DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 101
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101

 #520884  autor: bledos
 08 gru 2011, 10:25
kerim36, a pamiętasz może mniej więcej kiedy skłądałeś zamówienie?

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #520887  autor: kerim36
 08 gru 2011, 10:56
kerim36, a pamiętasz może mniej więcej kiedy skłądałeś zamówienie?
skladalem je jak jeszcze bylo angielski formularz (czyli mniej wiecej jak strona wystartowala)

i pozniej jak tylko strone bardziej dopracowali i mozna bylo na polskie adresy wysylac

wiec ciezko jednoznacznie stwierdzic, ktore zamowienie ma zostac zrealizowane

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #520890  autor: user_delete19
 08 gru 2011, 11:16
@up
ja nie składałem drugiego zamówienia jak poprawili stronę więc to chyba będzie to drugie, bo maila nie dostałem...

 #520891  autor: bledos
 08 gru 2011, 11:20
Chciałem dziś ponowić zamówienie, ale formularz został "uzbrojony" w narzędzie do sprawdzania adresów i dowiedziałem się, że mojego nie znajduje... Maila o poprzednim niestety nie wysłali, więc z zamówienia pewnie nici...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #520896  autor: user_delete19
 08 gru 2011, 11:42
uhm... wysłałem zamówienie drugi raz... formularz jest delikatnie rzecz ujmując... pogrzany >:

 #520897  autor: zorian
 08 gru 2011, 11:49
bledos pisze:Dla dociekliwych: poszukajcie na stronie info o sposobie przenoszenia numeru :)
Nie dociekając znalazłem za pierwszym razem! Wszystko jest w FAQ punkt 6. Ale co to za metoda przenoszenia numeru? Kto odważny i spróbuje?

 #523288  autor: bledos
 20 gru 2011, 10:27
To właśnie jest ciekawostka, bo znaleźć info żaden problem, a metoda jest "zachodnia" :)

Dziś dotarła karta SIM - więcej będę mógł napisać, jak dostanę ją po pracy w swoje ręce :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #523291  autor: emarcin
 20 gru 2011, 10:49
Nigdzie nie znalazłem informacji o doładowaniach i ich ważności :shock: ktoś zna szczegóły?

 #523294  autor: user_delete19
 20 gru 2011, 10:59
bledos pisze:Dziś dotarła karta SIM - więcej będę mógł napisać, jak dostanę ją po pracy w swoje ręce
+1
ja zaraz się będę bawił ;)

 #523295  autor: mPablo
 20 gru 2011, 11:15
Ale pozytywna wiadomość z rana! Może i do mnie karta dotrze? List był wysłany z PL?

EDIT: Ja niestety nie dostałem a podałem adres stołeczny... Nic, skoro kilka osób już otrzymało swoje karty to i ja pewnie na moją się doczekam :D
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 19:01 przez mPablo, łącznie zmieniany 1 raz.

 #523297  autor: bledos
 20 gru 2011, 11:19
emarcin, ja znalazłem coś takiego w regulaminie:
Jezeli Abonent przez okres 90 dni
a) od dnia Aktywacji lub ostatniego skorzystania z uslug nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych lub Uslugi o podwyzszonej oplacie (o ile Lycamobile bedzie oferowac Uslugi o podwyzszonej oplacie),
b) od dnia Aktywacji lub ostatniego zasilenia Konta nie zasilil ponownie Konta Lycamobile zawiadomi Abonenta poprzez przeslanie SMS lub wiadomosci poczta elektroniczna (jezeli Abonent udostepnil swój adres) o tym, ze Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczac bedzie utrate mozliwosci korzystania z uslug Lycamobile. W takiej sytuacji Lycamobile zapewni dodatkowy 30-dniowy termin na wykonanie polaczenia glosowego, wyslanie SMS, skorzystania z transmisji danych, skorzystanie z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasilenie Konta.
2 Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent wykonana polaczenie glosowe, wysle SMS, skorzysta z transmisji danych, skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasili Konto, bedzie on mial nadal mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile a jego Konto pozostanie do wykorzystania.
3 Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych, nie skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo nie zasili Konta, utraci on mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile (Karta SIM zostanie dezaktywowana). W takie sytuacji:
a) Abonent nie bedzie uprawniony do odzyskania wartosci jego Konta,
b) numer przydzielony Abonentowi bedzie mógl zostac przyznany innemu Abonentowi.
źródło: link, punkt 14.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #523298  autor: user_delete19
 20 gru 2011, 11:22
Pierwsze uruchomienie i wiadomość sieciowa: "Twsk numer Lycamobile to: ..." ;)

[ Dodano: 2011-12-20, 12:08 ]
OK, sprawdzić stanu konta sie nie da, chociaz zadzwonic sie da... na lycamobiel.pl zarejestrowac sim nie bylem w stanie (chcą "0" przed numerem!) bo pisza, ze nie ma takiego numeru o_x

 #523311  autor: kerim36
 20 gru 2011, 14:00
tez dostalem karte

wysylka z wa-wy

na koncie 5zl - co do terminu waznosci nic nie pisze

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #523335  autor: Golarz Filip
 20 gru 2011, 16:00
Rozumiem,że przesyłka karty SIM jest darmowa?
Druga sprawa,listem zwykłym czy poleconym to idzie?

 #523357  autor: darkangel
 20 gru 2011, 17:52
to ja też sobie zamówie.:). A ile czekaliście od zamówienia do realizacji..?

 #523361  autor: user_delete19
 20 gru 2011, 18:19
pierwszy raz 2011-11-08, drugi raz miesiąc później.

 #523528  autor: banderas
 21 gru 2011, 21:20
wojciech pisze:Pierwsze uruchomienie i wiadomość sieciowa: "Twsk numer Lycamobile to: ..." ;)

[ Dodano: 2011-12-20, 12:08 ]
OK, sprawdzić stanu konta sie nie da, chociaz zadzwonic sie da... na lycamobiel.pl zarejestrowac sim nie bylem w stanie (chcą "0" przed numerem!) bo pisza, ze nie ma takiego numeru o_x
wykonaj pierwsze połaczenie wtedy cie sie przypisze numer w lycamobile , szkoda ze dopiero cos na poważnie się ruszy w marcu tak mi powiedzieli na infolini, np odnosnie przenoszenia numerów

banderassso

 #523542  autor: user_delete19
 21 gru 2011, 22:03
e? ale wykonałem! Chyba, ze to wymaga kilku dni...

(und: Janina Magnetofon w tej sieci jest przeokrutna! ;) )

 #523600  autor: bledos
 22 gru 2011, 08:02
banderas pisze:wykonaj pierwsze połaczenie wtedy cie sie przypisze numer w lycamobile , szkoda ze dopiero cos na poważnie się ruszy w marcu tak mi powiedzieli na infolini, np odnosnie przenoszenia numerów
Od dwóch dni czekam na odpowiedź na maila w tej sprawie i głucha cisza...
Swoją drogą to mogli już wydać kilka złotych na bardziej profesjonalną, niż wydrukowana na zwykłej drukarce karta papieru, ulotkę.

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9
  • Strona 3 z 101
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101