DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #14269  autor: Piotr
 27 sie 2005, 20:53
Witam serdecznie!
Chciałem się od dowiedzieć drodzy forumowicze jak się tak na prawdę przedstawia sprawa tej nowej platformy w Samych Swoich.
Niby jest teraz możliwość przejścia na nią ale z tego co pisze na stronie głównej sieci jest to promocja :shock: Czy mam w związku z tym rozumieć, że po zakończeniu okresu jej trwania nie będzie możliwości przejscia na tzw. "nową platformę"?

Jeżeli macie jakąś informację na ten temat będe bardzo wdzięczny.

PS. Tak na marginesie mam jeszcze jedno pytanko. Otóż czy PLUS GSM zamierza prędzej czy później wprowadzić automatyczne przejście na "nową platformę" wszystkim klientom Sami Swoi, Mix Plus czy Simplus bez wklepywania specialnych kodów itp.

Pozdrawiam serdecznie.

 #14284  autor: pajorro
 27 sie 2005, 21:26
Niby jest teraz możliwość przejścia na nią ale z tego co pisze na stronie głównej sieci jest to promocja Shocked Czy mam w związku z tym rozumieć, że po zakończeniu okresu jej trwania nie będzie możliwości przejscia na tzw. "nową platformę"?
Nie sądzę. To by było bez sensu. Ile takich promocji Plus ma co są i są, aż wreszcie wchodzą po cichu do cennika :-)
 #14322  autor: kulboj
 28 sie 2005, 13:02
Te nowe nokie co są wypisane na stronie ss nie obsługują już starej platformy,więc ss(plus) łachy nie robi.Według mnie ta promocja to ściema-musi wejść na stałe!:-)
W tej chwili to mnie bardziej interesuje czy w ss będą w ogóle chcieli włączyć mms/gprs ?
Może Witek Przemycił jakieś nowe info ?
...wiem,że z tym rzecznikiem są problemy :-)

 #14479  autor: Piotr
 29 sie 2005, 15:19
Kulboj kto wie może się coś nam ruszy jak Orange wejdzie na rynek...

Szczerze jednak powiem, że zamiast wprowadzenia MMS itp. wolał bym, że by obniżyli koszty połączeń do innych sieci 8)

 #14490  autor: WitekT
 29 sie 2005, 15:47
Ciężko się dogadać z SS-manami. ;) SirmarK jutro będzie w Warszawie na konferencji Plusa w sprawie iPlus, to może coś tam z nich wyciągnie. ;)

 #14511  autor: Piotr
 29 sie 2005, 16:26
W związku z tym czekamy na jakieś newsy z poletka PLUS GSM :D

 #14514  autor: Dragon
 29 sie 2005, 16:27
o co chdozi z tym iPlus? :)

 #14516  autor: WitekT
 29 sie 2005, 16:29
Prawdziwa odpowiedź na Blueconnect. Wg. słów samego twórcy oferty - ma być dużo lepiej i taniej. :)

 #14519  autor: Piotr
 29 sie 2005, 16:30
A wiadomo coś o limitach? Mają być czy nie?

 #14521  autor: WitekT
 29 sie 2005, 16:31
Może dziś z wieczorka coś Stwórca zdradzi. ;)

 #14528  autor: Dragon
 29 sie 2005, 16:48
Stworca ? Czyli kto jesli mozna wiedziec ?:P

P.S. tylko nie mowcie ze ON we wlasnje osobie :D

 #14539  autor: WitekT
 29 sie 2005, 16:59
A taki jeden, który był ojcem Licencji GPRS w Idei, a teraz pracuje dla Polkomtela. :)

 #14591  autor: kulboj
 29 sie 2005, 18:33
Piotr pisze:Kulboj kto wie może się coś nam ruszy jak Orange wejdzie na rynek...

Szczerze jednak powiem, że zamiast wprowadzenia MMS itp. wolał bym, że by obniżyli koszty połączeń do innych sieci 8)
Hehe - najlepiej to jedno i drugie mogli by załatwić :-)
Pewnie,że mmsy nie są aż tak potrzebne,ale jak by wprowadzili to bym się nie obraził :-)
Pozdrawiam!

 #14609  autor: Piotr
 29 sie 2005, 19:49
@Kulboj! Bądźmy dobrej myśli bo na pewno prędzej czy później po pojawieniu się Orange na rynku ceny pójdą w dół i na to czekam z niecierpliwością :wink:

 #14734  autor: kulboj
 30 sie 2005, 00:21
A jeszcze co do nowej platformy,to ja na nią nie przechodzę.Wole na starej-chociaż ma swoje minusy.Na nowej dostałbym szału,bo tam po każdej rozmowie przychodzi sms z sieci,a ja mam dużo krótkich rozmów. :-)

 #14776  autor: Piotr
 30 sie 2005, 11:26
He he he dokładnie Kulboj. Ja już wolę od czasu do czasu wyłączyć i włączyć ponownie telefon a nie irytować się SMSami po każdej rozmowie 8)

No ale cóż prędzej czy później będziemy skazani na przejście do nowej platformy... :cry: