DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31

 #494020  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 17:45
Karlos20 pisze:Testuje już od kilku dni usługę SURFMAX - ten 1 GB zapisany w regulaminie to po prostu tylko takie "drobne zabezpieczenie" przed nadużyciami - w rzeczywistości po wykupieniu usługi przez 7 dni, Internet jest NIELIMITOWANY!
Aż się wierzyć nie chcę. Czas kupić starter FreeM i zassysać GB danych, ile się da. :mrgreen:

 #494021  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 17:56
Spamer ;) pisze:Aż się wierzyć nie chcę. Czas kupić starter FreeM i zassysać GB danych, ile się da.
Warto potestować - tym bardziej, że zasięg jest z Plusa, a pomimo reklam, można korzystać z YouTube'a. Tylko trzeba pamiętać, że działa to w jednej podstronie przeglądarki internetowej, usługa SURFMAX kosztuje 2 zł - ważna 7 x 24 godziny od momentu wysłania SMSa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494026  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 18:10
Karlos20 pisze:usługa SURFMAX kosztuje 2 zł - ważna 7 x 24 godziny od momentu wysłania SMSa
8 zł na 30 dni to nie wiele, za Internet Bez Limitu Danych. :wink:

 #494027  autor: dreapheus
 03 sie 2011, 18:12
Youtube działa a jak wyglada z filmami online wrzuconymi na megavideo?
Np. te z kinomaniaka? Da się spokojnie oglądać czy co 500kb sciągnietych trzeba kliknąc reklamę?

 #494029  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 18:17
Spamer ;) pisze:8 zł na 30 dni to nie wiele, za Internet Bez Limitu Danych.
Z reklamami, ale lepszy, niż z lejkiem (chociaż lejek na karcie z Plusa, nie jest zły).
To jeśli chcesz mieć co tydzień SURFMAXa, wtedy musisz doładowywać FreeM-kę za min. 10 zł miesięcznie (tam ta kwota to najniższe doładowanie, wydłużające życie konta o 14 dni), ale w rzeczywistości już za same reklamy, konto jest wydłużane o dodatkowe 30 dni.
Prędkość nie jest ograniczana - to zależy już od modemu i obciążenia nadajników Plusa

[ Dodano: 2011-08-03, 18:19 ]
dreapheus pisze:Da się spokojnie oglądać czy co 500kb sciągnietych trzeba kliknąc reklamę?
Trzeba działać szybko, bo wtedy odtwarzacz "wypluje" błąd - wtedy trzeba odświeżyć stronkę reklamami.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494034  autor: dreapheus
 03 sie 2011, 18:25
Nie bardzo rozumiem- załóżmy że film na megavideo sciągający się online ma 200 mB, predkosc internetu to 1mb/s czyli 128kB/s reklamy zgodnie z regulaminem są co 500 kB, zatem teoretycznie średnio co 5 sekund oglądanego filmu muszę kliknąć w reklamę?? Przez cały film 400 razy? Jak to wygląda w rzeczywistości?

 #494035  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 18:30
Karlos20 pisze:Z reklamami, ale lepszy, niż z lejkiem (chociaż lejek na karcie z Plusa, nie jest zły).
Nie przeczę że jest zły, widzę że też przetestowałeś lejek 32 kb/s w Plus na Kartę. :wink:
Karlos20 pisze:To jeśli chcesz mieć co tydzień SURFMAXa, wtedy musisz doładowywać FreeM-kę za min. 10 zł miesięcznie (tam ta kwota to najniższe doładowanie, wydłużające życie konta o 14 dni), ale w rzeczywistości już za same reklamy, konto jest wydłużane o dodatkowe 30 dni.
A nie ma starterów FreeM w jakimś sklepie (nie na FreeM.pl) powyżej 10 zł, gdzie konto jest ważne 30 dni na wychodzące?

 #494037  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 18:36
dreapheus pisze:Nie bardzo rozumiem- załóżmy że film na megavideo sciągający się online ma 200 mB, predkosc internetu to 1mb/s czyli 128kB/s reklamy zgodnie z regulaminem są co 500 kB, zatem teoretycznie średnio co 5 sekund oglądanego filmu muszę kliknąć w reklamę?? Przez cały film 400 razy? Jak to wygląda w rzeczywistości?
Klikasz na film, który chcesz obejrzeć na YOUTUBE, jeśli pojawi się komunikat na odtwarzaczu o błędzie, odśwież stronkę, kliknij DALEJ w reklamach i SZYBKO kliknij na Play w odtwarzaczu i nic wówczas nie rób, wtedy załaduje się filmik - reklamy obejrzysz po załadowaniu filmu, jeśli chcesz otworzyć kolejną stronę.
Spamer ;) pisze:A nie ma starterów FreeM w jakimś sklepie (nie na FreeM.pl) powyżej 10 zł, gdzie konto jest ważne 30 dni na wychodzące?
Niestety, nie ma, jedyny sposób ich otrzymania to stronka Freem.pl i aktywne konto na Facebooku. W starterze jest 1 zł z ważnością 30 dni.

[ Dodano: 2011-08-03, 18:38 ]
Spamer ;), teraz korzystam z FreeM, Plusa zostawie, jak 6. sierpnia Surfmax się skończy (to tak na marginesie). :mrgreen:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494042  autor: mkowalski
 03 sie 2011, 18:43
Karlos20 pisze:Niestety, nie ma, jedyny sposób ich otrzymania to stronka Freem.pl i aktywne konto na Facebooku.
Nie, konto na Facebooku nie jest wymagane. Wystarczy rejestracja na podstawie adresu e-mail. Dzisiaj to sprawdzałem, bo zamawiałem kilka starterów z ciekawymi numerami ;)

 #494045  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 18:49
Karlos20 pisze:Niestety, nie ma, jedyny sposób ich otrzymania to stronka Freem.pl i aktywne konto na Facebooku.
To ja już sobie daruje to zamawianie, trzy razy zamawiałem i Pocztą Polską miały przyjść w przeciągu 5 dni i do tej pory nie widzę, od ponad pół roku.
Karlos20 pisze:W starterze jest 1 zł z ważnością 30 dni.
Trzeba doładować, gdzie tu interes.
Karlos20 pisze:6. sierpnia Surfmax się skończy (to tak na marginesie)
To znaczy regulaminowo, czy ci się ważność usługi/konta kończy? Też na marginesie. :mrgreen:

 #494046  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 18:50
mkowalski pisze:Nie, konto na Facebooku nie jest wymagane. Wystarczy rejestracja na podstawie adresu e-mail. Dzisiaj to sprawdzałem, bo zamawiałem kilka starterów z ciekawymi numerami
Dzięki mkowalski za aktualizację info :) Wszystkim zainteresowanym na 101% się przyda :)

[ Dodano: 2011-08-03, 18:51 ]
Spamer ;) pisze:To znaczy regulaminowo, czy ci się ważność usługi/konta kończy? Też na marginesie.
Regulaminowo 7 dni jest ważny SURFMAX, czyli ja go uaktywniłem w zeszłą sobotę, 30. lipca :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494047  autor: mkowalski
 03 sie 2011, 18:52
To ja już sobie daruje to zamawianie, trzy razy zamawiałem i Pocztą Polską miały przyjść w przeciągu 5 dni i do tej pory nie widzę, od ponad pół roku.
One nie przychodzą Pocztą Polską, tylko inPostem. A to już różnica.

Nie masz gdzieś blisko siebie Paczkomatu? Ja w taki sposób odbieram i zawsze wszystko jest w porządku.

 #494049  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 18:54
mkowalski pisze:One nie przychodzą Pocztą Polską, tylko inPostem. A to już różnica.
mkowalski, jeśli nie ma gdzieś InPosta, wtedy starter przyjdzie Pocztą Polska - jako przesyłka piorytetowa - ja w ten sposób dostałem przesyłkę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494050  autor: thonka
 03 sie 2011, 19:05
mkowalski, nie kazdy paczkomat jest obslugiwany przez freem.
tylko wymienione na stronie miasta moga miec doreczenie do paczkomatu. ja np. mam paczkomat 20m od domu, a musialem wybrac przesylke pocztowa, ktora szla "jedyne" 12 dni...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #494051  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 19:08
Karlos20 pisze:Regulaminowo 7 dni jest ważny SURFMAX, czyli ja go uaktywniłem w zeszłą sobotę, 30. lipca
To zmienia postać rzeczy.
mkowalski pisze:One nie przychodzą Pocztą Polską, tylko inPostem. A to już różnica.
Możesz to zinterpretować?
mkowalski pisze:Nie masz gdzieś blisko siebie Paczkomatu?
40-60 km ode mnie. Nie mając auta , kiepski to interes.
Karlos20 pisze:jeśli nie ma gdzieś InPosta, wtedy starter przyjdzie Pocztą Polska - jako przesyłka piorytetowa - ja w ten sposób dostałem przesyłkę
W takim razie dzisiaj znów go zamówię, może tym razem przyjdzie na wskazany adres.

 #494054  autor: nemo2009
 03 sie 2011, 19:15
Może prościej byłoby kupić w Carrefour starter Mova,warunki te same.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #494055  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 19:15
Spamer ;) pisze:W takim razie dzisiaj znów go zamówię, może tym razem przyjdzie na wskazany adres.
Spróbuj. Mi doszły, to Tobie też powinny dojść. Aha, na FreeM można aktywować BONUS - to, co się zbierze w Bonusie, trafi na konto główne po doładowaniu konta za min. 10 zł, a wtedy można używać SURFMAXa dłużej.

[ Dodano: 2011-08-03, 19:18 ]
nemo2009 pisze:Może prościej byłoby kupić w Carrefour starter Mova,warunki te same.
Mało jest sklepów Carrefour w Polsce, więc poczta, to jednak lepsze rozwiązanie.
Poza tym starter jest mało opłacalny, płacisz za niego az 9,99 zł, a dostajesz tylko połowę (4,99 zł).
Już lepiej zamówić darmową startówkę i ją doładować za 10 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494058  autor: thonka
 03 sie 2011, 19:28
Spamer ;) pisze: Możesz to zinterpretować?
inpost swiadczy uslugi pocztowe (alternatywla dla poczty polskiej) w okreslonych miastach. tam gdzie inpost nie obsluguje najwyrazniej wysylaja poczta polska.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #494059  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 19:31
thonka pisze:inpost swiadczy uslugi pocztowe (alternatywla dla poczty polskiej) w okreslonych miastach. tam gdzie inpost nie obsluguje najwyrazniej wysylaja poczta polska.
Dokładnie tak, thonka.
Przesyłka wg. operatora FreeM ba być dostarczona w ciągu 5 dni roboczych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494065  autor: thonka
 03 sie 2011, 19:44
Karlos20 pisze:Przesyłka wg. operatora FreeM ba być dostarczona w ciągu 5 dni roboczych.
to u mnie przekroczyli ten czas 1,5 raza :D

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
  • Strona 3 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31