było, jak zminimalizujesz odtwarzacz to po górnej części ekranu Ci chyba pasek i w nim tytuł piosenki lata (jak tak nie jest to przepraszam za wprowadzenie w błąd) equalizera jako takiego że sam ustaiwasz to nie ma (ja nie znalazłem za krótko go miałem) możesz wybrać "styl": jazz, klasyczny, pop, rock i na sali koncertowej. Możesz tworzyć PLAYLISTY nie wiem czy są jakieś ograniczenia w ich ilości, losowo też zdaje mi się że można odtwarzać, do odtwarzacza nie miałem osobiście zastrzeżeń, niektórzy mówią że cicho gra na głośniku ale według mnie grał bardzo głośno i czysto na nim (początkowo bo później trzeszczeć zaczą:| jak ustawiałem styl pop i podgłaśniałem na maxa)

[ Dodano: 2007-12-20, 18:00 ]
W końcu wrócił wymieniono mi płyta główną i okazało się że karte pamięci też musiałem wymienić, kolega pokazał mi swoją 1giga całą zapełnioną kurcze strasznie szybko ją otworzył nie mulił ni nic super telefon;):P