DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 39 z 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
 #1170372  autor: KC-KARLOS
 27 kwie 2024, 18:49
stan789: 7 mbps sztucznego lejka jest na taryfie PNK RWK i zwykłym PNK (choć inny kolega na forum raportował tam 42 mbps sztucznego lejka).
Jeśli chodzi o taryfikację neta poza pakietami cyklicznymi, zasady są następujące:
> taryfy z lejkiem cennikowym lub promocyjnym: PNK Lubię To, PNK 2.1 / 2.1 PL - 32 kbps
> inne taryfy: brak lejka, nabijanie z Cennika taryfy PNK, PNK RWK, odNOWA - a przy 0,00 na koncie - tylko wstęp do strony zero.play.pl, aby "zatankować" konto.
> Formuła PNK - tutaj jest bezpiecznik 5-złotowy, jeśli zużyjesz 5 zł poza pakietem po promocyjnej stawce 2gr/100kB, prędkość spada do 8 kbps do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, bezpiecznik odnawia się 1go dnia miesiąca. Uwaga! Jeśli wyczerpiemy kasę do zera i nie dobijemy do tych 5 zł - tylko dostęp do zero.play.pl.

Ważny wyjątek, jeśli w każdej taryfie (oprócz odNOWY) zużyjemy GB w pakiecie maksymalnym, np. XL, XL UA itp. (zazwyczaj ma wstęp do 5G), prędkość spada do 1 mbps downloadu i 0,34 mbps uploadu do końca ważności usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1170381  autor: stan789
 28 kwie 2024, 00:26
Karlos bardzo dziękuję za szczegółowe info. Zadałem pytania które pewnie setki razy były wałkowane na tym forum, ale Play ciągle coś zmienia więc dobrze być na bieżąco. Tak sobie pomyślałem że mogliby to scalić w jakieś 2 czy 3 taryfy wzorem innych telekomów.
Pozdrawiam
 #1170383  autor: KC-KARLOS
 28 kwie 2024, 08:15
stan789: nie ma sprawy, a warto podać sprawdzone info, bo niektóre regulaminy podawały inaczej, że w taryfach z taryfikacją cennikową po wyczerpaniu pakietu jest zmniejszona prędkość, co nie jest prawdą (kultowe regulaminy pisane "na kolanie").

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1170835  autor: KC-KARLOS
 05 maja 2024, 17:36
DEVI_UI: ktoś w wątku o sieci 5G wrzucił screen który pokazywał speed-limitera nałożonego przez operatora.
marcinek243 pisze:
19 kwie 2024, 00:44
Pojawiają się pierwsze doniesienia o różnicach między prędkościami w postpaid vs prepaid playa. Postpaid wyniki w okolicach 1500mbit tymczasem na prepaid w tym samym miejscu i czasie i terminalu ledwo przebija 900. Chchąc zgłębić temat przełożyłem simkę do starego zrootowanego terminala z aplikacją pokazującą parametr odpowiedzialny za ograniczenie danej taryfy i jakież było moje zaskoczenie. Niestety karty postpaid osobiście nie posiadam ale na potwierdzenie stara karta fresh z ograniczeniem 7/1mbps pokrywa się z tym wskazaniem a orange który spokojnie przebija 1000mbps ma ten parametr ustawiony na 2000/1000
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1170858  autor: DEVI_UI
 05 maja 2024, 23:07
Czytałem, a jednak zupełnie zapomniałem o tym wpisie.
Rozczarowujące, jak (nie)traktują klientów ofert na kartę.
WYMODEROWANO OFF-TOP
 #1170870  autor: KC-KARLOS
 06 maja 2024, 08:35
DEVI_UI: wszystko zależy od danej taryfy - im starsza, tym gorzej to wygląda, dodatkowo łamią z automatu wiele regulaminów swoich ofert, wspominające o zdjęciu ograniczeń ze względów technologicznych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 39 z 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39