DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1159411  autor: gudcezar
 27 paź 2023, 14:42
A ja mam taką sytuacje że jestem w trakcie przeniesienia numeru do orange z datą na za jakieś dwa miesiące, przydzielili mi pawie złoty numer tymczasowy więc postawiłem go zachować przenosząc szybko do innej sieci. Karta sim teraz się nie rejestruje do sieci czy w dniu przeniesienia numeru tego początkowego co miał zastąpić ten numer tymczasowy przeniesie się ten numer i karta normalnie zarejestruje się do sieci?
Mam nadzieje że wyjaśniłem sytuację jasno :P
Ktoś miał taki problem? Nie chcę pytać bezpośrednio orange o takie rzeczy.
 #1159413  autor: darekka
 27 paź 2023, 15:06
Numer tymczasowy powinien działać od razu więc jesli nie działa to trzeba skontaktować się z salonem/operatorem, bo cos poszło nie tak w chwili zlecania zmiany operatora.

W takiej sytuacji mam wątpliwości aby numer przenoszony się przeniósł gdy nadejdzie pora(w tym dniu o ile numer tymczasowy by działał to zostanie podmieniony na numer przenoszony), bo nie ma na co "wskoczyć" skoro tymczasowy nie działa.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159416  autor: HappyBoy
 27 paź 2023, 15:50
darekka pisze:
27 paź 2023, 15:06
Numer tymczasowy powinien działać od razu więc jesli nie działa to trzeba skontaktować się z salonem/operatorem, bo cos poszło nie tak w chwili zlecania zmiany operatora.
Numer działał ale został przeniesiony.... więc jak się ma logować ?
gudcezar pisze:A ja mam taką sytuacje że jestem w trakcie przeniesienia numeru do orange z datą na za jakieś dwa miesiące, przydzielili mi pawie złoty numer tymczasowy więc postawiłem go zachować przenosząc szybko do innej sieci. Karta sim teraz się nie rejestruje do sieci czy w dniu przeniesienia numeru tego początkowego co miał zastąpić ten numer tymczasowy przeniesie się ten numer i karta normalnie zarejestruje się do sieci?
Mam nadzieje że wyjaśniłem sytuację jasno :P
Ktoś miał taki problem? Nie chcę pytać bezpośrednio orange o takie rzeczy.
Po przeniesieniu numeru tymczasowego karta zostaje dezaktywowana i raczej wątpię, że się uda przypisać do niej numer docelowy. Jeśli chcesz utrzymać dotychczasowy numer to profilaktycznie lepiej będzie anulować migrację u operatora macierzystego i ponownie złożyć wniosek w Orange.
 #1159418  autor: darekka
 27 paź 2023, 16:09
Jakoś zrozumiałem, że autor postanowił przenieść, a nie przeniósł numer tymczasowy i dziwi się, ze nie loguje się do siecei karta sim na, którj numer ten dostał jako tymczasowy i w tym kontekście odpowiadałem.

Skoro numer przeniesiony to na karte sim po MNP wskoczy dopiero numer przenoszony.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159421  autor: gudcezar
 27 paź 2023, 17:15
Przeniosłem przydzielony numer tymczasowy w Orange do innej sieci. Teraz karta sim Orange się nie loguje i rozumiem ze numer z innej sieci się nie przeniesie do Orange na tę kartę sim. Tak właśnie przeczuwałem.
 #1159422  autor: darekka
 27 paź 2023, 17:17
gudcezar pisze:
27 paź 2023, 17:15
Przeniosłem przydzielony numer tymczasowy w Orange do innej sieci. Teraz karta sim Orange się nie loguje i rozumiem ze numer z innej sieci się nie przeniesie do Orange na tę kartę sim. Tak właśnie przeczuwałem.
przenieść się powinien bo przypisuje się numer do numeru seryjnego karty sim, a ta masz w domu więc na 99% będzie wszytsko dobrze gdy nastapi dzień migracji

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159449  autor: asdaf
 28 paź 2023, 12:18
Ja zrobiłbym tak jak radzi HappyBoy. Wycofałbym obecny wniosek o przeniesienie i po kilku dniach złożyłbym nowy wniosek. Bo Ci numer utknie gdzieś w czarnej dziurze i szukaj wiatru w polu.