DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #263201  autor: Alumix
 22 kwie 2008, 18:14
Nie wiem jak skonfigurować MMS y w plusie mam sagema my411x. Konfigurowałem automatycznie na stronie plusa- wysyłałem automatyczną konfiguracje na swój model i nic... tzn przy próbie wysłania wyskakuje "błąd,wiadomość nie wysłana" ;/. Później poszedłem do plusa wpisali jakiś kod i niby umożliwili.... niestety nic to nie dało... przy następnej próbie zrobili to co ja- wysłali konfiguracje z neta tacy "specjaliści" oczywiście znowu nie poskutkowało:( Miał ktoś ten problem i uporał sie z nim jak tak to będę wdzięczny za poradę... najlepiej krok po kroku ;)

Alumix

 #263239  autor: kamil1221
 22 kwie 2008, 19:59
Menu - Wiadomości - Opcje - MMS - Tryb pobierania
Sieć własna Automatycznie

Naciskamy Wróć - Ustawienia zaawansowane - Serwer MMS - Menu - Dodaj
Tytuł serwisu MMS Plus

Wchodzimy w utworzony profil MMS Plus i wybieramy Edycja
Serwer MMS http://mms.plusgsm.pl:8002
Połączenia preferowane GPRS

Wybieramy Parametry GPRS - Opcje
APN mms.plusgsm.pl
Użytkownik pozostawiamy puste
Hasło pozostawiamy puste
Adres IP 212.2.96.16
Typ bramki bez zabezpieczeń

Wybieramy dwa razy wróć, a następnie wybieramy Aktywuj.
Jeszcze przed wklepaniem sobie tego specjału do telefonu wyłącz i włącz telefon (czasem pomaga na Sagemowe bolączki). Jak i po tym nie będzie chciał zatrybić wpisz w niego powyższe dane i sprawdź.

 #263304  autor: Alumix
 22 kwie 2008, 21:16
wszystko działa tak jak powinno :D thx za szybka przejrzysta i efektywna poradę :mrgreen: jak to sie mówi właściwy człowiek na właściwym miejscu pozdrawiam :smt006

Alumix