DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #388183  autor: Vira
 17 lut 2010, 09:48
muchakk pisze: Jak to jest chwyt marketingowy to ja poproszę więcej takich "chwytów" z chęcią skorzystam :-)
Chwyt, bo wprowadzenie promocji pakietów 30min za 6zł nie odbije się takim echem dla przeciętnego użytkownika, co 15zł za 10zł dla wszystkich - przeciętny użytkownik spojrzy na to z perspektywy "ale fajnie, 5zł za darmo", choć tak naprawdę niemal to samo dostaje w postaci innej oferty, jaką jest pakiet minut, czy inny pakiet na który akurat będzie mieć zamiar go wykorzystać.
Nie neguje, że promocja jest korzystna, stwierdzam tylko fakt, iż kupienie tych 15zł wiąże się z tym, iż będziemy musieli je wykorzystać płacąc 29gr/min - czyli dostajemy coś w formie pakietu 51min 43s za 10zł, a to tylko 1min 43s więcej niż proporcjonalnie dostalibyśmy stosując ten przelicznik co pakiet 30min za 6zł - czyli oferta ta sama, ale ładniej brzmiąca ;)
Istotny jest punkt regulaminu:
"Użytkownik, który aktywował „Pakiet 15zł za 10zł”, otrzymuje 15 złotych do wykorzystania na krajowe
połączenia głosowe, wideo, SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na krajowe połączenia
głosowe do sieci stacjonarnych w Polsce realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4."

" Behold the rain which descends from heaven upon our vineyards; there it enters the roots of
the vines, to be changed into wine; a constant proof that God loves
us, and loves to see us happy"
B. Franklin

 #388184  autor: aserty
 17 lut 2010, 09:49
Rezo pisze:
jojo pisze:A to chyba normalne, że wyklucza się z Ofertą Promocyjną "Darmowy Numer w Play Fresh", a nie z Ofertą Promocyjną "Stan Darmowy w Play".
A według mnie to dziwne. Po co zamieszczać zapis o wykluczaniu z promocją która została wycofana? Czyżby zostawili sobię furtkę na jej ponowne wprowadzenie w zmienionej formie?
darmowy numer obowiazuje do konca lutego wiec nalezy go uwzgledniac w regulaminie wiec nie wiem o co te pretensje? Kto aktywowal w ost dzien promocji to ma jeszcze te 11 dni darmowego numeru... wiec nikt zadnej furrtki nie zostawia... bo i po co?

 #388189  autor: michael_dee
 17 lut 2010, 10:12
Vira pisze:internet - 5zł/5MB
Masz nieaktualne informacje, bo za 5zł dostajesz obecnie w pakiecie 100 MB.
Vira pisze:zbija koszt rozmów do innych operatorów do 0.1967zł, różnica między pakietem 30min za 6zł minimalna.
Ale przy 30 minutach oszczędzasz już 2,7zł., a to dodatkowo ok. 10 minut do wszystkich sieci.

 #388190  autor: Rezo
 17 lut 2010, 10:13
aserty pisze:
Rezo pisze:
jojo pisze:A to chyba normalne, że wyklucza się z Ofertą Promocyjną "Darmowy Numer w Play Fresh", a nie z Ofertą Promocyjną "Stan Darmowy w Play".
A według mnie to dziwne. Po co zamieszczać zapis o wykluczaniu z promocją która została wycofana? Czyżby zostawili sobię furtkę na jej ponowne wprowadzenie w zmienionej formie?
darmowy numer obowiazuje do konca lutego wiec nalezy go uwzgledniac w regulaminie wiec nie wiem o co te pretensje? Kto aktywowal w ost dzien promocji to ma jeszcze te 11 dni darmowego numeru... wiec nikt zadnej furrtki nie zostawia... bo i po co?
Nie pomyślałem o tym, że DN może być jeszcze aktywny u niektórych osób. I wyraziłem tylko swoje zdziwienie, nie pretensje :wink:

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #388194  autor: Vira
 17 lut 2010, 10:29
michael_dee pisze:
Vira pisze:internet - 5zł/5MB
Masz nieaktualne informacje, bo za 5zł dostajesz obecnie w pakiecie 100 MB.
Vira pisze:zbija koszt rozmów do innych operatorów do 0.1967zł, różnica między pakietem 30min za 6zł minimalna.
Ale przy 30 minutach oszczędzasz już 2,7zł., a to dodatkowo ok. 10 minut do wszystkich sieci.
Internet tylko w zasięgu play - ale zgadzam się, może być i 100mb, to nawet lepiej dla pakietu, a przecież o udowodnienie tego że korzystnie zamieniać wszystkie złotówki na pakiety tutaj mowa, a nie wykorzystywać je bezpośrednio z konta. Na dobrą sprawę, to płacimy już tylko za MMSy, połączenia video, rozmowy zagraniczne i roaming - a z tego większość nie korzysta szczególnie często (myślę, że nawet w dobrej kolejności wymieniłem te usługi)
A co do dodatkowych 10min i oszczędności 2.70 to nie rozumiem.
Albo płace 6zł i dostaje 30min (czyli na potrzeby przelicznika na promocję 15zł za 10zł - tutaj dostaje 8.70zł za 6zł), ALBO 15zł za 10zł. Nie mogę kupić pakietu za promocyjne 15zł, ale musze to zrobić za środki z konta, prosto z doładowania.

" Behold the rain which descends from heaven upon our vineyards; there it enters the roots of
the vines, to be changed into wine; a constant proof that God loves
us, and loves to see us happy"
B. Franklin

 #388195  autor: Sig
 17 lut 2010, 10:30
michael_dee pisze:
Vira pisze:internet - 5zł/5MB
Masz nieaktualne informacje, bo za 5zł dostajesz obecnie w pakiecie 100 MB.
W roamingu Plus?
nie sadze

 #388199  autor: Matyk
 17 lut 2010, 10:38
Vira pisze: A co do dodatkowych 10min i oszczędności 2.70 to nie rozumiem.
Wygląda to następująco...
30 minut X 0.29gr to jest 8.70zł
30 minut X 0.20 gr to jest 6 zł
8.70 - 6 zł = 2.70 zł > tyle ci zostaje przy 30 minutach rozmowy
za to 2.70zł /0.29gr. masz 9 minut i 30 s. to wszystkich sieci
reasumując na 30 minutach (w pakiecie po 0.20gr) zyskujesz 10 minut do wszystkich sieci...

 #388200  autor: KamaZ
 17 lut 2010, 10:38
Obecnie za 5zł można kupić w ciągu miesiąca 1 pakiet 100mb i 3 po 5 mb

Promocyjne pakiety minut i złotówek bez jakichś większych rewelacji, ale skorzystać jak zawsze warto :-)

 #388201  autor: Matyk
 17 lut 2010, 10:40
Sig pisze:
michael_dee pisze:
Vira pisze:internet - 5zł/5MB
Masz nieaktualne informacje, bo za 5zł dostajesz obecnie w pakiecie 100 MB.
W roamingu Plus?
nie sadze
w roamingu plusa pakiet 100mb za 5 zł nie działa!

 #388203  autor: waeren
 17 lut 2010, 10:56
Matyk pisze:Wygląda to następująco...
30 minut X 0.29gr to jest 8.70zł
30 minut X 0.20 gr to jest 6 zł
8.70 - 6 zł = 2.70 zł > tyle ci zostaje przy 30 minutach rozmowy
za to 2.70zł /0.29gr. masz 9 minut i 30 s. to wszystkich sieci
reasumując na 30 minutach (w pakiecie po 0.20gr) zyskujesz 10 minut do wszystkich sieci...
a biorąc pod uwagę, że na allegro spokojnie za 27 PLN kupisz doładowanie 30, to można przyjąć że pakiet 30 minut kupujesz za 3 PLN i masz 10 gr/min. Można kupić doładowanie jeszcze taniej, ale uśredniłem bez specjalnego szukania:) A jeśli ktoś szuka doładowania 50 PLN, to na allegro kupi je prawie 6 PLN taniej, czyli de facto dostanie ten pakiet 30 minut prawie gratis 8)

 #389645  autor: Ulttorr
 24 lut 2010, 18:53
Czy te pakiety działają na nadajnikach Plusa?

Dziś przeżyłem szok....w punkcie Obsługi Klienta i w BOK nikt nie słyszał o takich pakietach w PF :shock:
Po pokazaniu głównej strony Telepolis,a nastepnie po przejściu do tematu o nowych pakietach,pani próbowała ratować sytuację i wciskała mi kit,że faktycznie takie pakiety istnieją...w BOK czekałem na potwierdzenie istnienia tych pakietów prawie 10min.
Nie,nie narzekam na PF,ale w porównaniu z tym forum,Obsługa Klienta Play jest trochę do tyłu :-D

 #389650  autor: Matyk
 24 lut 2010, 19:09
Ulttorr pisze:Czy te pakiety działają na nadajnikach Plusa?

Dziś przeżyłem szok....w punkcie Obsługi Klienta i w BOK nikt nie słyszał o takich pakietach w PF :shock:
Po pokazaniu głównej strony Telepolis,a nastepnie po przejściu do tematu o nowych pakietach,pani próbowała ratować sytuację i wciskała mi kit,że faktycznie takie pakiety istnieją...w BOK czekałem na potwierdzenie istnienia tych pakietów prawie 10min.
Nie,nie narzekam na PF,ale w porównaniu z tym forum,Obsługa Klienta Play jest trochę do tyłu :-D
Możliwe że nie wiedzieli bo na stronie play oficjalnie nie ma słowa l tych pakietach poza regulaminami...(przynajmniej się nie spotkałem, jeśli są to proszę o link)
Ale z drugiej strony powinni dostać info od operatora o takich pakietach (widocznie nie dostali)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 19:11 przez Matyk, łącznie zmieniany 1 raz.

 #389676  autor: Ulttorr
 24 lut 2010, 21:36
Czyli niedoinformowanie punktów i BOK Playa zostało stwierdzone,ale proszę Was o odpowiedź na moje pytanie odnośnie działania nowych pakietów na nadajnikach Plusa.

edyta:Pakiet uruchomiony i wszystko działa :-D ,również w wewnętrznym roamingu....nie rozumiem tego punktu zapisanego w regulaminie :roll:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 21:57 przez Ulttorr, łącznie zmieniany 1 raz.

 #389682  autor: Matyk
 24 lut 2010, 21:42
Ulttorr pisze:Czyli niedoinformowanie punktów i BOK Playa zostało stwierdzone,ale proszę Was o odpowiedź na moje pytanie odnośnie działania nowych pakietów na nadajnikach Plusa.
Tak, działają na nadajnikach plusa!

Na nadajnikach plusa nie działają tylko pakiety internetowe!

 #389984  autor: aserty
 26 lut 2010, 12:19
Ulttorr pisze:Czy te pakiety działają na nadajnikach Plusa?

Dziś przeżyłem szok....w punkcie Obsługi Klienta i w BOK nikt nie słyszał o takich pakietach w PF :shock:
Po pokazaniu głównej strony Telepolis,a nastepnie po przejściu do tematu o nowych pakietach,pani próbowała ratować sytuację i wciskała mi kit,że faktycznie takie pakiety istnieją...w BOK czekałem na potwierdzenie istnienia tych pakietów prawie 10min.
Nie,nie narzekam na PF,ale w porównaniu z tym forum,Obsługa Klienta Play jest trochę do tyłu :-D
i tylko w tej sprawie dzwoniles do OK???

 #390842  autor: Ulttorr
 02 mar 2010, 01:37
Tak,tylko w tej sprawie ponieważ w punkcie Playa nikt nie potrafił udzielić mi odpowiedzi.

 #390909  autor: aserty
 02 mar 2010, 13:42
Ulttorr pisze:Tak,tylko w tej sprawie ponieważ w punkcie Playa nikt nie potrafił udzielić mi odpowiedzi.
Wspolczuje ludziom w OK:P

 #390978  autor: Ulttorr
 02 mar 2010, 18:22
A ja tobie nie współczuje...masz problem napisz priva!!!

Skoro uważasz się za takiego mądrale,a także myślisz że wszyscy konsultanci są tacy błyskotliwi,to czemu nie wiedzieli o nowych pakietach?
Czy nawet z najprostszym pytaniem nie mogę się zwrócić do BOK...przecież za to płacę JA!!!

Nie podnoś mi ciśnienia swymi postami...internet nie jest anonimowy!!!!!!!!!

 #391019  autor: aserty
 02 mar 2010, 21:03
Ulttorr pisze:A ja tobie nie współczuje...masz problem napisz priva!!!

Skoro uważasz się za takiego mądrale,a także myślisz że wszyscy konsultanci są tacy błyskotliwi,to czemu nie wiedzieli o nowych pakietach?
Czy nawet z najprostszym pytaniem nie mogę się zwrócić do BOK...przecież za to płacę JA!!!

Nie podnoś mi ciśnienia swymi postami...internet nie jest anonimowy!!!!!!!!!
Nie wiedzieli bo pakiety nie sa oficjalne! wiec nie musza wiedziec... Pozatym sprawe wyjasnil play4you piszac ze to "pakiety dla wybranych" cokliwek to oznacza:P Choc pewnie oznacza ze skoro nie znasz szczegolow to nie sa one dla Ciebie;p

Placisz, placisz... ale jak co trzecia osoba dzwoni z takimi pytaniami " czy slyszal pan moze o tym a moze o tamtym..." "a kiedy beda rozmowy darmowe i smsy darmowe do wszystkich za 1zł na miesiac" to robi to problem dla innych uzytkownikow...
Rozumiem ze dla jednego taki problem to nie problem a dla drugiego olbrzymi ale to nie jest telefon zaufania...

No nie jest anonimowy wiec zapraszam:-) Podyskutujemy przy czyms mocniejszym;-)