DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #399992  autor: Ramirez
 20 kwie 2010, 19:12
Calamity Jane pisze:
Ramirez pisze:A ja tam nie polecam przenosin do gadu Air. Niestety niekompetencja części pracowników BOK jest odczuwalna...nie potrafią prostych spraw załatwić, na dodatek ta procedura podpisywania dokumentów przez kuriera- tragedia. Przyjeżdża taki, nie wie co trzeba podpisać, nic nie wie.. :evil:

Ale poza tym jest ok, działa to dobrze. Normalny starter można sobie kupić

A ja mam zupelnie odmienne odczucia. Jestem bardzo milo zaskoczona. Wlasnie przenioslam numer do tej sieci. Troche sie stresowalam, znajac negatywne opinie na temat BOK w Gadu. Ale albo nastapila tam epokowa przemiana albo grubo przesadzacie.

W zadnym BOK nie zostalam jeszcze tak szybko, milo i fachowo zalatwiona. Pani pomogla mi z uzeraniem sie z kurierem (to faktycznie, jedyny minus... ale do przejscia). Udzielila fachowych informacji, przyspieszyla sprawe, zebym nie musiala dofinansowywac starego operatora (era).

Odpowiedz mialam najczesciej tego samego dnia. Poza tym samo przeniesienie odbylo sie zupelnie bez problemow. Pare chwil po tym jak era mi numer wylaczyla toztal on aktywowany w sieci Gadu. Jestem pod wrazeniem :)

Bo ostatnio duży postęp zrobili jeżeli chodzi o obsługę. Kiedyś było fatalnie, teraz jest całkiem dobrze ;-) Ale to być może dlatego że ostatnio zawsze trafiam w BOK gadu na ta samą osobę, panią o inicjałach P. K. która jest konkretna, i się naprawdę stara.

 #400109  autor: Fafral
 21 kwie 2010, 12:56
Ja się wypowiem:

Kupiłem starter. Nosiłem się z zamiarem noszenia dwóch telefonów i posiadania dwóch numerów. Aktualnie ten Gadu-air jest mi nie potrzebny. Przenoszę się z Orange do Play i tam wszystko mam.

Pozostaje nieszczęsny połączony numer :/ żałuje, że to zrobiłem bo znajomi mają problemy czasem z rozmową na gg.

Wysłałem zapytanie do BOK :

Kiedy jest możliwość rozdzielenia tych numerów.

Odp. Wtedy kiedy wygaśnie karta
a mam jeszcze pół roku :/

Wiecie jak by można było to przyśpieszyć? Myślę nad tym, aby zadzwonić i powiedzieć, że mi ukradli bądź zgubiłem i chce to rozdzielić :P

Obrazek

Siemens C30 > N2600> N5300 > N7310 Supernova> E71>Samsung i9000 Galaxy S