DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #186154  autor: szarej
 24 maja 2007, 23:12
dawno mnie tu juz nie było :)
od roku mam sagema myx6-2, ogólnie jestem zadowolony, choc wgrywanie zdjęć o duzym formacie z karty to jakas porażka ;/

ale przechodzac do sedna sprawy, to chciałem sie zapytac jaka karta jest najlepsza do tego telefonu?
znaczy widziałem juz posty, w których ludzie pisali, ze 2giga pójdzie, ale jest jeszcze taka sprawa czy to nie bedzie tak zamulało, ze nie odbierze mi całkowitej checi do życia

a jesli tak jest, że praktycznie nie daje sie obsługiwać telefonu, to jaka karta jest tą optymalną??

obecnie mam 256mb i jakos nie narzekam, to najlepiej by było, zeby wypowiedział sie ktoś, kto miał małopojemną karte (np. 256mb) i zmienił na wieksza (np. 1gb), ale wszystkie opinie i rady mile widziane, bo troche mało mi sie tej pamieci wydaje, a nie mam zamiaru kupować mp3, kiedy moge kupic za 30zł karte 1gb, a jakos muzy mi odpowiada na tym telefonie, a dodatkowo dochodzi mozliwość ogladania zdjec, filmów itp

 #186273  autor: kamil1221
 25 maja 2007, 15:48
Najlepsze są oryginalne karty pamięci z SanDisk'a, może i kingstony dają dożywotnią gwarancje ale to z nimi są problemy najczęstsze.
Ja obecnie w myX6-2 mam SanDiska 256 ale przez pewien okres maiłem 1 giga (oczywiście SanDisc) nie ma problemów - no chyba że zapełnisz całą kartę pamięci - minimum zostawiaj sobie ok. 50 mega wolnego.