DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31

 #492145  autor: elkanguro
 26 lip 2011, 09:23
UndiscloseD, divhashmorex, jak nie używacie dodatkowych bajerów Gadu-Gadu to zainstalujcie sobie jakiś multikomunikator który obsługuje GG (np. Pidgin) i nie będziecie mieć ani reklam ani innych głupot. Przepraszam za OT.

Jeśli chodzi o FreeM to wydaje mi się, że Grupa Integer ostatnimi czasy bardzo aktywnie próbuje się rozwijać poprzez nowe technologie oraz media społecznościowe (Facebook). Patrząc na ofertę FreeM czy Paczkomaty24 to całkiem nieźle im idzie i mam nadzieję, że im się uda zaistnieć na stałe na rynku. Usługi pocztowe InPost też wydaje mi się, że w ostatnim czasie mocno się poprawiły. Także widać, że spółka się powoli rozwija.

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #492151  autor: ms93
 26 lip 2011, 10:54
elkanguro pisze:Usługi pocztowe InPost też wydaje mi się, że w ostatnim czasie mocno się poprawiły.
Taa, postawili u mnie punkt obslugi klienta w takim miejscu, ze szukalem go 40 minut, a mieszkam 500m od niego ;)

Co nie zmienia faktu, ze warto bylo znalezc - to byla przesylka z moja karta MasterCard Prepaid, ktora dostalem od FreeM za darmo (promocja cash back). Do tego kupilem doladowanie na Allegro za 21zl, a oni zwrocili mi na karte jego pelna wartosc - 25zl :D

 #492157  autor: dreapheus
 26 lip 2011, 11:36
Jak skorzystać z tej promocji? Na stronie mają niewiele informacji na ten temat. To znaczy jak kupujesz doładowania freem możesz zasilić też kartę mastercard w ten sposób?
p.s. I gdzie są doładowania freem na allegro? Nie mogę za chiny nic znaleźć

 #492219  autor: UndiscloseD
 26 lip 2011, 15:39
szarygumis pisze:Aha dzięki czyli jest limit i reklamy też? - myślałem że wtedy jest bez reklam ok :)
Moim zdaniem po wykupieniu tego surfmaxa reklamy powinny być żadziej, no ale cóż...
Karlos20 pisze:Reklamy się pojawiają bezpośrednio w tym samym oknie przeglądarki, w której ostatnio oglądałeś daną stronkę, dotyczy to i komputera jak i telefonu
Dokładnie. Reklama to obrazek przedstawiający np. kartę płatniczą freem. Dajesz dalej i przeglądasz internet dalej. Też się tego obawiałem, że będę musiał oglądać 20 sekundowe spoty, ale nie jest źle:)
elkanguro pisze:Jeśli chodzi o FreeM to wydaje mi się, że Grupa Integer ostatnimi czasy bardzo aktywnie próbuje się rozwijać poprzez nowe technologie oraz media społecznościowe (Facebook). Patrząc na ofertę FreeM czy Paczkomaty24 to całkiem nieźle im idzie i mam nadzieję, że im się uda zaistnieć na stałe na rynku. Usługi pocztowe InPost też wydaje mi się, że w ostatnim czasie mocno się poprawiły. Także widać, że spółka się powoli rozwija.
Również uważam, że oferta freem jest ciekawa, minuta 28 gr/min, sms 14 gr darmowy internet i akcje typu "zdejmujemy blokadę transferu na x dni". Ostatnio taka była chyba, tylko nie wiem czy na dzień czy na ile tam.
Gdyby tylko się utrzymali na rynku i będzie przybywać klientów to może trzeba się pożegnać z dotychczasowym operatorem? Tylko wtedy trzeba kupić telefon na wolnym rynku.
A paczkomaty też świetna sprawa.
dreapheus pisze:ak skorzystać z tej promocji? Na stronie mają niewiele informacji na ten temat. To znaczy jak kupujesz doładowania freem możesz zasilić też kartę mastercard w ten sposób?
Kupujesz sobie doładowanie do freem, a oni równowartość tego doładowania przelewają na kartę MasterCard.
dreapheus pisze:I gdzie są doładowania freem na allegro? Nie mogę za chiny nic znaleźć
Konto freem doładowuje się kuponem Carrefour Mova.
Ale na allegro jest jakiś pakiet minut za 2.50 tylko. Lepiej chyba wstąpić do Carrefour'a po doładowanie:)

 #492221  autor: KC-KARLOS
 26 lip 2011, 15:49
UndiscloseD pisze:Konto freem doładowuje się kuponem Carrefour Mova.
Robiąc zakupy w Carrefour załapiesz się się do promocji "Minuty za Zakupy" :) Specjalne kody na paragonach, które się wbija jak zwykłe doładowanie konta do karty FreeM powoduje PRZEDŁUŻENIE ważności konta na połączenia wychodzące oraz można zużyć minuty do wszystkich sieci prócz Play i CP.
Tutaj szczegóły promocji: http://carrefourmova.pl/page-59-automat ... akupy.html
i dodatkowa promocja we współpracy z Unilever Polska - również takie minuty wydłużą życie konta we FreeM: http://carrefourmova.pl/page-87-minuty- ... lever.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492224  autor: UndiscloseD
 26 lip 2011, 16:05
Karlos20 pisze:Robiąc zakupy w Carrefour załapiesz się się do promocji "Minuty za Zakupy" :) Specjalne kody na paragonach, które się wbija jak zwykłe doładowanie konta do karty FreeM powoduje PRZEDŁUŻENIE ważności konta na połączenia wychodzące oraz można zużyć minuty do wszystkich sieci prócz Play i CP.
Tutaj szczegóły promocji: http://carrefourmova.pl/p...-za-zakupy.html
i dodatkowa promocja we współpracy z Unilever Polska - również takie minuty wydłużą życie konta we FreeM: http://carrefourmova.pl/p...y-unilever.html
Dość ciekawa jest ta 2 opcja. Tylko, że w obydwu przypadkach trzeba mieć jakąś kartę "rodzinka" :mrgreen:
Osobiście nie robię zakupów w carrefour bo mi nie po drodze :D

 #492427  autor: dreapheus
 27 lip 2011, 12:46
Za tą kartę mastercard jest jakaś opłata roczna za użytkowanie? Czy ona do końca ważności czyli na te 2 lata jest bezpłatna?

 #492432  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2011, 12:56
dreapheus pisze:Za tą kartę mastercard jest jakaś opłata roczna za użytkowanie? Czy ona do końca ważności czyli na te 2 lata jest bezpłatna?
Zobacz tutaj: http://prepaid.bzwbk.pl/_items/prepaid. ... repaid.pdf

Operatorem tej karty jest BZ WBK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492456  autor: ms93
 27 lip 2011, 14:18
Aby zalapac sie na karte MC, trzeba doladowac konto za min. 25zl, a potem wejsc w zakladke "cash back" na m.freem.pl z telefonu. Potem do ciebie zadzwonia, zeby potwierdzic adres, a jak dostaniesz karte, to wpisujesz jej numer na tej samej stronie. Dzwonia, podajesz numer referencyjny z karty i karta zostaje doladowana w ciagu paru dni.
Pierwsza karta jest wazna do konca wrzesnia, napisali, ze "jak sie przyjmia", to wysla nowe, dluzsze.
Doladowanie, ktore kupilem, to byla Mova.

 #492821  autor: dreapheus
 28 lip 2011, 20:52
Skorzystałem z promocji. Czekam teraz na kartę mastercard. Dochodzi pocztą czy kurrierem? Po jakim czasie?
Ogólnie zaskoczył mnie czas realizacji odbioru startera z paczkomatu. Chyba jakaś sekretna technika teleportacji bo po 15 min od wysłania zamówienia przez internet otrzymałem smsa że starter jest już do odbioru w paczkomacie.

 #492822  autor: mkowalski
 28 lip 2011, 20:55
dreapheus pisze:Ogólnie zaskoczył mnie czas realizacji odbioru startera z paczkomatu. Chyba jakaś sekretna technika teleportacji bo po 15 min od wysłania zamówienia przez internet otrzymałem smsa że starter jest już do odbioru w paczkomacie.
Startery leżą już w paczkomatach. Po prostu przy zamówieniu konkretny starter jest parowany z wybranym przez Ciebie numerem ;)

 #492841  autor: ratatam
 28 lip 2011, 21:57
Karta przyporządkowywana jest do numeru w momencie odbioru. Sterter Freem można odebrać w dowolnym paczkomacie (nieważne jaki się wybrało)

 #492843  autor: Spamer ;)
 28 lip 2011, 22:12
A przez Pocztę Polską wysłać, to łaskę robią? Bo jeszcze pamiętam, jak na początku Marca pierwszy raz zamawiałem, a pózniej pod koniec Czerwca i żaden do mnie do dziś nie dotarł. :roll:

 #492892  autor: prestig
 29 lip 2011, 00:37
dzisiaj przyszedł pocztą. Zamówiłem go ze względu na dobry numer, który chciałem następnie przenieść się do Play (60zl), ale ten darmowy internet jest dość fajny. Teraz mam dylemat, bo telefonów z dualem jest jak na lekarstwo, z dwoma fonami nie widzi mi się łazić dla kilku darmowych MB.

 #493188  autor: Taczian
 30 lip 2011, 14:20
Skusiłem się na starter freeM. Zamówiłem poprzez facebooka i wybrałem przesyłkę listem. Po 3dniach już był list inpostem. Aktywacja karty SIM błyskawiczna. Wytłumaczcie mi na jakiej zasadzie działają "minuty za zakupy"? Przy kasie muszę prosić o dodatkowy paragon?

 #493201  autor: Ruben
 30 lip 2011, 15:13
Taczian pisze:Wytłumaczcie mi na jakiej zasadzie działają "minuty za zakupy"? Przy kasie muszę prosić o dodatkowy paragon?
W obecnej wersji są "Automatyczne minuty za zakupy", czyli powinieneś mieć kartę Rodzinka (otrzymujemy w Carrefour po wypełnieniu formularza), do której będzie przypisany i zarejestrowany nr MOVA . Przy kasie po każdym zapłaconym rachunku powyżej 10zł będziesz otrzymywał automatycznie minuty do wykorzystania na połączenia do w3 (10zł -1minuta).
Jest też drugi wariant. Przy zakupach produktów koncernu Unilever na łączną kwotę ponad 10zl także dostajemy minuty (10minut) ale te są drukowane na paragonie przy kasie.

 #493954  autor: elkanguro
 03 sie 2011, 13:03
Karlos20 pisze:
a_lex pisze:A jak to jest z tymi reklamami bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić? Jak korzystam z Opery mini to wyskakują w Operze? Czy w natywnej przeglądarce? A jak używa się internetu w komputerze to wyskakują w osobnym oknie przeglądarki?
Nie działa to w Operze. Darmowy net z reklamami działa w standardowej przeglądarce telefonu lub komputera.

Reklamy się pojawiają bezpośrednio w tym samym oknie przeglądarki, w której ostatnio oglądałeś daną stronkę, dotyczy to i komputera jak i telefonu.
Właśnie zauważyłem, że nie działa mi na karcie FreeM ani OperaMini ani Facebook ani GoogleMaps. Czyli rzeczywiście działa tylko standardowa przeglądarka telefonu? A w przypadku komputera co mam rozumieć pod pojęciem standardowa przeglądarka? W Firefoksie będzie działać?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #493959  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 13:41
elkanguro pisze:Właśnie zauważyłem, że nie działa mi na karcie FreeM ani OperaMini ani Facebook ani GoogleMaps. Czyli rzeczywiście działa tylko standardowa przeglądarka telefonu? A w przypadku komputera co mam rozumieć pod pojęciem standardowa przeglądarka? W Firefoksie będzie działać?
Strony internetowe w FreeM działają tylko w standardowej przeglądarce telefonu.
Natomiast w komputerze strony internetowe działają w Chromie, IE 8 i 9, Firefoksie, Operze, itp.

Testuje już od kilku dni usługę SURFMAX - ten 1 GB zapisany w regulaminie to po prostu tylko takie "drobne zabezpieczenie" przed nadużyciami - w rzeczywistości po wykupieniu usługi przez 7 dni, Internet jest NIELIMITOWANY! Ograniczają nas tylko reklamami oraz prędkością transferu danych z Plusa.
Od 30 lipca wykorzystałem już ponad 5 GB, korzystając z FreeM na komputerze :) A do 6. sierpnia mam aktywną usługę, więc jeszcze mogę wycisnąć więcej :)
YouTube działa po oglądaniu reklam. Tak samo ze ściąganiem ciężkich plików - jak się obejrzy reklamy, można spokojnie jeden plik pobrać, niestety nie więcej, bo na innych podstronach przeglądarki pojawią się reklamy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #493960  autor: elkanguro
 03 sie 2011, 13:44
Karlos20 pisze:
elkanguro pisze:Właśnie zauważyłem, że nie działa mi na karcie FreeM ani OperaMini ani Facebook ani GoogleMaps. Czyli rzeczywiście działa tylko standardowa przeglądarka telefonu? A w przypadku komputera co mam rozumieć pod pojęciem standardowa przeglądarka? W Firefoksie będzie działać?
Strony internetowe w FreeM działają tylko w standardowej przeglądarce telefonu.
Natomiast w komputerze strony internetowe działają w Chromie, IE 8 i 9, Firefoksie, Operze, itp.
A np. Thunderbird działa? Czy również tylko przeglądarki?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #493962  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 13:49
elkanguro pisze:A np. Thunderbird działa? Czy również tylko przeglądarki?
Aplikacje zainstalowane na komputerze, które potrzebują dostępu do Internetu mogą nie działać poprawnie, gdyż transmisja danych jest "zawieszana" po 500 kB danych przez reklamy. Jedyny sposób na nieco swobodniejsze ich działanie, to po prostu odświeżenie przeglądarki internetowej i kliknięcie w reklamę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 2 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31