DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 33
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 33

 #538653  autor: dreapheus
 03 mar 2012, 21:24
Viber jest o tyle gorszy że ma serwery za granicą i przez to wyższe opóźnienia przez co czasem zniekształca lub ma opóźnienia. Jeżeli heyah postawi to na dobrych serwerach w Polsce, które wytrzymają wszelkie obciążenia to może być całkiem przyjemnie. Będzie to dobra oferta nie tylko dla tych co są w heyah. Oferta dla wszystkich w wszystkich sieciach.

 #538655  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2012, 21:28
Rewolucji brak... Komunikator tylko dla Heyowców (Freeyah) i lekko większe pakiety netowe - 600 MB (o 100 MB więcej) za 15 zł i 1,2 GB (200 MB więcej) za 25 zł - o tyle lepiej, że z lejkiem (do 16 kbit/s), ale bez rewelacji. Czyli pakiety lekko większe za tę samą cenę - czyli nie dla każdego (niekażdy potrzebuje tyle szybkiego internetu w telefonie, chyba, że ma z systemem operacyjnym). ZERO poważniejszej konkurencji z PLAYem i innymi.
Nie o to chodziło :?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538657  autor: ChuckyCiechanow
 03 mar 2012, 21:32
Karlos20 pisze:ZERO poważniejszej konkurencji z PLAYem i innymi.
Nie o to chodziło :?

Pewny jestes, że to już całą nowa oferta?

 #538658  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2012, 21:41
ChuckyCiechanow, pewne jest to, że nie będzie konkurencji cenowej za połączenia głosowe do np. Play - czyli cenniki ani drgną...
Spodziewam się tylko jakiś nowych pakietów, które ułatwią kontakt pomiędzy 2 milionami osób, będących w Heyah oraz reszcie w T-Mobile - ewentualnie jakieś pakiety kwotowe (Powielacz w Heyah czyli 100 złotówek promo za 30 zł) czy minuty do wszystkich bez Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538663  autor: Sig
 03 mar 2012, 22:18
Karlos20 pisze:Rewolucji brak... Komunikator tylko dla Heyowców (Freeyah)
Przecież każdy będzie mógł sobie zainstalować tę aplikację... W Heyah nie będzie zliczać transferu za korzystanie, a np. taki Karlos 20 - fan Play, jak sobie zainstaluje, to będzie mógł za darmo rozmawiać z użytkownikami Freeyah, tyle, że mu Play skasuje za transfer.
Tak to widzę.

Brakuje pakietu 250-300MB (i mniejszych), ale nie jest powiedziane, że na plakacie jest wszystko.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #538664  autor: bialy_aniolek
 03 mar 2012, 22:20
Byłem dziś wieczorem w centrum Warszawy i nie widziałem Heyah. Ciekawe, że wisi w Poznaniu. Może to jakaś lokalna akcja testowa? Tak czy siak wszystko się wyjaśni w poniedziałek jak mniemam.

 #538665  autor: dreapheus
 03 mar 2012, 22:26
Lokalna agencja reklamowa się pospieszyła bo gonią ją terminy z innymi zleceniami.

 #538667  autor: KC-KARLOS
 03 mar 2012, 22:32
Sig pisze:rzecież każdy będzie mógł sobie zainstalować tę aplikację...
Każdy, kto ma smartfona - nie pomyśleli o osobach posiadających inne telefony, bez OS.
Sig pisze:a np. taki Karlos 20 - fan Play, jak sobie zainstaluje, to będzie mógł za darmo rozmawiać z użytkownikami Freeyah,
Pytanie jest takie? NA CO MI TO? Nie tylko mi takie pytanie się nasuwa... Niektórzy chcą tradycyjnej komunikacji albo po prostu taniej zadzwonić, bez kombinacji. Znów kolejny gadżet dla młodzieży (w stylu a'la Heyah).
Sig, skonczyła się era "fanboya Play" :mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-03, 22:38 ]
Sig pisze: tyle, że mu Play skasuje za transfer.
Dobre określenie - "skasuje" za transfer (nie skasuje żadnych kosztów w jednej z taryf P4).
Dodam jeszcze coś od siebie: rewolucja cenowa, bardziej by się opłaciła Heyah, żeby pokonać Play'a.
Gdyby nie wejście PLAY 5 lat temu - czerwona łapka nadal rządziłaby na rynku. Zresztą to jedyna marka, która przełamała monopol cenowy trzech wówczas operatorów. Play przyczynił się do głębszego spadku cen podstawowych usług telekomunikacyjnych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538670  autor: Quetzal
 03 mar 2012, 22:51
Sig pisze:rzecież każdy będzie mógł sobie zainstalować tę aplikację...
Nie każdy.
po 1. Tylko osoby ze smartfonami
po 2. tylko osoby ze smartfonami opartymi o system android
po 3. tylko osoby ze smartfonami opartymi o system android, które wiedzą o co chodzi i potrafią zainstalować/skonfigurować aplikach

Reasumując - niemal wyłącznie młodzież.

po 4. Sam sposób działania zakłada korzystanie z tej aplikacji wyłącznie przez młodzież. Kto poważny zainstaluje program voip połączony cały czas z internetem, żeby z niego korzystać.
Ile telefon wytrzyma w takich warunkach - 10 godzin, wątpię.

 #538679  autor: ukefake
 04 mar 2012, 00:51
Karlos20 pisze:Każdy, kto ma smartfona - nie pomyśleli o osobach posiadających inne telefony, bez OS.
a możesz podać przykład aplikacji w javie obsługującej rozmowy głosowe w voip?

 #538680  autor: drcox
 04 mar 2012, 00:52
a możesz podać przykład aplikacji w javie obsługującej rozmowy głosowe w voip?
Java to chyba nawet nie ma dostępu do głośnika do rozmów w telefonie.

 #538681  autor: ChuckyCiechanow
 04 mar 2012, 01:30
drcox pisze:Java to chyba nawet nie ma dostępu do głośnika do rozmów w telefonie.
Na telefony z Java komunikatory Nimbuzz, Palringo umożliwiają nagrywanie a następnie wysłanie do rozmówcy . Więc daleko im do rozmowy na żywo.

 #538683  autor: jujeahip
 04 mar 2012, 02:18
Quetzal do młodzieży już dawno się nie zaliczam, ale chętnie wypróbuje ten nowy komunikator :D co do pakietów to zapowiada się rewolucja w prepaid :D

 #538694  autor: tuchas
 04 mar 2012, 09:22
jujeahip pisze:Quetzal do młodzieży już dawno się nie zaliczam, ale chętnie wypróbuje ten nowy komunikator :D co do pakietów to zapowiada się rewolucja w prepaid :D
Coś wiesz pisz

 #538697  autor: rogmaniek
 04 mar 2012, 10:04
marciml pisze:będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/
W której części miasta Widziałeś tę reklamę?

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #538701  autor: l3p
 04 mar 2012, 10:46
Cos mi sie wydaje, ze Heyah furory nie zrobi i nie doprowadzi do tego, ze nagle wszyscy przeniosa sie do niej.

Jesli poglosy sie sprawdza to skonczy sie wszystko na tym komunikatorze voip.

 #538715  autor: marciml
 04 mar 2012, 12:18
Ja liczę na to, że ta oferta z plakatu nie będzie jedyną i w końcu obniżą astronomiczną cene do Play...
rogmaniek pisze:
marciml pisze:będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/
W której części miasta Widziałeś tę reklamę?
Na Śródce i na placu C.Ratajskiego ;)

 #538719  autor: tuchas
 04 mar 2012, 12:28
rogmaniek pisze:
marciml pisze:będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/
W której części miasta Widziałeś tę reklamę?

Sprawdz to Jesli mieszkasz w okolicy i zrob dokładniejsze fotki. Jest mozliwe ze w poznaniu porozwieszali tez inne plakaty

 #538720  autor: przemekbtm
 04 mar 2012, 12:29
marciml a wiesz może co jest napisane drobnym makiem pod informacją o pakietach internetowych ?

 #538723  autor: marciml
 04 mar 2012, 12:41
Fakt, zapomniałem o tym ;/
Wszystko przepisałem na kartkę ;)
także dopiszę tylko to drobnym drukiem, reszta wydaje mi się, że jest w miarę czytelna:
Opłata naliczana jest z góry za 30 dni korzystania, a następnie co 30 dni, licząc od daty aktywacji usługi. Po przekroczeniu ww. transferów możliwa jest zmiana prędkości transmisji.
  • Strona 9 z 33
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 33
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 33