DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 101
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 101

 #525220  autor: Precelos
 01 sty 2012, 15:35
Wolf, wystarczy telefon z wifi z obsluga sip, lub tez komputer z programem typu xlite, nie trzeba miec bramki czy tez telefonu z obsluga voip

choc faktycznie sama karta sim jest bardziej "mobilna"

Obrazek

 #525222  autor: ms93
 01 sty 2012, 15:45
Wolf pisze:Ale wtedy też wyższe koszty...
Kupujesz w Playu pakiet 100min na stacjonarne za 5zł i masz koszty tylko o 5gr wyższe.

 #525263  autor: LowEnd
 01 sty 2012, 19:35
Dostałem ten darmowy starter z Lycamobile, jest 5 zł na koncie, co można za nie kupić? Czy tylko dzwonić, smsować? Chciałbym tego neta 300 MB darmowego, ale nie wiem na jakiej to zasadzie działa. :roll:

 #525268  autor: Precelos
 01 sty 2012, 20:09
raczej tylko dzwonic i smsowac
z tego co sie orientuje nie dzialaja rozmowy ani smsy premium

a o necie nie slyszalem wogole

Obrazek

 #525442  autor: Wolf
 02 sty 2012, 14:48
Karta mi dzisiaj przyszła (zamówienie 23.12.2011) :)
To on-line jest... Zaś co do doładowań kodem - w Eurotelu nie mogłem kupić - sprzedawca zrobił dziwne spojrzenie i nie wiedział, o co chodzi... Jutro na Łukoilu spytam jak będę tankował samochód.

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #525448  autor: Sig
 02 sty 2012, 15:12
Dziwne spojrzenie to norma przecież... Czy inaczej było w np. GaduAIR? Dopóki sprzedawca nie sprzeda pierwszgo doładowania danej sieci, to nie będzie wiedziało jej istnieniu. Nie dam nic sobie uciąć, ale następnym razem jak ktoś nie będzie wiedział o czym mówisz, to poproś, żeby przeklikał w tym swoim terminalu dostępne sieci do doładowania i sądzę, że powienien tam znaleźć Lycamobile, skoro sklep w którym pracuje jest oficjalnym dystrybutorem doładowań.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #525691  autor: west
 03 sty 2012, 17:05
Witam,

zastanawiam się czy sms wysłany z Polskiego Lycamobile do kolegi w UK na Lycamobile kosztował będzie 9groszy? czy normalnie 29 groszy jako sms międzynarodowy? może ktoś już próbował?pzdr

 #525769  autor: flanelek
 03 sty 2012, 21:25
Dzis na Lukoil-u kupilem doladowanie , oczywiscie nie obylo sie od zdania typu CO? JAK TO SIE ... ? A TO co to jest , jaies... . juz nie pamietam ale kazalem zeby weszla mila kobitka w ta liste doladowan i znalazla za : 5 , 10 , 20 , 30 , 50 ... cos takiego jak zapuscilem zurawia :) Ogolnie zero informacji dla obslugi ze cos im doszlo do sprzedania z doladowan.
A ktos sie orientuje jaka jest waznosc srodkow z doladowan tzn. do kiedy mozna je wykorzystac bo cos mi umklo w tej kwestii???

 #525788  autor: ChuckyCiechanow
 03 sty 2012, 21:54
flanelek pisze: A ktoś sie orientuje jaka jest ważność środków z doładowań tzn. do kiedy można je wykorzystać bo coś mi umklo w tej kwestii???
17. Przez dłuższy czas nie korzystałem(am) z telefonu w sieci Lycamobile, teraz nie działa. Dlaczego?

Automatycznie de-aktywujemy kartę SIM jeżeli użytkownik nie wykonuje połączeń lub nie wysyła wiadomości tekstowych przez ponad 80 dni. Niestety, takich kart SIM nie można już potem podłączyć i po upływie wyżej wskazanego okresu czasu dany numer nie jest już dostępny.

 #526513  autor: FreeRider
 07 sty 2012, 10:27
Wolf pisze:Ja też już koło tygodnia czekam... I ni widu, ni słychu :cry:
Zauważyłem że w systemie mają jakiś błąd bo jak się wypisuje zamówienie z polskimi znakami to nie realizuje, za drugim razem zamówiłem bez polskich znaków i karta przyszła w ciągu 2óch dni.

Mam natomiast pytanie, te 0,39gr za połączenie obowiązuje wszędzie tam gdzie jest lyca ?
znaczy czy muszę mieć polską kartę lyca w uk żeby było po te 39gr, czy muszę mieć tą angielską lyca ?

Patrzę że za doładowanie w Uk dostaje się bonusowe minuty i smsy, w polskiej też jest coś takiego? czy się płaci te 9 gr ?

666 - nie dzwoń do mnie, jestem poza zasięgiem ;)

 #526575  autor: west
 07 sty 2012, 17:58
ja już zamówiłem 2 startery - żadnego nie dostałem -powiem krótko:Kpina.Czekam jakoś od początku grudnia.Brak słów...

 #526583  autor: darkangel
 07 sty 2012, 18:09
A ja zamówiłem około 20 grudnia i dostałem starter bez problemu :).
Jeszcze przelezał pare dni w skrzynce bo nikt nie odbierał :)

 #526619  autor: ChuckyCiechanow
 07 sty 2012, 20:34
Zna ktoś kod na wyłączenie poczty głosowej ?

 #526747  autor: patrix-83
 08 sty 2012, 13:24
ChuckyCiechanow pisze:Zna ktoś kod na wyłączenie poczty głosowej ?

Pocztę głosową wyłączysz tylko przez kontakt z BOK pod bezpłatnym numerem 322, wiem bo ja tak zrobiłem :D


A tak na marginesie mam pytanie do wszystkich-czy wy też tak macie że jak wyślecie smsa ze swojego numeru LYCAMOBILE na inny numer to przychodzi wam sms z dziwnego zagranicznego numeru albo z numeru "info"???
Nadmieniam że u mnie coś się stało z moim numerem LYCAMOBILE bo jak wysyłam z niego smsy to kasę mi ściąga z konta a smsy wogóle nie dochodzą,ani jeden :(

 #526795  autor: Wolf
 08 sty 2012, 16:29
Status czy odpowiedź od tej osoby pod "dziwnym" numerem?

Mi w K510i z automatu włączyło przekierowywanie połączeń... :D

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #526804  autor: patrix-83
 08 sty 2012, 16:54
Wolf pisze:Status czy odpowiedź od tej osoby pod "dziwnym" numerem?

Mi w K510i z automatu włączyło przekierowywanie połączeń... :D

Jak wysyłam smsa z LYCAMOBILE na mój główny numer w HEYAH i w PLAY to numer nadawcy smsa wyświetla się jako "+2024553433" albo "info" zamiast numeru LYCA +48729....... :(

Czy ma ktoś tak samo jak ja?

 #526968  autor: FreeRider
 09 sty 2012, 12:50
Chyba zaczęli się brać za siebie, poprawili stronę upodobniają do tej z UK i mam nadzieje że wprowadzą takie choć podobne jak tam taryfy, że np po doładowaniu będą bonusowe minuty i smsy oraz 10mb neta dziennie za free!.

W połączeniu z PL lyca na NL lyca nic nie zjadło - połączenie 3 minuty :O. a przecież 0,39gr za całe połączenie.
W sobo będę w UK więc będę testować wszelakie usługi z PL<>UK

666 - nie dzwoń do mnie, jestem poza zasięgiem ;)

 #527054  autor: martini
 09 sty 2012, 20:00
Patryk83żółwik pisze:
Wolf pisze:Status czy odpowiedź od tej osoby pod "dziwnym" numerem?

Mi w K510i z automatu włączyło przekierowywanie połączeń... :D

Jak wysyłam smsa z LYCAMOBILE na mój główny numer w HEYAH i w PLAY to numer nadawcy smsa wyświetla się jako "+2024553433" albo "info" zamiast numeru LYCA +48729....... :(

Czy ma ktoś tak samo jak ja?
ja mam tak samo
testy przebiegły następująco:
sms z lyca do orange: wyświetla numer prawidłowo
sms z lyca do play - niedochodzi wogóle
sms z lyca do t-mobile nadawcą jest "info"
do plusa nie testowałem

 #527059  autor: ChuckyCiechanow
 09 sty 2012, 20:12
U mnie numer wyświetla się prawidłowo: W Plus, Play, Orange, T-Mobile

 #527065  autor: patrix-83
 09 sty 2012, 20:31
martini pisze:
Patryk83żółwik pisze:
Wolf pisze:Status czy odpowiedź od tej osoby pod "dziwnym" numerem?

Mi w K510i z automatu włączyło przekierowywanie połączeń... :D

Jak wysyłam smsa z LYCAMOBILE na mój główny numer w HEYAH i w PLAY to numer nadawcy smsa wyświetla się jako "+2024553433" albo "info" zamiast numeru LYCA +48729....... :(

Czy ma ktoś tak samo jak ja?
ja mam tak samo
testy przebiegły następująco:
sms z lyca do orange: wyświetla numer prawidłowo
sms z lyca do play - niedochodzi wogóle
sms z lyca do t-mobile nadawcą jest "info"
do plusa nie testowałem


Mam prośbę do wszystkich którzy tak jak ja mają powyższe problemy-ZGŁASZAJCIE TO NA INFOLINIE (numer 322-połączenie całkowicie bezpłatne) ponieważ od 2 tygodni BOK boryka się z tym problemem i póki co ta narazie ja wychodzę na idiotę bo nikt im tego nie zgłasza i wychodzi że tylko ja mam problem!
Moja sprawa trafiła do działu technicznego do INDII, o zgrozo :smt005 bo tam póki co sieć LYCAMOBILE ma dział techniczny.

ZGŁASZAJCIE TO WSZYSCY KTÓRZY MACIE PROBLEM Z TYMI SMSAMI WYCHODZĄCYMI BO NIC NA TYM NIE TRACICIE A MOŻEMY ZYSKAĆ WSZYSCY-INFOLINIA JEST CZYNNA CODZIENNIE OD 9.00 DO 21.00!!!
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 20:32 przez patrix-83, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 5 z 101
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 101
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 101