DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #3772  autor: WitekT
 18 kwie 2005, 17:37
Nie - UMTS w Plusie będzie, w tym roku przynajmniej w 6 miastach. O ile mnie pamięć nie myli: Trójmiasto, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław i... i chyba coś jeszcze. ;)

 #3778  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 18:49
A gdzie na chwilę obecną PLUS GSM świadczy usługi w zakresie UMTS? Czy rozbudowa sieci o jakiej piszesz Witku sprawi, że PLUS wyprzedzi ERĘ czy może jednak w tej kwestii PLUS jest daleko w tyle?

Pozdrawiam.

 #3782  autor: WitekT
 18 kwie 2005, 19:23
Plus świadczy, tak jak i Era, tylko na terenie Warszawy - pojedynczych stacji w innych miastach nie liczę. :)

Co do rozbudowy sieci Plusa - myślę, że poziom będzie porównywalny z Erą. Obaj operatorzy na pewno przyspieszą, jak pojawi się kolejny gracz na rynku. :)

 #3808  autor: xlord
 18 kwie 2005, 23:51
Piotr pisze:...Gdzie są te twoje przemyślenia, sugestie, porównania :wink:
...
A ku ku! W nowym topicu :P

Pozdrawiam

 #3847  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 15:06
WitekT pisze:Plus świadczy, tak jak i Era, tylko na terenie Warszawy - pojedynczych stacji w innych miastach nie liczę. :)
Pytanie może nie na miejscu. Nie orientujesz się może przypadkiem Witku jak sprawa UMTS wygląda w Krakowie?

Co do rozbudowy sieci Plusa - myślę, że poziom będzie porównywalny z Erą. Obaj operatorzy na pewno przyspieszą, jak pojawi się kolejny gracz na rynku. :)[/quote]

Czy uważasz, że Idea też może zacząć się liczyć na rynku UMTS np. po zmianie nazwy na Orange. Nowa nazwa to chyba także pewne nowinki w ofercie itp. No chyba, że się mylę.

Pozdrawiam.

 #3848  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 15:06
xlord pisze:A ku ku! W nowym topicu :P
Co? Gdzie? Jak? bo się strasznie zamotałem :-D

 #5765  autor: sokolowiak
 20 maja 2005, 11:07
Moim zdaniem Simplus EASY bije POPa. Tu i tu pakiety.... tyle,że w EASY dużo atrakcyjniejsze.

 #5766  autor: Piotr
 20 maja 2005, 11:18
Można i tak postrzegać sprawę jednak nie można zapominać o następujących rzeczach.

1. W Idei a co za tym idzie w POPie swoje monopolitystyczne paluchy moczy TPSA i to już dyskfalifikuje tą firmę oraz jej ofertę.
2. Do Polkomtela nie mogę mieć zastrzeżeń - wszystko OK. Jednak jak widzę, że sięgają bo najwiekszy badziew w postaci pakietów to za przeproszeniem mnie krew zalewa. Czy spece, którzy ustalają te cenniki, taryfy itp. nie mają własnej inwencji twórczej i nie są w stanie wymyślić nic nowego tylko muszą "ściągać" od konkurencji to co tak na prawdę wcale nie jest takie rewelacyjne jak by się mogło wydawać...

Nie wiem. Na to pytanie jak na razie nie znajduję odpowiedzi.
Jeżeli SS wprowadzą pakiety to ja chyba poproszę o azyl na Białorusi :-D

 #6464  autor: kulboj
 01 cze 2005, 17:43
A od czerwca w popie sms w sieci za 1 grosz.
Robi się coraz ciekawiej :)

 #6475  autor: Dragon
 01 cze 2005, 20:30
Heyah i Plus juz danwo to wprowadzili, Idea zawsze jest do tylu, tak samo bylo kiedy weszla Heya na rynek, Idea ostania wprowadzila zmiany

 #6477  autor: kulboj
 01 cze 2005, 21:15
Najważniejsze,że wprowadzili. :P

 #6480  autor: Dragon
 01 cze 2005, 21:30
jesli o mnie chodzi to mogli w ogole nie wprowadzic, z Heya spoznili sie o milion klientow, to oni zarabiaja na tym a nie my

 #6481  autor: Irek
 01 cze 2005, 21:57
kulboj pisze:A od czerwca w popie sms w sieci za 1 grosz.
Robi się coraz ciekawiej :)
Pięknie poprostu pięknie. Trzeba aktywować poczciwego popa!

 #6482  autor: WitekT
 01 cze 2005, 21:58
Cóż - będzie trzeba mieć oferty pp w każdej sieci i będzie można SMSować do woli. ;)

 #6506  autor: Piotr
 02 cze 2005, 19:04
POP się ożywił. Za jakiś czas pewnie jakiś operator wprowadzi nową usługę a Idea i sektor telefonii na kartę z jej ramienia znowu będzie jak skamieniały przez kilka dobrych miesięcy i obudzi się wtedy kiedy stwierdzi, że na prawdę jest daleko w tyle 8)

 #6609  autor: kulboj
 05 cze 2005, 13:59
Widzieliście nowe reklamy popa w tv [1grosz] ???
Według mnie to cieniutko.Do reklam plusa i heyaha nie ma nawet co porównywać.

 #6611  autor: Piotr
 05 cze 2005, 14:51
Szczerze? Jak dla mnie badziew - totalny badziew. No ale z drugiej strony czego można było się spodziewać po kiczowatym POPie Ideei, którego filarem jest piramidka z plastikowych kubków do picia, słomek do napojów, szorstkich swetrów czy "piłek" :shock:

Mówcie co chcecie ale nic nie przebije reklamy PLUSA: "Babuuunia" :-D :wink: 8)

 #7120  autor: Irek
 17 cze 2005, 14:10
Satanowczo reklamy Plusa przebijają w tej chwili wszystkie inne!

 #7144  autor: WitekT
 17 cze 2005, 20:14
Reklamy Plusa są fenomenalne. Niekoniecznie musi się cieszyć z tego kabaret Mumio, który już chyba będzie zawsze kojarzony jako "faceci z reklamy".

 #7155  autor: Irek
 17 cze 2005, 20:42
Wiesz nie nawet bym ich nie skojarzył. Słyszałem o takim kabarecie, ale nie pomyślałbym, że to są właśnie oni!