DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 136 z 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136

 #371485  autor: jablo
 23 lis 2009, 23:27
biotyt pisze:cudny, pewnie dlatego że określone grupy klientów mają swoje ulubione nominały doładowań. Osoby ładujące zwykle za 5-10 zł głównie piszą (kupują np. pakiet SMS). Użytkownicy wydający trochę więcej czyli 25-50zł po aktywacji wszelkich pakietów za dużo do wykorzystania poza sieć nie mają. Te wydające najwięcej z reguły dzwonią do różnych sieci bo w sieci raczej dość tanio jest.

[ Dodano: 2009-11-23, 16:50 ]
Pozatym lepszy bonus jest większą motywacją do zrobienia wyższego doładowania :)
A ja uważam że argument biotyta ( a właściwie wyjaśnienie) jest dobre. Zresztą powtarzałem to wiele razy. To jest promocja, nikt Wam nie każe z niej korzystać. A drugie powtarzałem częściej - że zawsze znajdzie się niezadowolony.. Ot, nasza polska mentalność. Grunt to ponarzekac

 #371503  autor: biotyt
 24 lis 2009, 10:54
jojo, nie twierdzę, że u każdego występuje taki model korzystania z telefonu, ale u większości znajomych mi osób jednak tak właśnie on wygląda. Sam jako student byłem w różnej sytuacji finansowej więc miałem okazję przekonać się na własnej skórze jak nominał doładowania determinuje sposób korzystania z telefonu.
Nie stwierdziłem też, że osoby wydające 25 zł miesięcznie nie byłyby zadowolone z minut do wszystkich. Po wykupieniu wszelkich pakietów na rozmowy i usługi w sieci nie pozostaje wiele złotówek poza sieć, więc minuty do wszystkich sieci byłby idealnym prezentem. W tym sęk, że promocja nie jest tylko dla klientów, ale także dla operatora, którego celem jest zwiększenie przychodu. Po co dawać bonus, który zrobiłby tak "dobrze" klientom by doładowali jak zwykle, gdy można zrobić taką promocję by mieli oni powód doładować za większa kwotę?
Myślę, że Orange określając bonusy spojrzało na typ klientów przez pryzmat doładowań i dało im coś z czego będą zadowoleni, ale może wywołać niedosyt. Po to by właśnie zachęcić do wyższego doładowania.

biotyt

 #371529  autor: arek_el
 24 lis 2009, 13:55
Promocja w mbanku: doładuj konto kwotą co najmniej 50 zł, a otrzymasz dodatkowo 10 zł. Doładowanie przez stronę
http://www.mbank.pl/indywidualny/zakupy/mokazje/#tabs=0

Jest tylko 1000 promocyjnych doładowań.

Zanim klikniecie, wycinek z regulaminu:
8. Doładowanie Promocyjne w sieci Orange zostanie udzielone na specjalne konto
promocyjne telefonu GSM PRE-PAID użytkownika sieci Orange korzystającego z
oferty na kartę, utworzone w celu wykorzystania Doładowania Promocyjnego, o ile
konto takie nie zostało wcześniej dla tego Użytkownika utworzone (Konto
Promocyjne).
7. Doładowanie Promocyjne dla sieci Orange nie powoduje przedłużenia ważności
konta telefonu GSM PRE-PAID i może być wykorzystane na połączenia, SMSy i
MMSy w sieci Orange, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer
danych (Internet).
A dla innych sieci:
6. Doładowanie Promocyjne dla sieci: Play, Plus GSM (Simplus, Mixplus, 36i6 oraz
Sami Swoi), Era Tak Tak, Heyah oraz mBank mobile nie powoduje przedłużenia
ważności konta telefonu GSM PRE-PAID i może być wykorzystane na rozmowy i
SMSy do wszystkich sieci.
Tak więc tradycyjnie: 10 zł do WSZYSTKICH ... (w Orange) :/

 #371536  autor: DanielR
 24 lis 2009, 14:35
biotyt pisze:jojo, nie twierdzę, że u każdego występuje taki model korzystania z telefonu, ale u większości znajomych mi osób jednak tak właśnie on wygląda. Sam jako student byłem w różnej sytuacji finansowej więc miałem okazję przekonać się na własnej skórze jak nominał doładowania determinuje sposób korzystania z telefonu.
Nie stwierdziłem też, że osoby wydające 25 zł miesięcznie nie byłyby zadowolone z minut do wszystkich. Po wykupieniu wszelkich pakietów na rozmowy i usługi w sieci nie pozostaje wiele złotówek poza sieć, więc minuty do wszystkich sieci byłby idealnym prezentem. W tym sęk, że promocja nie jest tylko dla klientów, ale także dla operatora, którego celem jest zwiększenie przychodu. Po co dawać bonus, który zrobiłby tak "dobrze" klientom by doładowali jak zwykle, gdy można zrobić taką promocję by mieli oni powód doładować za większa kwotę?
Myślę, że Orange określając bonusy spojrzało na typ klientów przez pryzmat doładowań i dało im coś z czego będą zadowoleni, ale może wywołać niedosyt. Po to by właśnie zachęcić do wyższego doładowania.
OK. Rozumiem. :-D Treaz już wszystko jasne.
A tak, zgadzam się z Twoją argumentacją. :)

 #371539  autor: kowcio
 24 lis 2009, 14:43
Od tej pory informacje odnośnie doładowań promocyjnych w Orange proszę umieszczac w tym temacie.


Zamykam.
  • Strona 136 z 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 1
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136