DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #529176  autor: tuchas
 18 sty 2012, 20:23
avt31 pisze:
tuchas pisze:Czy znacie coś we Freshu co by było atrakcyjne?? Długo szukać plusów :)
Oczywiście, że znam. To nadal jeszcze bardzo atrakcyjny prepaid nawet po likwidacji 10=30.
Radzę dokładnie zapoznać się z ofertą skoro masz problemy ze znalezieniem plusów.
Czy minuta 29 groszy do wszystkich sieci sms 9groszy zadnych pakietów obniżających koszty minut do wszystkich sieci.
Widzisz plusy to napisz.

 #529178  autor: user_delete34
 18 sty 2012, 20:26
avt31 pisze:Dziwię się Twojej .... cierpliwości.
Jak znajdę czas na pójście do salonu (ten weekend) to przenoszę się do Plusa ze względu na te problemy. Ostatnio miałem okazję przeprowadzić 2-3-minutową wymianę dźwięków nie przypominających rozmowy ludzi "dzięki" PLAY. A podkreślenie słowa jeszcze to po prostu wyrażenie mojej opinii w związku ze stopniowym pogarszaniem oferty, nic do Twojej wypowiedzi nie mam. ;)

 #529180  autor: tuchas
 18 sty 2012, 20:29
Usługa Play zbieraj minuty utrzymanie 3zł na 90 dni oczywiście opłacalna jeśli ktoś do nas dzwoni.

Pakiet 10 za 5 ograniczenie do 1 wymiany na 30 dni. Zresztą wkrótce pewnie zniknie gdy na allegro zaczną sprzedawać czarodziejki kodzik.

Pakiety na stacjonarne nie wiem ludzie uciekają od średniowiecza i monopolu TP więc... ja nie pamietam kiedy ostatnio dzwoniłem na stacjonarkę.

30 minut do wszystkich sieci za 6zł = 20groszy za minutę podziękuje.


I to by było na tyle nnnooooo sporo plusów :)

 #529181  autor: drcox
 18 sty 2012, 20:31
tuchas pisze:Pakiety na stacjonarne nie wiem ludzie uciekają od średniowiecza i monopolu TP więc... ja nie pamietam kiedy ostatnio dzwoniłem na stacjonarkę.
Fakt, infolinie, wszystkie poważne firmy, instytucje, tam nigdzie nie ma telefonów stacjonarnych.

 #529186  autor: tuchas
 18 sty 2012, 20:44
drcox pisze:
tuchas pisze:Pakiety na stacjonarne nie wiem ludzie uciekają od średniowiecza i monopolu TP więc... ja nie pamietam kiedy ostatnio dzwoniłem na stacjonarkę.
Fakt, infolinie, wszystkie poważne firmy, instytucje, tam nigdzie nie ma telefonów stacjonarnych.
Ja tam czekam aż oni zadzwonią :)

 #529233  autor: avt31
 19 sty 2012, 01:23
tuchas lekcję z PF odrobiłeś po łebkach. Ściągi nie dostaniesz. :-D
Jest masa tematów o PF na tym forum i tam sobie zajrzyj.

[ Dodano: 2012-01-19, 01:24 ]
tuchas pisze:Ja tam czekam aż oni zadzwonią :)
:shock:

 #533271  autor: terragady
 07 lut 2012, 03:05
A co ze mną gdy miałem ustawione akurat ta taryfę darmowego internetu bez limitu danych? Sami mi na coś zmienią? Jakaś straszna lipa się teraz z playa robi. Lecą sobie równo w kulki. Ja akurat korzystałem z tego internetu i mi się to podobało. Jak wezmę sobie teraz pakiet i go wykorzystam i się nie zorientuje to mi cała kasa poleci od razu z konta jak mi zacznie za niego o normalnej stawce naliczać.

 #533272  autor: slawekt
 07 lut 2012, 07:41
terragady pisze:A co ze mną gdy miałem ustawione akurat ta taryfę darmowego internetu bez limitu danych?
Trafiła do ofert archiwalnych, to jest takich których możesz używać, ale już nie możesz wybrać. A wszelkimi promocjami i bonusami będą Cię "przekonywać", że inne taryfy są dla Ciebie lepsze (np. obecnie taryfa Lubię to!) :-)
terragady pisze:Sami mi na coś zmienią
Nie, nic sami nie zmienią. Jedynie co Ci "grozi", to jak zmienisz we Fresh'u profil na inny, już do tej taryfy nie powrócisz.

 #533287  autor: Creator
 07 lut 2012, 10:13
Może coś nowego wprowadzą ;) a jak nie to pozostaje heyah bo innego prepaida jak fresh czy heyah nie ma godnego :)

 #533292  autor: terragady
 07 lut 2012, 10:41
A powiedzcie mi jeszcze jedno, czy jeżeli mam jeszcze trochę megabajtów z poprzedniego doładowania i jeżeli teraz znów doładuje przed minieciem 30 dni to doda mi się 300 do tego co mam i przedłuży ważność o 30dni czy o prostu będę miał tylko 300 nowe na 30 dni?

 #533294  autor: slawekt
 07 lut 2012, 11:09
terragady pisze:jeżeli teraz znów doładuje przed minieciem 30 dni to doda mi się 300 do tego co mam i przedłuży ważność o 30dni czy o prostu będę miał tylko 300 nowe na 30 dni?
Stare i nowe megabajty zsumują się na koncie oraz ich termin "ważności" zostanie wydłużony o 30 dni (licząc od daty ostatniego doładowania za 30 zł).

 #533359  autor: terragady
 07 lut 2012, 16:07
A co jest takiego w heja fajnego? Porównywalne do fresha? I da się numer przenieść czy trzeba nowy zakładać?

 #533361  autor: KA
 07 lut 2012, 16:16
1. Do Heyah warto przenieść numer, przynajmniej na 6mies. Doładujesz za 20PLN co miesiąc (czyli wydasz 18PLN), drugie 20PLN dostaniesz od sieci i masz 40PLN za 18PLN - przelicz stawkę za minutę! http://www.heyah.pl/#/na-karte/przenies-numer
2. Osobiście mam nr w mBanku - też bardzo polecam. Oprócz dobrych stawek - jakość Plusa. Nigdy nie miałem awarii. http://mbankmobile.pl/karta/#tabs=1
Pozdrawiam!

 #533367  autor: terragady
 07 lut 2012, 16:42
Kurczę ale w Heyah jest te 80 gr do play, a czasami nawet nie wiadomo do kogo się dzwoni więc lipa. Swoją drogą to nie wiem czy tego nie można zgłosić do praw konsumenta, bo tak na prawdę nie wiesz ile płacisz za rozmowę, a takie prawo chyba masz. Powinna być informacja przed połączeniem. Sam nie wiem.

mBank ma nawet fajnie, ale szkoda że pakiety słabe, smsów w ogóle nie ma w pakiecie a internetowe ciut drogie.

 #533444  autor: tuchas
 07 lut 2012, 22:13
"przecieków" hmmm ma być może nie nie liczcie na to może będzie lepiej :)

 #571507  autor: bleze
 31 lip 2012, 17:36
może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jako taryfa dalej mam napisane że jest ten darmowy internet bez limitu danych po doładowaniu skoro tej promocji już nie ma? Czyli jakbym teraz doładował to żadnych bonusów nie dostanę?

 #571513  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2012, 17:53
bleze, tu chodzi o to, że jeśli masz aktywną starą taryfę Play Fresh Internet bez limitu danych i zasilisz konto, otrzymasz 300 MB za 30 zł, lub 500 MB za 50 zł. MB są ważne 30 lub 50 dni. Po tym czasie transmisja danych jest płatna 12 gr/100 kb (niezależnie czy były MB czy lejek do 32 kbit/s w czasie ważności pakietu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #571518  autor: NokiaUser
 31 lip 2012, 18:21
Zgadza się, ta taryfa (nie promocja) została już zlikwidowana, jednak jeśli od czasu jej likwidacji nie zmieniłeś taryfy, to nadal masz ją aktywną i jak najbardziej dostaniesz bonus za doładowanie.

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia