DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #4881  autor: kulboj
 01 maja 2005, 19:40
Spotkałem się na innym forum z informacją,że mają być w maju jakieś zmiany w tak-taku.
Może ktoś też coś słyszał???
Oczywiście może to być zwykła plota :D
ale - kto pyta,nie błądzi!

 #4900  autor: Dragon
 02 maja 2005, 11:29
mozliwe ze po prostu spadna ceny sms-ow wewnatrz sieci- tak jak w Heyah i Sim+

 #4901  autor: Piotr
 02 maja 2005, 11:48
Dragon pisze:mozliwe ze po prostu spadna ceny sms-ow wewnatrz sieci- tak jak w Heyah i Sim+
Żadna rewelacja... Jak by ceny obniżyli no to można by było o czym dyskutować :wink:

 #4917  autor: pajorro
 02 maja 2005, 14:32
Nie wiem, może nie bedzie pakietów tylko taka cena na stałe? No i smsy pójdą w dół...

 #4920  autor: Piotr
 02 maja 2005, 14:37
Z całym szacunkiem ale wprowadzenie pakietów było by największą głupotą ze strony ERY. Jak dla mnie już rzeczą dziwną jest wysyłanie SMSów za prawie 10 zł jeżeli chcemy gadać taniej ze stacjonarkami itp. czy też wysyłać za free SMS do jednego wybranego człowieczka w Erze.

Pozdrawiam.

 #5864  autor: kulboj
 23 maja 2005, 17:23
A jednak coś się ruszyło w tak-taku :)
Jakie opinie ???

 #5866  autor: kulboj
 23 maja 2005, 17:33
Wielki minus za to,że nie wprowadzili tego automatycznie dla wszystkich-ale jak to w taktaku wszystko trzeba aktywować.
Drugi minus za te kombinowane 120 dni.Za 120 dni może się dużoo zmienić.Wątpliwa sprawa czy ta oferta przyciągnie nowych użytkowników.

 #5869  autor: Piotr
 23 maja 2005, 18:12
Można mówić różne rzeczy o polskich sieciach komórkowych. Można też włóżyć między bajki teksty typu: "Jasne i przejrzyste zasady" itp.

Patrząc na te wszystki kombinacje, ograniczenia czasowe, aktywacje usług itp. stwierdzam, że na chwilę obecną tak na prawdę tylko i wyłącznie Sami Swoi oraz Heyah mają tylko i wyłącznie jasne i przejrzyste zasady funkcjonowania. A co do nowego TAK TAKa - jak dla mnie żadna rewelacja.

 #5873  autor: kulboj
 23 maja 2005, 19:29
Dokladnie - bardzo tania minuta w sieci jest już u każdego operatora.
Tylko jak się czyta te pakietowe kombinacje alpejskie to aż się odechciewa.
SS nadal najtańsze i bez ściemy :)

 #5874  autor: WitekT
 23 maja 2005, 19:57
Piotr pisze:A co do nowego TAK TAKa - jak dla mnie żadna rewelacja.
IMHO b.dobra oferta. Szczególnie, że są pakiety - bezterminowe. One nie są przecież skomplikowane...

 #5882  autor: kulboj
 23 maja 2005, 20:22
Ale zawsze to pakiety,a nie prosta,tania minuta w sieci.
Osobiście wolę droższe rozwiązanie typu swojaki niż zabawę z pakietami.

 #5883  autor: WitekT
 23 maja 2005, 20:32
No ale kupujesz raz i zapominasz... Co innego te z S+, które przepadają po pewnym czasie...

 #5884  autor: kulboj
 23 maja 2005, 20:39
Po co kupować coś co już raz kupiłem ? (zdrapka)
To już chyba lepszym rozwiązaniem byłaby tania mnuta w sieci za lojalność.Powiedzmy co 6 miesięcy spadałaby sobie cena minuty+ewentualnie inne bonusy.
Echhhhhh - pomarzyć można :lol:

 #5886  autor: WitekT
 23 maja 2005, 21:23
Oj, już nie szukaj problemów. ;)

 #5888  autor: Piotr
 24 maja 2005, 09:14
WitekT pisze:
Piotr pisze:A co do nowego TAK TAKa - jak dla mnie żadna rewelacja.
IMHO b.dobra oferta. Szczególnie, że są pakiety - bezterminowe. One nie są przecież skomplikowane...
Nie przokunujesz mnie Wituś :wink: Pakiet to pakiet - zawsze jakaś kombinacja i wyciągnięcie kasy od klienta. Czy cena połączeń jaka obowiązuje w pakietach nie mogła by być ustalona na stałę tylko trzeba jechach do Warszawy z Krakowa przez Poznań...? :shock: :wink: :D

 #5889  autor: Piotr
 24 maja 2005, 09:16
kulboj pisze: Tylko jak się czyta te pakietowe kombinacje alpejskie to aż się odechciewa.
SS nadal najtańsze i bez ściemy :)
Fakt. Jak by na to nie spojrzeć SS razem z Heyahem chyba jako jedyni mają rzeczywiście przejrzyste zasady. W Sami Swoi na stacjonarki dzwonimy za przyzwoitą kwotę bez żadnych dopłat - miejdzy nadzieję, że w Heyahu też się coś ruszy w tej kwestii.

 #6044  autor: Jasiek
 27 maja 2005, 00:56
Era schodzi na psy całkowicie!Kiedyś płaciłem ok.300zł na miesiąc za numery w Erze.Teraz przeszedłem na najniższy abonament Moja 25 ,w którym tomin.rozmowy kosztuje 1.98 i oczywiście bez naliczania sekundowego.Naliczanie sekundowe to miesięczny koszt 18.30zł brutto!!!Perzecież to barbarzyństwo!A wszystko to dlatego,ze mam cyrograf.Oni (ERA) myślą,że złapali mnie na umowę i sie cieszą.A ja z Moja 240 przeszedłem na Moja 24,zrezygnowałem z naliczania sekundowego,wyłączyłem pakiet internetowy,wywaliłem do kosza karty Tak-tak żony i Heyah córki i kupiłem 3 startery sami-swoi.Razem miesięcznie era jest w plecy ponad 200zł.Tak-tak z tymi pakietami to jakiś horror!!Doładowałem kiedyś za grubszą kasę i kupiłem za wszystko pakiety a kiedy chciałem zadzownić na ideę to usłyszałem w słuchawce,że nie mam kasy na koncie,ale do wykorzystania mam ponad 60 min.z pakietów.I znowu musiałem doładować konto po to,żeby można było dzwonić na plusa i idee.HORROR!!! A nie można zwyczajnie kupić zdrapkę ,doładować i dzwonić tak jak sami-swoi???Myślą,że Polacy to banda baranów i niczego nie rozumie.Aaaaaaaa,jeszcze o tak-tak.Jak jest mało kasy na koncie,to zanim się połączysz to słuchasz w słuchawce informacji,że jest mało na koncie.To już mnie rozbroiło na dobre i zrobiłem to co zrobiłem.

 #6056  autor: Piotr
 27 maja 2005, 13:23
Jasiek dobrze zrobiłeś, że przeszedłeś na Sami Swoi. Ot co THE BESTciacka sieć z prostymi i przejrzystymi zasadami.

PS. Dla ERY kij w bary i kotwica w plecy za chore aktywacje usług po przez SMS :evil: