DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 100
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 100

 #568518  autor: sql
 18 lip 2012, 09:46
Gdzie można doładować kartę LycaMobile w Kielcach ?

 #568536  autor: Lycamobile
 18 lip 2012, 11:23
@sql
Proponujemy szukać w sieciach dystrybucji. Lista aktualnych sieci dystrybucji i terminali znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. http://www.lycamobile.pl/home/po
Dostępność doładowań w osiedlowych/prywatnych sklepach zależy od typu terminala.
Zalecamy aby osoba obsługująca kasę sprawdziła kody doładowujące w terminalu(może nadal nie wiedzieć że pojawiły się nasze doładowania).

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #568726  autor: banderas
 18 lip 2012, 23:04
czy coś wiadomo o poprawie dokumentu do MNP i dodaniu do niego rpocedury, może lepiej to przez kuriera, zeby była ta procedura załatwiana?

banderassso

 #568847  autor: Lycamobile
 19 lip 2012, 17:05
@banderas
bok wprowadza pewne zmiany - będzie dodana rubryka do wypełnienia, dodatkowe dane pomogą w przyspieszeniu wewnętrznego procesu.
O dodaniu procedur i udziale kuriera na tą chwilę nic nie wiemy.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #568864  autor: Wolf
 19 lip 2012, 18:40
Lycamobile pisze:Zalecamy aby osoba obsługująca kasę sprawdziła kody doładowujące w terminalu(może nadal nie wiedzieć że pojawiły się nasze doładowania).
Na sporej części stacji benzynowych jest z tym problem - na początku zdziwienie i pytanie, jaka sieć, a po sugestii sprawdzenia w terminalu zdziwienie i jednak jest - choć czasem bywa, że nie ma.

:arrow: Czy planowane jest umożliwienie doładowań poprzez bankomaty/strony internetowe banków?

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #569022  autor: Lycamobile
 20 lip 2012, 12:43
@ Wolf
dokładnie, takie mamy sygnały od klientów, niestety bez adresów punktów nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
Nie będziemy mieć doładowań w bankomatach. Natomiast będzie możliwość doładowania przez strony internetowe banków oraz przez naszą stronę za pomocą przelewu.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #569041  autor: mijo
 20 lip 2012, 13:54
Czy będą dostępne doładowania Lycamobile w sieci sklepów Topaz(Sokołów Podlaski)? dokładniej to mi chodzi o ich terminale "Moje rachunki". W terminalu w salonach Kolportera niby jest na liście, a jak dochodzi do momentu zakupu to jednak niedostępne. Dużo rzadziej można spotkać w Kolporterze doładowania "zdrapki".

 #569188  autor: mijo
 21 lip 2012, 00:06
Problem z wirtualnym "jest,a a nie jest" doładowanie było w terminalu kolportera na ul. Kolejowej 1 (w Biedronce), a w salonie kolportera na ul Długiej 9 nie było w terminalu.
Były za to zafoliowane "drapanki"(i są nadal) w salonie kolportera na dworcu PKS na ul Wolności 54.

 #569663  autor: DanielR
 23 lip 2012, 12:32
Cieszę się, że od kilku dni na forum udziela się oficjalny przedstawiciel Lycamobile na Polskę. Korzystając z tej okazji, chciałbym zadać pytanie. Każdy szanujący swoich klientów operator, posiada na oficjalnej stronie sieci specjalne podstrony, na których umieszczane są w języku polskim w plikach PDF wszelkie regulaminy ofert/promocji, posegregowane według kategorii (także te archiwalne). Regulaminy powstają nawet dla promocji trwających tylko parę miesięcy. Tymczasem ja odkąd zaglądam na oficjalną polską stronę Lycamobile, a robię to od początku jej istnienia, a wiec dobre kilka miesięcy, wciąż widzę jedynie krótkie "zajawki", reklamy promocji. Natomiast do tej pory nigdzie nie dostrzegłem jeszcze regulaminów np. w tak popularnym do tych zastosowań formacie PDF (jeśli się w tej kwestii mylę, to niech ktoś mnie poprawi). Chyba jedyny regulamin, znajdujący się na Waszej stronie, i to też nie w PDF-ie, jest to Regulamin świadczenia przedpłaconych usług telekomunikacyjnych Lycamobile sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W punkcie 5.1 tego regulaminu czytamy
1 Aktualny Cennik dostępny jest na stronie internetowej: www.lycamobile.pl.
[5. Sposób uzyskania informacji o aktualnym cenniku usług oraz kosztach usług serwisowych.]

Ale nie ma tu mowy o dokumencie PDF takiego cennika, nie wspominając już o tym, że nie ma mowy o dostępności cennika promocyjnego - w ogóle.
A skoro w innej części powyższego regulaminu gwarantujecie swoim zarejestrowanym klientom dostarczanie wszelkich regulaminów i cenników (w tym tych promocyjnych), na życzenie klienta, to czy nie moglibyście również (najlepiej w jednym miejscu lub ewentualnie tuż pod reklamą danej promocji) udostępnić tych dokumentów na Waszej stronie, tak by wszyscy ją odwiedzający, a chcący dokładnie zapoznać się z ofertą sieci, mogli to zrobić jeszcze przed jej zakupem? :wink:

 #569822  autor: sa
 23 lip 2012, 23:38
Daniel cennik jest całkowicie dostępny,z tym że poza Polskę oraz w roamingu.Fakt ze trzeba go sobie ręcznie wyszukać ale samodzielne myślenie nie boli..Nie ma tylko dokładnego Polskiego,a normalnych regulaminów faktycznie brak..

 #569876  autor: DanielR
 24 lip 2012, 11:35
sa pisze:Daniel cennik jest całkowicie dostępny,z tym że poza Polskę oraz w roamingu.
Ja mam na myśli przede wszystkim cennik usług promocyjnych, typu 30 minut za 0,29 zł pomiędzy klientami sieci. Tylko proszę nie wmawiaj mi, że brak takowego cennika w zasadzie i tak jest ok, a ja się tylko czepiam. Już w innym temacie spotkałem się z podobnym sposobem argumentacji. Brakowało tylko, byś napisała, argumentując jak "ktoś" w innym temacie, że brak takich cenników jest właściwie zachętą dla mnie do baczniejszego obserwowania poczynań sieci. :wink: O czym tu dyskutować? Fakty są takie, że praktycznie wszystkie polskie sieci, mają na swoich stornach poszeregowane wszystkie cenniki w PDF i tyle. To normalne. W czym więc problem umieścić je na oficjalnej stronie? Grzecznie zapytałem przedstawiciela Lycamobile. Pozwól, że zaczekam na jego odpowiedź, pozwalając wypowiedzieć się w tym temacie. :)

sa pisze:ale samodzielne myślenie nie boli..
Mogłaś sobie darować takie teksty... Widzisz ja dokładnie opisałem o co mi chodziło (jak widać po twojej wypowiedzi na darmo) - mianowicie o regulaminy i cenniki promocji i usług w formacie PDF. Myślenie naprawdę nie boli! I Co miło Ci? :|

 #569879  autor: KC-KARLOS
 24 lip 2012, 11:41
DanielR, zgadzam się z Tobą. Porządna sieć powinna mieć wszystkie regulaminy i informacje o zasadach usług i pakietów promocyjnych.
W innym przypadku sieć MVNO Lycamobile traci na wiarygodności, gdyż może sprzedawać usługi o innych parametrach, niż opisanych tylko na stronie internetowej.

Do Lycamobile Polska: pracujcie i bądźcie uczciwi. Wysiłek opłaci się, a ofertę podstawową macie niezłą. Tym działaniom, staniecie się wiarygodni i zyskacie szacunek przyszłych jak i obecnych klientów, inaczej podzielicie los innych MVNO w Polsce.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #570186  autor: Edmund
 26 lip 2012, 00:01
Koledzy - czy gdzieś w Poznaniu da się dostać darmową kartę Lyca?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #570196  autor: Eon
 26 lip 2012, 01:49
Zgadzam sie z DanielR. Regulaminy ofert, cenników, promocji itp to podstawa !!! Ja zawsze jak widze jakąs ciekawą promocje to po pierwszym zachwycie od razu wnikam w szczegóły w regulaminie gdzie po jego przestudiowaniu czesto mój zachwyt maleje. Totez po zapoznaniu sie z migającymi banerami na stronie LycaMobile od razu zaczełam szukac szczegółów i regulaminow ale na marne :(

Np: dokładne szczegoły promocji 0,29gr za ustanowienie połaczenia w sieci LM ?? Niby pod banerkiem cos tam jest wyjasnione ale dla mnie to za mało. Nie jestem pewna czy jesli dzwonie z LM polskiego do LM niemieckiego lub innego kraju to czy to tez obowiązuje ? ( w cenniku rozwijanym jest podana tylko podstawowa stawka miedzynarodowa bez wspomnienia o tej promocji )
Albo chcę poznac szczegółowy cennika połaczeń w Polsce.... ni ma !! a toż to przecież podstawa ! Jedynie z banerow na stronie wiem ze w PL połaczenia na stacjonarne - 0,19gr a na komorkowe od 0,29gr .... i tu magiczne dwie liteki OD powodują ze zapala mi sie czerwona lampka i chce poznac ciąg dalszy tej gwiazdki bo bardziej mnie interesuje koncówka czyli "DO" ktorej nigdzie nie mogę wygrzebać. Podobnie nie wiem ile kosztują SMSy w Polsce ( miedzynarodowy 0,29zł ). Jak klikam na link wyswietl cennik to owszem jest lista chyba wszystkich państw i państewek na świecie ale Polski nie ma.

Poza tym kazdy operator nie to ze powinien.... ale to jest jego obowiązek zamiescic wszelkie regulaminy! Bo inaczej UKE mu to przypomni.
DanielR pisze: Każdy szanujący swoich klientów operator, posiada na oficjalnej stronie sieci specjalne podstrony, na których umieszczane są w języku polskim w plikach PDF wszelkie regulaminy ofert/promocji, posegregowane według kategorii (także te archiwalne). Regulaminy powstają nawet dla promocji trwających tylko parę miesięcy...
No właśnie !

 #570204  autor: NokiaUser
 26 lip 2012, 07:56
To ja już bym wolał kiepsko spolszczoną lub w ogóle niespolszczoną stronę Lycamobile, ale za to żeby były regulaminy w języku polskim i w formacie PDF.

 #571040  autor: rogmaniek
 29 lip 2012, 20:45
I sam musiałem zakupić starter Lycamobile. Po wizycie w dwóch Żabkach mam wrażenie, że bardziej kojarzą Lycamobile, niż mBank mobile. Większość sprzedawców w w. w. Sklepach nie wie, co to mBank mobile. Oczywiście do czasu :wink: W jednej Żabce Pani musiała oczywiście sprawdzić, gdy poprosiłem o doładowanie mBank mobile. Starter Lycamobile od razu kojarzyła. Powiedziała, że ostatni wczoraj sprzedała. W innym sklepie nawet pokazałem, akurat na ich ulotce, z zapytaniem, czy jest starter Lycamobile. Chyba po samej nazwie też by skojarzyła. Na szczęście starter był. Może reklamy, choćby na przystankach, robią swoje?

Sam starter trochę przypomina O2 - DE :-D Wszystko sprawnie poszło, choć telefon, nawet po kolejnym restarcie, dość długo szuka sieci. Oczywiście musiałem sprawdzić, czy logowanie do Aero2 jest bez niedogodności. Wszystko ok. Co ciekawe, na liście sieci, zamiast Plus, pojawił się napis Lycamobile. Domyślny język, jak już Wspominaliście, angielski.

Pewnie platformę billingową mają swoją, bo SMS po rozmowie nie przychodzi. Na szczęście opłaty, nawet za wysłane SMS-y, rozliczane są w czasie rzeczywistym.

Życzę Im utrzymania dobrej oferty i wysokiej jakości. Choć, jak na razie, obawiałbym się przenieść do Nich numer główny. Może jeden z innych numerów zaryzykuję :P

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #571041  autor: KC-KARLOS
 29 lip 2012, 20:49
rogmaniek pisze:Pewnie platformę billingową mają swoją, bo SMS po rozmowie nie przychodzi. Na szczęście opłaty, nawet za wysłane SMS-y, rozliczane są w czasie rzeczywistym
Maja swoją, niezależną od Plusa (głównego partnera roamingu wewnętrznego w Polsce).
rogmaniek pisze: Oczywiście musiałem sprawdzić, czy logowanie do Aero2 jest bez niedogodności. Wszystko ok.
Ciekawa właściwość.
rogmaniek pisze:Co ciekawe, na liście sieci, zamiast Plus, pojawił się napis Lycamobile.
Nazwa wymuszona przez kartę SIM, normalka w sieciach MVNO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #571045  autor: rogmaniek
 29 lip 2012, 20:56
I dodam jeszcze, że barwy marki, z przewagą dark blue i dark green, bardzo mi się podobają. W końcu to moje ulubione kolory. Choć i tak dalej uważam, że najlepsze nazwy polskich pre-paidów, to Fresh i chyba Heyah :P

Zastanawiam się też, co z kwestią ewentualnego duplikatu karty SIM? Jeśli nawet jest taka opcja, to obawiam się o czas oczekiwania.

[ Dodano: 2012-07-29, 20:59 ]
Karlos20 pisze:Maja swoją, niezależną od Plusa
Mam nadzieję, że Masz potwierdzone te informacje, a nie są to tylko Twoje domysły :wink:
Karlos20 pisze:głównego partnera roamingu wewnętrznego w Polsce
A nie jedynego, jak na razie? :P

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #571083  autor: Edmund
 29 lip 2012, 22:23
rogmaniek, czy poza Żabkami natrafiłeś na LycaMobile w jakichś innych sklepikach osiedlowych?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2
  • Strona 23 z 100
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 100
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 100