DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #346339  autor: express100
 13 lip 2009, 16:42
A ja może nawet też z Zetafona skorzystam, ale jak wróci ZETAFON ONLINE, który chyba był do kupienia przez tydzień i nawet mój kuzyn znajomy kupił, ale ma problemy z 40% więcej i musi reklamować.
Ja wezmę Zetafona jak będzie onliune i ew. sumowanie ważności oraz dobrze byłoby gdyby simlocka nie było.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #346616  autor: amigo007
 14 lip 2009, 21:21
express100 powiem ci że na telefony bez simlocka to raczej się narazie niezanosi w orange. Co do zetafona online to też na niego czekam, chociaż nawet podstawowa oferta też jest ok, często zdarzają się różne promocje do doładowań w ofertach na kartę i zetafona też to obejmuje :) Dziwne tylko że zniknęła nokia 3120 classic, która była w cenniku zetafon online (ten cennik jest w zakładce nowe orange go/promocje/telefony i startery/zetafon) a niema jej w cenniku w salonach. Ale zwróć uwagę że jest to cennik dostępny w sklepie internetowym i telesprzedaży także zamawiając przez telefon także chyba dostaniemy ofertę 40% więcej.

 #346768  autor: Pan_telefonik
 15 lip 2009, 16:30
no i przedłużyłem w zasadzie zaczekałem na koniec umowy i wziąłem nową umowę na ten sam numer.
Ktoś pisał że powinienem mieć numer aktywny (doładować konto) o tuż nie muszę mieć aktywnego konta. Zaraz po wzięciu Motoroli E8 doładowałem konto za 50zł czyli na 3 miesiące

Telesprzedarz jest tylko dla nowych klientów i została zawieszona na nie wiadomo kiedy mama pytała się w pracy ludzi zajmujących się Kartą( i tego pochodnych )

Nokia 3310 ->3410 ->3510i -> Siemens C75 -> SE K750i ->K550i -> Nokia 3110c -> E51 i 1600 i 6030 -> 6650 t-mobile -> SE C702 -> Toshiba G810-> Nokia E63 4Gb&(Nokia 6220c 1Gb->5530-> N8)-> Nokia E63-> Samsung Galaxy SII

 #348676  autor: pumba
 26 lip 2009, 07:08
Na stronie orange wróciła już możliwość zamówienia zetafona online z bonusem 40% i tańszymi telefonami oraz telefonami niedostępnymi w standardowej ofercie np. Nokia 3120.

Ponadto dowiedziałem się że jest też dość ciekawa oferta dla tych którym kończą się umowy na abonament czy mix, a mianowicie pod koniec umowy można podpisać dyspozycje zmiany ofert wraz z podpisaniem umowy na zetafona i wtedy dostaje się bonus 20% dla dwunastu pierwszych doładowań tak jak w zetafonie online. Jest to ciekawa oferta z tego względu że w prepaidzie jest o wiele korzystniejsza stawka za rozmowy niż w postpaidach i jeśli komuś nie zależy na jakimś wypaśnym modelu to ta oferta chyba wypada korzystniej, bo sam się zastanawiam czy przedłużać umowę w abo czy przejść na prepaida i może skusić się na zetafona? Zastanawia mnie tylko jedna kwestia czy biorąc zetafona przy kończącej się umowie na abonament to czy będzie można zapłacić za telefon punktami profit jak jest to w przypadku przedłużania umów w postpaidach i czy będą dostępne dodatkowe telefony tak jak w zetafonie online? ;)

 #348790  autor: corner
 26 lip 2009, 18:27
Niektóre telefony są droższe przez Internet niż w salonie :?.