DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 33
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33

 #538134  autor: nicram
 01 mar 2012, 10:37
Całe szczęście że już niedługo czasu zostało to startu nowej oferty. Również jestem bardzo ciekawy co pokażą. Poprzeczkę mają postawioną bardzo wysoko, dlatego jeśli ma być to coś rewolucyjnego, to naprawdę będą musieli się postarać. Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to nie mogą sobą pozwolić na stawkę 80 gr do Play-a hehe:D, cena moim zdaniem powinna zejść do 30 gr/min. Po drugie powinni wprowadzić jakieś duże pakiety internetowe z lejkiem. Fajnie by było jakby cena SMS-a poza sieć spadła do 2 gr [marzenia hehe]. Nie powinni natomiast ruszać dotychczasowej rocznej ważności konta i darmowych SMS-ów do sieci. Ale jak będzie to niedługo czas pokaże... [jestem bardzo ciekawy]

 #538135  autor: Rambus
 01 mar 2012, 10:49
Na takie obniżki to nie ma raczej szans :D

 #538142  autor: tuchas
 01 mar 2012, 11:18
Spokojnie poczekamy zobaczymy

 #538158  autor: Horacy
 01 mar 2012, 12:27
Czas do zaprezentowania nowej oferty zbliża się :) zostało już tylko parę dni, co Heyah pokaże, mam nadzieję że zwiększą paczki internetowe bo to by się stanowczo przydało, wierząc słowom z PTC ma być "nowy wymiar konkurencji" - czy jakoś tak gdzieś taki cytat widziałem, co zaprezentują, czym chcą nas zaskoczyć? Wszystko trzymane w wielkiej tajemnicy.

 #538166  autor: tuchas
 01 mar 2012, 12:52
Heh wiesz prasy, telewizji nie zatajnia, ludzie tam pracują i nie wytrzymają ktoś albo da cynka albo zrobi fotke ulotki ;) do salonów tez pewnie juz jutro dojda ulotki w końcu jutro ostatni dzien roboczy.

 #538169  autor: DanielR
 01 mar 2012, 13:00
Dziwi mnie, że Witek do tej pory nie podał żadnych przecieków na stronie głównej.
Raptem 5 dni do wprowadzenia oferty. W przypadku Fresh'a, wiedzieliśmy znacznie więcej, znacznie wcześniej.
Może PTC tak mocno pilnuje, by nic nie wyciekło... :)

 #538172  autor: tuchas
 01 mar 2012, 13:37
witek juz wie tylko nie moze tego jeszcze opublikować ;p

 #538173  autor: Atlan
 01 mar 2012, 13:58
Telepolis pewnie poda newsa jutro, tak coś mi się wydaje ;) No chyba, że nie znają tej oferty, ale to raczej niemożliwe.

Jeśli faktycznie cały szum od pół roku był tylko dla tego pakietu za 30zł, to to będzie kpina z użytkowników ;) Poza tym jakoś nie widzę biznesu w tym żeby taki pakiet dali. Po co mają obniżać komuś koszty powiedzmy z 60zł miesięcznie do 30zł? Oferta powinna być tak zrobiona, żeby ludzi raczej zachęcić do wydawania większej kasy i aktywniejszego korzystania z telefonu.

Ja strzelam że jeśli to ma być rewolucja to w końcu będzie 1gr za smsa do wszystkich sieci bez pakietu. W zasadzie innego rewolucyjnego rozwiązania na rynku telekomunikacyjnym nie widzę...

Zagadki logiczne

 #538182  autor: słoneczny
 01 mar 2012, 14:34
Myślę, że po wprowadzeniu rocznej ważności konta, będą mocno naciskać na premiowanie dużych doładowań. Może będzie coś innego zamiast podwójnych doładowań, bardziej korzystne i bardziej elastyczne, z wyborem: net, sms, lub voice. To oczywiście takie luźne przypuszczenia.

 #538221  autor: przechodzień
 01 mar 2012, 17:20
Ja powiem tak. Haters gonna hate zawsze i w każdej sytuacji. Jakich świetnych pakietów by nie było i tak będą narzekać, że źle, nie to i czemu nie więcej, ale nikt nie raczy zauważyć, że tylko w Heyah i Play są racjonalne pakiety SMS do wszystkich sieci (1000 SMS - 9zł w Heyah i 6zł - 600 SMS Play), bo w Orange są, ale na 14 dni i za dyche.. tylko w Heyah jednak można dzwonić za 59gr/min za granicę do UE, Kanady i chyba jeszcze USA. W sieci za darmo po doładowaniu 30zł no i moje najukochańsze podwójne doładowanie, którego nie ma nigdzie poza TakTakiem! Osobiście przyznam, że gdyby nic mi nie dali i tak byłbym zadowolony, bo jest mega korzystnie, ale na pakiety neta złego słowa nie powiem :) Pozdrawiam!

 #538224  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2012, 17:32
Ja uważam, że byłbym skłonny przejść do Heyah jeśli:
> naprawiliby problemy z platformą billingową, żeby rozliczali na bieżąco połączenia netowe (nawet z pakietem 100 MB + lejek) oraz goCARD (koniec z ujemnym saldem)
> zbili stawki na połączenia do PLAY na rozsądnym poziomie i informowali bezpłatnie o drogim połączeniu do Play
> zachowali roczną ważność konta nawet po 2013 roku
> zbili cenę za SMS do wszystkich poza pakietami
> ujednolicili pakiety wewnątrzsieciowe, które obejmowałyby T-Mobile i Heyah (ale w zamian byłyby droższe niż aktualne opcje wewnątrzsieciowe do samej Heyah, żeby nie było dużego odpływu z TT)
> wybór większych pakietów netowych (tak jak w Play)
> opcja Bonus (tak jak w TT - za 2 odebrane - 1 minuta gratis do Heyah, TM i stacjonarne)
Póki co, "postoję, poczekam" - siedzę dalej w Play (mam tam zbyt poważne benefity, nabyte w ciągu ostatniego roku) :mrgreen:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538274  autor: darkangel
 01 mar 2012, 20:44
Karlos dobrze, że za marzenia nie karają :wink:

 #538277  autor: tuchas
 01 mar 2012, 20:46
Heh na to też rządy nasze zrobią ACTA :)

 #538279  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2012, 20:49
darkangel pisze:Karlos dobrze, że za marzenia nie karają
Pewnie, że nie - a niech spróbują :twisted:
Mogliby część tych moich propozycji wszyć w ofertę Heyah - przyciągnęliby więcej klientów - niełatwo przyciągną Playowców, którzy "ucierpią" po stracie kasy promocyjnej (są jeszcze ci, którzy mają wiele innych benefitów) xD
Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 20:50 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538280  autor: KamaZ
 01 mar 2012, 20:50
Szczerze mówiąc to mi w tej chwili wystarczyłaby obniżka połączeń do Play (moim zdaniem w tej chwili są w stanie dać 30gr/min, bo i tak nic nie dopłacają) i jakaś lepsza paczka danych.

 #538282  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2012, 20:53
KamaZ pisze:Szczerze mówiąc to mi w tej chwili wystarczyłaby obniżka połączeń do Play (moim zdaniem w tej chwili są w stanie dać 30gr/min, bo i tak nic nie dopłacają) i jakaś lepsza paczka danych.
Popieram takie rozwiązanie :)
Ale fajnie by było, żeby nagradzali klientów za aktywność w sieci, np. za odbieranie rozmów, minuty do sieci i stacjonarne, jak w Tak Taku czy w Play (minuty do wszystkich).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538284  autor: tuchas
 01 mar 2012, 20:54
Będzie coś więcej...
Czuje ostry szum i ostre zaskoczenie wszystkich :oops:

 #538285  autor: DanielR
 01 mar 2012, 20:59
Zaskoczyć, to pewne, że zaskoczą. Pytanie tylko czy na +, czy na - ;-)

 #538286  autor: KC-KARLOS
 01 mar 2012, 21:04
Uważam, że będzie połowicznie: dadzą coś nowego (nowa konstrukcja pakietów czy usług wewnątrzsieciowych) oraz nie zaskoczą stawkami do innych sieci (brak znacznej obniżki cen do Play).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #538334  autor: Ramirez
 02 mar 2012, 08:14
Wystarczyłoby jakby zrobili normalne pakiety internetowe z rozliczaniem do 1 kb i lejkiem te 32 kb/s. Ale to pomarzyć można :lol:
  • Strona 5 z 33
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 33