DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #391160  autor: DanielR
 03 mar 2010, 19:01
Okazuje się, że te pakiety nie są takie całkiem "nieoficjalne". :)
Dziś o 15:08 dostałem od PLAY SMS-a o następującej treści:
15 zl za 10 zl! Takie czary tylko w Play! Nie czekaj! Wyslij kod *111*63*1#. Promocyjne zlotowki mozesz wkorzystac przez 30 dni. Regulamin na playmobile.pl

A co do kolejnego pakietu:
20 gr/min do wszystkich sieci w Polsce! Aktywuj pakiet 30 minut za 6zł. Wyslij kod *111*62*1#. Minuty do wykorzystania przez 30 dni. Regulamin na playmobile.pl
Ostatnio zmieniony 09 mar 2010, 11:50 przez DanielR, łącznie zmieniany 1 raz.

 #391166  autor: Rezo
 03 mar 2010, 19:31
aserty: nie wiem jakich standardów oczekujesz jeśli chodzi o wiedzę konsultantów...? Skoro regulaminy tych pakietów zamieszczone zostały na stronie wszystkim zainteresowanym, to obowiązkiem konsultanta jest przynajmniej wiedza o tym, czy taki bądź inny pakiet jest dostępny. Jeśli nie pamięta szczegółów, powinien je uzupełnić w oparciu o regulamin.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #391227  autor: aserty
 03 mar 2010, 22:32
Rezo pisze:aserty: nie wiem jakich standardów oczekujesz jeśli chodzi o wiedzę konsultantów...? Skoro regulaminy tych pakietów zamieszczone zostały na stronie wszystkim zainteresowanym, to obowiązkiem konsultanta jest przynajmniej wiedza o tym, czy taki bądź inny pakiet jest dostępny. Jeśli nie pamięta szczegółów, powinien je uzupełnić w oparciu o regulamin.
Hmmm... Ja dalej nie widze informacji na stronie playa o tych pakietach... Moze mi dasz link... Nie chodzi mi o plik z regulaminem tylko strone na ktorej jest odnosnik do niego i jakikolwiek opis ze taki pakiet jest... Bo ja nie widze!
Pozatym na "stronie" playa jest jeszcze nie jeden "ukryty" regulamin ale skoro nie ma oficjalnej informacji to znaczy ze mimo wszystko nalezy poczekac na oficjalne info a pozniej zadawac pytania odnosnie tych pakietow...
Jak widac dopiero teraz ktos tam dostal smsa ze jest dla niego promocja... Wiec moze dopiero teraz konsultanci zaczna sie orientowac w tym temacie i to jak najbardziej prawidlowe jest bo wczesniej nie mieli takiego obowiazku...

 #391238  autor: Pijo
 03 mar 2010, 23:03
aserty pisze:Hmmm... Ja dalej nie widze informacji na stronie playa o tych pakietach... Moze mi dasz link... Nie chodzi mi o plik z regulaminem tylko strone na ktorej jest odnosnik do niego i jakikolwiek opis ze taki pakiet jest... Bo ja nie widze!
Najwidoczniej te pakiety są dla zainteresowanych. A nie widzę problemu. Kto bedzie chciał/wiedział/interesował sie ten znajdzie o nim info.
aserty pisze:Pozatym na "stronie" playa jest jeszcze nie jeden "ukryty" regulamin ale skoro nie ma oficjalnej informacji

Pakiet 30 minut za 6 zl tylko do Play. Jakiś taki bez sensu ten pakiet. Nie wnikam , mnie on nie interere.

 #391273  autor: Spiite
 04 mar 2010, 10:40
jojo, Też dostałem identycznego smsa, więc wkrótce i na stronie powinny się pojawić.
Wtedy dalsza dyskusja nie będzie miała sensu.

 #418087  autor: KamaZ
 19 lip 2010, 23:46
Ostatnio chciałem sobie aktywować pakiet 30 minut za 6 zł i ciągle pisze, że jest aktywny. Podobnie jak w przypadku 15 za 10, który można było tylko raz aktywować. Czyżby skończyła się ta promocja?

 #418097  autor: biotyt
 20 lip 2010, 07:37
KamaZ pisze:Ostatnio chciałem sobie aktywować pakiet 30 minut za 6 zł i ciągle pisze, że jest aktywny. Podobnie jak w przypadku 15 za 10, który można było tylko raz aktywować. Czyżby skończyła się ta promocja?
Pakiet 30 minut za 6 zł można aktywować tylko raz na miesiąc. Po wykorzystaniu zalega na koncie przez 30 dni ze stanem zerowym. Dopiero jak pod *104# przestanie być widoczny, będziesz mógł aktywować następny.

biotyt

 #418169  autor: KamaZ
 20 lip 2010, 15:22
biotyt pisze:
KamaZ pisze:Ostatnio chciałem sobie aktywować pakiet 30 minut za 6 zł i ciągle pisze, że jest aktywny. Podobnie jak w przypadku 15 za 10, który można było tylko raz aktywować. Czyżby skończyła się ta promocja?
Pakiet 30 minut za 6 zł można aktywować tylko raz na miesiąc. Po wykorzystaniu zalega na koncie przez 30 dni ze stanem zerowym. Dopiero jak pod *104# przestanie być widoczny, będziesz mógł aktywować następny.
Doskonale o tym wiem, bo tak było do tej pory, ale ostatnio pomimo tego, że pakiet skończył się kilka dni temu nadal aktywować nie mogę. Może jest jakiś limit odnośnie ilości aktywowanych pakietów. Korzystam prawie od samego początku jak się pojawił.

 #418171  autor: Sig
 20 lip 2010, 15:32
Może na stałe został zastąpiony pakietem 10zł za 5zł? W sumie jest korzystniejszy bo za 5zł ma się 34,5 minuty (można też wydać na SMS), podczas gdy w starym za 6zł jest 30min (o ile dobrze rozumiem).

 #418174  autor: KamaZ
 20 lip 2010, 15:45
Sig pisze:Może na stałe został zastąpiony pakietem 10zł za 5zł? W sumie jest korzystniejszy bo za 5zł ma się 34,5 minuty (można też wydać na SMS), podczas gdy w starym za 6zł jest 30min (o ile dobrze rozumiem).
Bardzo możliwe. Tylko ciekawe czy udało się komuś go aktywować po raz drugi?

[ Dodano: 2010-07-23, 10:54 ]
Już chyba wiem o co chodzi. Jest prawdopodobnie limit możliwych aktywacji tego pakietu. Na moim numerze nie korzystam jednak od początku jak się pojawiła promocja tylko prawie miesiąc później, bo na początku korzystałem z "15 za 10". Ale na ojca numerze od początku jak się pojawiła i już w tej chwili nie da się aktywować.

 #418686  autor: metpablo
 23 lip 2010, 11:34
Też nie mogę uruchomić ponownie 30 minut za 6 PLN. Dlatego posłałem reklamację.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #418688  autor: muchakk
 23 lip 2010, 11:39
Ja od momentu pojawienia się tego tematu na tym forum regularnie co miesiąc aktywuje ten pakiet i nie mam z tym żadnego problemu więc wątpię żeby był nałożony jakiś limit aktywacji.

 #418704  autor: KamaZ
 23 lip 2010, 13:04
metpablo pisze:Też nie mogę uruchomić ponownie 30 minut za 6 PLN. Dlatego posłałem reklamację.
Daj znać jak dostaniesz odpowiedź.
muchakk pisze:Ja od momentu pojawienia się tego tematu na tym forum regularnie co miesiąc aktywuje ten pakiet i nie mam z tym żadnego problemu więc wątpię żeby był nałożony jakiś limit aktywacji.
Ile razy już aktywowałeś? Na ojca numerze 5 razy już był i nie da rady a u mnie 4 i jest jeszcze możliwość.

 #419685  autor: play4you2
 28 lip 2010, 11:25
Witam,

promocja nie została odwołana. Powinniście móc aktywować ten Pakiet 30 min za 6 zł. Można go aktywować tylko raz w okresie rozliczeniowym, po 30 dniach mozna go ponownie aktywować. Jeżeli problem dalej występuje zgłoście to do Obsługi KLienta. Nie mam informacji o występowaniu takiego problemu masowo. Może byc tez tak, że macie jakąś usługę, której regulamin wyklucza mozliwośc korzystania z Pakietu 30 min za 6 zł. W każdym razie 30 min za 6 zł i 10 zł za 5 zł nie wykluczają się.

Pozdrawiam,

P4Y2

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #419736  autor: user_delete19
 28 lip 2010, 15:37
10 zł za 5 zł nie wykluczają się.
10zł za 5zł wciąż obowiązuje tylko raz?

 #419738  autor: metpablo
 28 lip 2010, 15:44
Zajrzyj do wątku o tym pakiecie. Ja powiem tylko nie - regulamin 10 za 5 nic nie mówi o tym, że pakiet moze być aktywowany tylko raz (jak to było w regulaminie 15 za 10). Ja dziś pozytywnie się zaskoczyłem, kiedy udało mi się aktywować ponownie 10 za 5.

[ Dodano: 2010-07-31, 15:42 ]
KamaZ pisze:
metpablo pisze:Też nie mogę uruchomić ponownie 30 minut za 6 PLN. Dlatego posłałem reklamację.
Daj znać jak dostaniesz odpowiedź.
KamaZ - dostałem odpowiedź na reklamację. Uznana za zasadną, system coś szwankował. Zaproponowali w ramach rekompensaty 20 minut.

Play4you2 - liczba reklamacji nie zawsze jest najlepszym wyznacznikiem występowania bądź niewystępowania problemu. Problem był, vide komentarz zamknięcia zgłoszenia nr 20059999. BTW kolejna odpowiedź pracownika a nie pracownicy BOK i znowu jest do rzeczy a nie od rzeczy :-D :wink:

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.