DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 100
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 100

 #571084  autor: KC-KARLOS
 29 lip 2012, 22:29
rogmaniek pisze:Mam nadzieję, że Masz potwierdzone te informacje, a nie są to tylko Twoje domysły
To nie są moje domysły, sam mam kartę Lycamobile. Inny kod do sprawdzenia stanu konta, nie przychodzi SMS po rozmowie, naliczanie rzeczywiste, sekundowe, brak możliwości zrobienia debetu na koncie, życie numeru MSISDN uzależnione od używania karty SIM w telefonie. Wszystko billingowo mają swoje.
rogmaniek pisze:A nie jedynego, jak na razie?
Z karty Lyca w Polsce, można się zalogować tylko do Plusa i Aero2 (współpraca z Polkomtelem), pomimo, że telefon początkowo identyfikuje sieci jako możliwe do zalogowania się (przy ręcznym wyborze sieci).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #571089  autor: rogmaniek
 29 lip 2012, 22:44
Edmund pisze:rogmaniek, czy poza Żabkami natrafiłeś na LycaMobile w jakichś innych sklepikach osiedlowych?
Nie pytałem. Ale lista, gdzie można kupić Lycamobile jest dość długa, według Ich strony. W tej Żabce, gdzie kupiłem starter, zapytałem o to, czy jest/były darmowe. Pani Powiedziała, że za darmo, to nie u Nich, czy jakoś tak :P Z ciekawości jutro popytam w kilku punktach.

Ech, przypominają mi się czasy GaduAir. Swoją drogą nazwa marki ś. p. sieci świet(l)na. Oby tylko Lycamobile dała sobie radę na polskich rynku, w co wierzę :D

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #571124  autor: kaspeed
 30 lip 2012, 01:28
pożyjem zobaczym;) Na to co przyniesie rynek przyjdzie poczekać jak narazie sieć zapowiada się obiecująco

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #571135  autor: Precelos
 30 lip 2012, 10:14
w wiekoszci komisow powinny byc karty, bo na hurtownaich sie one pojawily chyba ok 1-2 miesiace temu

Obrazek

 #571137  autor: kaspeed
 30 lip 2012, 10:42
Ale nie każdy komis kupi...bo to jednak ryzyko.MTV Mobile w żadnym komisie gsm nie kupi( bynajmniej u mnie w miescie) A sim miał 1 salon na 5....W dodatku 3startery. Lycamobile?? Wiem że w 1 żabce na 6 był starter.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #571146  autor: Precelos
 30 lip 2012, 11:16
kaspeed pisze:Ale nie każdy komis kupi...bo to jednak ryzyko
czy ja wiem zakup tkaiej akrty to ok 3,4-4,5 zl za sztuke wiec jak kupia dwie sztuki to jest to rrobna suma, u mie same czesci serwisowe plus restza to ok 1000 tygodniowo, wiec 10 zl w ta czy w druga to zaden wydatek
kaspeed pisze:TV Mobile w żadnym komisie gsm nie kupi
z prostego powodu nie ma ich starterow na hurtowniach :mrgreen:

Obrazek

 #571148  autor: Ruben
 30 lip 2012, 11:22
Nie sprawdzałem, czy w każdej Żabce są startery ale w osiedlowych spożywczakach i kioskach widać reklamy i są też darmowe startery lub po 1pln. Widziałem też akcje na mieście, gdzie rozdawali startery przechodniom.

 #571187  autor: kaspeed
 30 lip 2012, 13:28
na miescie no u mnie za małe miasto;) ale W łodzi owszem widywałem;) z dostepnością jest różnie.Szkoda że reklam w tv niema;) typowo pocztą pantoflową się roznosi;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #571236  autor: rogmaniek
 30 lip 2012, 17:06
W innych Żabkach też się idzie dostać startery. Ale bywa tak, że np. w punkcie sprzedaży prasy na Ogrodach Pani nie miała Lycamobile. Punkt jest oznaczony logo Kolportera, ale Zaznaczyła, że tylko Ich prasę sprzedają :roll:

Za to, też na Ogrodach, w Punkcie GSM otrzymałem starter za free. Edmund, Sprzedawca jeszcze miał kilka takich starterów :wink:

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #571302  autor: kaspeed
 30 lip 2012, 21:44
Musze na spokojnie oblukać;) sieć ciekawa dla mających kogoś za granicą;) w zasięgu lycy;)jak narazie same płatne simki znajduję:)

 #571508  autor: Robert.AB
 31 lip 2012, 17:41
Może pracownik tej sieci wypowie się na temat duplikatu karty SIM

 #571509  autor: Blueberry89
 31 lip 2012, 17:42
A czy wiadomo coś na temat promocji roamingowej? Do 31 lipca dzwoniąc do kilku wybranych krajów z lyca do lyca płaciłam 29gr tylko za pierwszą minutę połączenia, a 30 minut miałam tak naprawdę za darmo. Czy promocja została przedłużona? :wink:

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)

 #571511  autor: Robert.AB
 31 lip 2012, 17:51
Mogę jeszcze podsunąć ciekawy pomysł.

Możliwość zamówienia wysyłki karty SIM innego kraju. Na przykład Polak wyjeżdżający do Francji mógłby zamawiać francuską kartę na polski adres. Podobno niemiecka lyca wysyła do Polski ale nic nie wiadomo o innych krajach.

 #571517  autor: NokiaUser
 31 lip 2012, 18:16
Ostatnio widziałem na drzwiach osiedlowego sklepu naklejkę "Tu doładujesz Lycamobile", nie wiem jednak, czy oznacza to również, że "tu kupię Lycamobile", zapytam się przy najbliższej okazji.

 #571651  autor: Wolf
 01 sie 2012, 15:01
Robert.AB pisze:Możliwość zamówienia wysyłki karty SIM innego kraju.
To by było bardzo dobre, choć zapewne dość niszowe ;)

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #571671  autor: lee
 01 sie 2012, 18:25
Wolf, marzenie ściętej głowy... zostaje tylko allegro ;)

 #571672  autor: Sig
 01 sie 2012, 18:56
Wolf pisze:
Robert.AB pisze:Możliwość zamówienia wysyłki karty SIM innego kraju.
To by było bardzo dobre, choć zapewne dość niszowe ;)
Wcale nie niszowe, co druga osoba, której poleciłem Lycamobile chciała kupić sobie zaqgraniczny numer PRZED wyjazdem. Z kilku powodów, np. żeby go znać wcześniej, albo nei mieć "stresu" szukania na miejscu, czy też czekania na przesyłke na wskazany adres. Jeszcze jak T-Mobile oferowało dobry pakiet do światowego T-Mobile w Tak Taku, to kilku znajomych kupiło np. niemieckie numery T-Mobile na Allegro. Potem apkiet się skończył znienacka... Nie sądzę, żeby oficjalnie zaczeli oferowac takie karty w polskim Lyca, głównie z powodów barier prawnych. Pozostaje nieoficjalny import własny na Allegro, ale z tego co tam widziałem głownie pojawia sie Wielka Brytania i Holandia, a to przecież nei wszystkie kraje...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #571944  autor: termobulbulator
 02 sie 2012, 21:28
Czy po doładowaniu za 10zł będę mógł rozmawiać bez problemu za darmo(bez tych 29gr za połączenie)przez 14 dni do Lycamobile UK? Dobrze zrozumiałem?

Nie do końca rozumiem zdanie: "On the expiry of this offer 0.29zt for 30 minutes are applicable."

http://www.lycamobile.pl/lyca-poland/po

 #571967  autor: kaspeed
 02 sie 2012, 23:10
płacisz 29gr za inicjacje połączenia potem po 29minutach rozłącz się;) i dzwoń od nowa.Po każdej 30minucie opłata robi się normalna 29gr za minute

 #571970  autor: termobulbulator
 02 sie 2012, 23:17
kaspeed pisze:płacisz 29gr za inicjacje połączenia potem po 29minutach rozłącz się;) i dzwoń od nowa.Po każdej 30minucie opłata robi się normalna 29gr za minute
Ale właśnie wprowadzili nową ofertę, podałem wcześniej linka, ponawiam: http://www.lycamobile.pl/lyca-poland/po
  • Strona 24 z 100
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 100
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 100