DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

 #4760  autor: Rysio
 29 kwie 2005, 23:12
A moze cos fajnego jest w Idei ??? mam taka karte Jest cos tam oprocz ifno w jakim miscie jestem.....

 #4761  autor: WitekT
 29 kwie 2005, 23:30
W Idei też chyba nie z tego co pamietam... W Erze lecą różne bzdety i ogłoszenia. ;) Numerów kanałów musisz szukać na www.era.pl bo nie pamietam.

 #4764  autor: xlord
 30 kwie 2005, 00:55
W erze dodakowo oprocz miasta podaja np. na jakim skrzyzowaniu w wiekszym miescie jestes. Cell Info to g...na informacja rozladowujaca bez potrzeby baterie.

Pozdrawiam

 #4768  autor: Rysio
 30 kwie 2005, 06:34
xlord pisze:W erze dodakowo oprocz miasta podaja np. na jakim skrzyzowaniu w wiekszym miescie jestes. Cell Info to g...na informacja rozladowujaca bez potrzeby baterie.
Wlasnie to w Erze bardzo mi sie podobalo mogliby w PLUSIE cos takiego zrobic...jadac z Jastarni mialem zabawe :-).Ale tylko jak mialem ...zasieg bo z tym w Erze to kiepsko....

 #4779  autor: Piotr
 30 kwie 2005, 15:42
No to rozjechaliśmy kolejny temat :twisted: 8) :D :wink:

Pozdrawiam.

 #4810  autor: xlord
 30 kwie 2005, 23:05
No bo ile mozna sie zastanawiac, czy SS warto, czy nie warto :-)

Pozdrawiam

 #4820  autor: kulboj
 01 maja 2005, 00:38
SS napewno warto.Mi doskonale zastępuje stacjonarke.Bez zbędnego abonamentu,bez zoobowiązań.Jeszcze tylko tańsze połączenia do plusa i będzie hit roku.

 #4822  autor: Piotr
 01 maja 2005, 08:40
xlord pisze:No bo ile mozna sie zastanawiac, czy SS warto, czy nie warto :-)
Xlord zauważ, że rozmowa na temat "Sami Swoi - czy warto" stałe się punktem wyjścią do rozpoczęcia dyskusji na temat tej sieci, oferty, planów na przyszłość itp.
A tutaj nagle ni stad niz zowad zaczynami nawijać o Erze i możliwości oglądania na ekranach swoich telefonów nazwy skrzyżowania na jakim się obecnie znajdujemy bądź, do którego się zbliżamy :wink:

Pozdrawiam serdecznie.

 #4823  autor: Piotr
 01 maja 2005, 08:42
kulboj pisze:Jeszcze tylko tańsze połączenia do plusa i będzie hit roku.
Ja poproszę do wszystkich innych sieci (PLUS, Idea, Era) 50 gr. za minutę i będzie rewelka 8)

 #4825  autor: WitekT
 01 maja 2005, 11:37
Niemożliwe - stawka interconnectowa jest w okolicach 70 gr (bodajże 73).

 #4837  autor: Dragon
 01 maja 2005, 12:36
maja obnizyc ta stawke, wtedy na pewno sie cos ruszy, ciekawe tylko czy zrobia to przed czy po wyborze nowego opa

 #4839  autor: WitekT
 01 maja 2005, 12:38
W tej chwili harmonogram obniżek jest dość powolny - kilka groszy co 12-18 miesięcy. 4ty dużo tu nie da, bo to i tak wszyscy muszą uzgodnić z URTiP.

 #4843  autor: Dragon
 01 maja 2005, 12:42
no ale slyszalem kiedys ze maja tym razem jakos bardziej "rewolucyjnie" obnizyc te stawki

 #4845  autor: WitekT
 01 maja 2005, 12:46
Plotki to plotki - ja takich nie słyszałem. Widziałem za to harmonogram. :)

 #4869  autor: Piotr
 01 maja 2005, 17:05
WitekT pisze:Niemożliwe - stawka interconnectowa jest w okolicach 70 gr (bodajże 73).
Chcesz mi powiedzieć Witku, że jak bambusy z URTiP się nie zgodzą na obniżenie stawki na niższą to nadal będzie obowiązywała taka a nie inna cena za połączenia. A co jeśli jakiś operator chce zaszaleć na rynku? Uderzyć z takim dumpingiem cenowym, że aż porteczki niektórym pospadają? Czy działa wtedy niezgodnie z prawem?

 #4870  autor: Piotr
 01 maja 2005, 17:07
WitekT pisze:Plotki to plotki - ja takich nie słyszałem. Widziałem za to harmonogram. :)
I co w tym harmonogramie niby się znajduje jeżeli to nie tajemnica. Czy coś po za systematyczną obniżką cen o kilka groszy raz na parę miesięcy było ciekawego do poczytania?

PS. Wituś nie zapomnij, że jak będziesz miał jakieś newsy w sprawie SS to podziel się z nami prędko nimi na forum.

 #4874  autor: WitekT
 01 maja 2005, 17:52
Nie, nie ma nic ciekawego - zwykły harmongram i tyle. Era chciała nawet szybszej obniżki, ale pozostała dwójka się nie zgodziła.

Co do SS - brak odpowiedzi na maila, więc po długim weekendzie będzie trzeba zadzwonić. :)

 #4891  autor: xlord
 02 maja 2005, 10:58
Piotr pisze:... możliwości oglądania na ekranach swoich telefonów nazwy skrzyżowania na jakim się obecnie znajdujemy bądź, do którego się zbliżamy :wink:
Przeciez to jest informacja niezbedna do zycia ;-) (dla niektorych)

Pozdrawiam

 #4903  autor: Piotr
 02 maja 2005, 11:50
WitekT pisze:Co do SS - brak odpowiedzi na maila, więc po długim weekendzie będzie trzeba zadzwonić. :)
No to czekam z niecierpliwością na jakieś newsy :wink:

 #4905  autor: Piotr
 02 maja 2005, 11:52
xlord pisze:
Piotr pisze:... możliwości oglądania na ekranach swoich telefonów nazwy skrzyżowania na jakim się obecnie znajdujemy bądź, do którego się zbliżamy :wink:
Przeciez to jest informacja niezbedna do zycia ;-) (dla niektorych)
He he he he patrząc na pewne osoby przynajmniej z mojego środowiska widzę, że jest dokładnie tak jak piszesz Xlord. Jak by nie widzieli na ekranie ulicy na jakiej się znajdują (że by było jeszcze śmieszniej owa ulica jest oddalona od miejsca gdzie się np. znajdujemy o prawie kilometr :D ) to by się zgubili na osiedlu, na którym żyją prawie 20 lat :-D
  • Strona 8 z 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11