DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31

 #494066  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 19:46
thonka pisze:to u mnie przekroczyli ten czas 1,5 raza
A ten starter pewnie dostałeś Pocztą Polską, nie mylę się? Bo InPost jest szybszy... Wiadomo, konkurencja pocztowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494067  autor: thonka
 03 sie 2011, 20:03
Karlos20, priorytet inpostowy.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #494069  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 20:06
thonka pisze:Karlos20, priorytet inpostowy.
A to ciekawostka... Mój znajomy niedawno zamówił startówkę FreeM, dostał ją w 2 dni od zamówienia jej - też InPostem w Malborku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494073  autor: ChuckyCiechanow
 03 sie 2011, 20:19
Mi przez InPost, karty sim przyszły w przeciągu 3-4 dni. Teraz zamawiam je przez Paczkomat. InPost , dostarczył mi też kartę ,,FreeM MasterCard" w 2 dni. Niestety miałem problem z jej aktywacją i dzwoniłem do BOK, przelew podobno ma być dopiero w poniedziałek...

 #494086  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 21:08
thonka pisze:inpost swiadczy uslugi pocztowe (alternatywla dla poczty polskiej) w okreslonych miastach. tam gdzie inpost nie obsluguje najwyrazniej wysylaja poczta polska.
Dobrze wiedzieć. Dopiero co zamówiłem ponownie starter FreeM (po raz 4 z kolei), może teraz dotrze do mnie Pocztą.

 #494087  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 21:10
Spamer ;) pisze:Dobrze wiedzieć. Dopiero co zamówiłem ponownie starter FreeM (po raz 4 z kolei), może teraz dotrze do mnie Pocztą.
No to pozostało cierpliwie czekać... A ja kolejny gigabajt dziś wykorzystam, głownie dzięki filmikom na YouTubie :-D

A jeśli chodzi o działanie Telepolis.pl - to jest w miarę lekka strona, więc co kilkanaście minut klikam na reklamy, ułatwiam sobie drugą zakładką, na której jest strona google.pl, a na trzeciej mogę oglądać na YT co chcę, np. kreskówki z czasów dzieciństwa :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494088  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 21:19
A ja kolejny GB dziś wykorzystam, głownie dzięki filmikom na YouTubie
Nie lepiej coś zassać z sieci na pamiątkę? Jaki film, muzykę czy grę, w końcu masz "no limit" w FreeM.
A ja mam pusty wręcz dysk 500 GB, no bo na EDGE-u to sobie ja nie poszaleje torrenty, P2P.
Ale niedługo kupię sobie antenę ATK-20, może złapię 4G z Play, to sobie coś w końcu pobiorę. :smt005

 #494090  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 21:29
Spamer ;) pisze:Nie lepiej coś zassać z sieci na pamiątkę? Jaki film, muzykę czy grę, w końcu masz "no limit" w FreeM.
Wiesz co? Pomyślę nad tym, do soboty trochę czasu, więc mogę trochę "poszaleć" :) W sumie jak na dwuletni modem Huawei E160 (jeszcze za czasów Ery Blueconnect'a) w każdej godzinie prędkość jest do 3 mbit/sek (a modem ma do 3,6), to i tak jest nieźle.

A wracając do FreeM - ciekawe czemu za połączenia z tej karty na numery 800xxxxxx pobierają opłatę 28 gr za minutę (sekundowo), przecież w większości sieci takie połączenie jest bezpłatne...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494095  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 21:53
Karlos20 pisze:W sumie jak na dwuletni modem Huawei E160 (jeszcze za czasów Ery Blueconnect'a) w każdej godzinie prędkość jest do 3 mbit/sek (a modem ma do 3,6), to i tak jest nieźle.
Ja zawsze używałem telefonu jako modemu, ale w tym roku powiedziałem koniec i kupiłem modem E173u-2 za 129 zł w Play, z czego jestem niezmiernie zadowolony. :wink:

 #494099  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 22:07
Spamer ;) pisze:Ja zawsze używałem telefonu jako modemu
Czasami używanie telefonu jako modem nie jest dobrym rozwiązaniem - transfer danych niezawsze jest stabilny.
Z tym modemem można osiągnąć do 7,2 mbit/sek - więc w mieście, gdzie byś złapał 3G, może byś wyciągnął na FreeM-ce powyżej 4 mbit... Ale powiem Ci, że EDGE na wsi wcale taki zły nie jest, też będąc na wsi musiałem z niego korzystać. To jest nawet jedyna alternatywa na wolne łącza internetowe na kablu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494100  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 22:15
Karlos20 pisze:Czasami używanie telefonu jako modem nie jest dobrym rozwiązaniem - transfer danych niezawsze jest stabilny.
Nie tyle co transfer stabilny, lecz baterie trzeba ciągle ładować, jak się nie ma opcji ładowania przez kabel USB.
Karlos20 pisze:Ale powiem Ci, że EDGE na wsi wcale taki zły nie jest, też będąc na wsi musiałem z niego korzystać.
To przeglądania stron czy komunikatorów to tak, ale do reszty YouTube, pobierania większych plików niż 50 MB to mordęga jest, wiem co mówię w końcu siedzę w tym ładne 6 lat, jak nie więcej.

 #494102  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 22:19
Spamer ;) pisze:Nie tyle co transfer stabilny, lecz baterie trzeba ciągle ładować, jak się nie ma opcji ładowania przez kabel USB.
Ja w SE ELM mam tak - ładowanie baterii przez USB.
Spamer ;) pisze:To przeglądania stron czy komunikatorów to tak, ale do reszty YouTube, pobierania większych plików niż 50 MB to mordęga jest, wiem co mówię w końcu siedzę w tym ładne 6 lat, jak nie więcej.
No to w przypadku karty FreeM nie zużyjesz gigabajtów przez tydzień na EDGE-u.
Musiałbyś wtedy na necie siedzieć cały dzień i część nocy (bo jednak noc jest do odpoczynku).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494107  autor: Spamer ;)
 03 sie 2011, 22:30
Karlos20 pisze:Ja w SE ELM mam tak - ładowanie baterii przez USB.
Chyba do tego musi być specjalny Kabel USB z możliwością ładowania baterii. Gdzieś widziałem w opisie w jednym ze sklepów GSM w internecie, już nie pamiętam, bo to dawno było.
Karlos20 pisze:No to w przypadku karty FreeM nie zużyjesz gigabajtów przez tydzień na EDGE-u.
Na internecie FreeM świat się nie kończy.
Karlos20 pisze:Musiałbyś wtedy na necie siedzieć cały dzień i część nocy (bo jednak noc jest do odpoczynku).
Szkoda czasu, prądu a przede wszystkim nerwów, zanim coś się pobierze, a czasem bywa tak że w połowie lub przed końcem przerwie pobieranie i cało poświęcony czas poszedł na marne.

 #494111  autor: KC-KARLOS
 03 sie 2011, 22:38
Spamer ;) pisze:Szkoda czasu, prądu a przede wszystkim nerwów, zanim coś się pobierze, a czasem bywa tak że w połowie lub przed końcem przerwie pobieranie i cało poświęcony czas poszedł na marne
No niestety, tak bywa...
Mała rada odnośnie FreeM, jeśli będziesz potrzebował korzystać z aplikacji, które też wykorzystują neta - one mogą nie działać poprawnie, dlatego warto czasem je "odświeżać" stosując w oknie przeglądarki google.pl i odświeżając stronkę (jeśli np. status na GG zmieni się na tryb logowania) jak pojawi się reklama, kliknij na DALEJ i problem na NAJBLIŻSZE 500 kB chwilowo zażegnasz. Później do tego się przyzwyczaisz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494136  autor: dreapheus
 04 sie 2011, 00:27
Aha, na FreeM można aktywować BONUS - to, co się zbierze w Bonusie, trafi na konto główne po doładowaniu konta za min. 10 zł
O co chodzi w tej promocji nigdzie na stronie nie mogę znaleźć warunków

 #494143  autor: ChuckyCiechanow
 04 sie 2011, 01:15
Promocja jest na stronie Carrefour Mova Bonus Koszt aktywacji w FreeM to 1 zł.

 #494154  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2011, 09:17
Dokładnie - za 2 odebrane minuty spoza sieci FreeM, Mova, Plusa i innych operatorów MVNO Plusa, dostaje się 5 groszy. Im zbierzesz więcej środków bonusowych, tym więcej dostaniesz na konto główne, przy najbliższym doładowaniu konta za minimum 10 zł. Usługa jest ważna tak długo, jak ważne jest konto na wychodzące. Jednorazowy koszt włączenia to 1 zł. Stan usługi sprawdza się kodem: *300*0#
Stan i ważność konta głównego - oczywiście kodem: *101#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494180  autor: clever
 04 sie 2011, 11:45
Nie mogę się zalogować do Palringo, haslo prawidłowe, login też, konfiguracja połączenia dobra bo przegladarka otwiera strony. Telefon Nokia N73. Na Nokii 5800 XM, loguję się bez problemów, czy ma ktoś jakiś pomsł co zrobić by zadziałalo na N73?

 #494182  autor: KC-KARLOS
 04 sie 2011, 11:47
clever pisze:Nie mogę się zalogować do Palringo, haslo prawidłowe, login też, konfiguracja połączenia dobra bo przegladarka otwiera strony. Telefon Nokia N73. Na Nokii 5800 XM, loguję się bez problemów, czy ma ktoś jakiś pomsł co zrobić by zadziałalo na N73?
Tak jak pisałem komunikatory mogą nie działać poprawnie, mając kartę FreeM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #494185  autor: clever
 04 sie 2011, 12:04
Czy jest jakakolwiek (oprócz web gadu) możliwość korzystania z gg we FreeM na N73?
  • Strona 4 z 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31