DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
 #562349  autor: KC-KARLOS
 22 cze 2012, 09:04
Wszystkie informacje tutaj: http://telepolis.pl/news.php?id=25540


----
jak juz cos linkujesz to przynajmniej niech to bedzie z tutejszego podworka :) - tho
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 21:42 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 2 razy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #562350  autor: DanielR
 22 cze 2012, 09:07
A jednak zrezygnowali z rocznej ważności konta. Mam tylko nadzieję, że nie będą zmuszać do przechodzenia na nową taryfę... :|

 #562351  autor: PalonyLolek
 22 cze 2012, 09:08
Karlos20

Czy mógłbyś wrzucić tutaj jakąś tabelkę? Nie wszyscy mogą otwierać inne portale niż ten. :wink:

 #562352  autor: KC-KARLOS
 22 cze 2012, 09:09
DanielR pisze:A jednak zrezygnowali z rocznej ważności konta. Mam tylko nadzieję, że nie będą zmuszać do przechodzenia na nową taryfę...
Raczej nie.

Zmiany w Lubię To: http://telepolis.pl/news.php?id=25540
Wkrótce o nich napiszę w dedykowanym temacie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #562353  autor: paulinka1910
 22 cze 2012, 09:09
jak to nie ma juz rocznej waznosci konta??

[ Dodano: 2012-06-22, 09:10 ]
PalonyLolek pisze:Czy mógłbyś wrzucić tutaj jakąś tabelkę? Nie wszyscy mogą otwierać inne portale niż ten.
no wlasnie:)

 #562354  autor: DanielR
 22 cze 2012, 09:10
Karlos20 pisze:Raczej nie.
Ja mam na myśli nową taryfę.

 #562364  autor: surma
 22 cze 2012, 09:34
Play mnie rozczarował :(. Jedyna fajna nowość to pakiet 1GB za 10 zł.

 #562371  autor: drcox
 22 cze 2012, 09:49
Nie wiem czy ktoś w tym zamieszaniu zauważył, że wypieprzyli pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne tak więc na stacjonarki jest już normalna stawka (6 razy większa) :shock:

 #562372  autor: KC-KARLOS
 22 cze 2012, 09:51
drcox, dlatego warto zostać w najlepszym Fresh'u :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #562374  autor: Darmowy
 22 cze 2012, 09:52
Czy ja wiem, czy taka zła oferta.

Ładujemy raz za 100 zł i mamy 5 miesięcy nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich w Play, a 100 zł nam zostaje na koncie.

Jednak krótka ważność konta to przegięcie, w takim Plusie na Kartę zaraz będę miał roczną ważność konta.

Jakby dali, ale no limit do wszystkich sieci, to i bym przebolał tą krótką ważność konta, załadował za 100 zł i miał 5 miesięcy spokoju.

 #562375  autor: DanielR
 22 cze 2012, 09:53
paulinka1910 pisze:w takim razie czy taryfa znow przeszla mi do play fresh czy jak to wyglada??
Podobno Play Fresh ma pozostać i być kolejną opcją do wyboru, oprócz tej nowej taryfy. Ale czy będzie z mixa można przejść na Fresh'a, tego nie wiem.

[ Dodano: 2012-06-22, 09:56 ]
No ale czy tego nie można było zrobić we Fresh'u?! Przecież wystarczyło ulepszyć profil z nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami w sieci. A może chcą go wysiudać z Fresh'a, bo tak podkreślają, że nielimitowanie połączenia i SMS-y w sieci w tej nowej ofercie są w cenniku, a nie w promocji. Oby nie "wyczyścili" Fresh'a z promocji, bo tam praktycznie wszystko jest promocją. :|
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 09:58 przez DanielR, łącznie zmieniany 3 razy.

 #562376  autor: bolek2004
 22 cze 2012, 09:56
Ogólnie oferta taka sobie, dla mnie akurat podwyżka. Na pewno na minus brak pakietu na stacjonarne, aby mieć roczną ważność konta trzeba wydać te 200pln, trzecia rzecz to pakiety internetowe, jeśli będą tylko te 2 pakiety 1gb i 250MB to nie będzie czym ich przedłużać więc trzeba co miesiąc 10pln na pakiet sam wydać. No i ciekawe czy pakiety złotówkowe będą działały w tej taryfie. Ogólnie oferta zrobiona tak aby ukrócić możliwości przedłużania pakietów jak jest we freshu.

 #562377  autor: ciekawy
 22 cze 2012, 09:58
Darmowy, to samo chciałem napisać, że ludzie, którzy chcą rozmawiać w sieci zastanowią się czy wybrać Play czy Plus bo Plus od 1.lipca.2012 robi roczną ważność konta, to tym bardziej dziwi, że Play decyduje się skrócić ważność konta, jak dla mnie skrócenie rocznej ważności konta to błąd bo roczna ważność konta dla wielu ludzi jest podstawą i jeśli nie ma rocznej ważności konta to w ogóle nie biorą takiej sieci pod uwagę w wyborze oferty.

 #562379  autor: Horacy
 22 cze 2012, 10:01
Teraz zadałem sobie pytanie czy warto przejść z Heyah do Play i chyba odpowiem nie,

SMS w sieci darmo i tu i tu
Połączenia w sieci darmo i tu i tu, tylko że w Heyah trzeba doładować za 30 zł na miesiąc i wtedy jest 30 zł na wygadanie do innych, w play wystarczy doładować za 25 zł żeby była ważność konta (sic).
Net no tu duży plus dla Play za pakiet 1 gb za 10 zł dobra cena
Ważność konta no minus dla Play bo to tak jakby cofka..
Jakość połączeń? W Heyah jest cud miód, a jak w Play? ktoś się pochwali swoimi spostrzeżeniami?

 #562382  autor: kiewlik
 22 cze 2012, 10:12
ciekawy pisze:Darmowy, to samo chciałem napisać, że ludzie, którzy chcą rozmawiać w sieci zastanowią się czy wybrać Play czy Plus bo Plus od 1.lipca.2012 robi roczną ważność konta, to tym bardziej dziwi, że Play decyduje się skrócić ważność konta...
Jednak w Play będą darmowe rozmowy i smsy, plus kwota z zasilenia na dowolne wykorzystanie. W plusie musisz płacić za to dodatkowo.

Obecnie korzystam z nielimitowanych sms-ów do wszystkich płacąc 10zł miesięcznie (czyli na 90 dni płacę 30zł). Głównie wysyłam do Play. Dużo tego. I dla mnie osobiście jest to dość interesująca oferta, gdyż na 100 dni doładuję za 50zł i będę mieć darmowe esy, plus rozmowy. Reszta (te 50zł) mogę wykorzystać spokojnie na symboliczne sms-y do innych sieci czy też rozmowy.

Tak jak mówiłem, jest to kwestia co komu potrzebne.

 #562390  autor: manyaky
 22 cze 2012, 10:27
Nie jest źle, bo dają możliwość pozostania na starych taryfach.

Nowa opcja jest dobra dla osób, które często gadają wewnątrz sieci, to oczywiste i chyba jest to ciut lepsza opcja niż 30zł/30dni w Heyah.
Duży plus za pakiet 1GB/10zł, ale minus za brak implementacji w stary 'Lubię To!'.

Generalnie widać, że starają się wyciągać coraz więcej kasy, bo o ile przy wprowadzeniu samego profilu rozmów non-stop nie byłoby to aż tak widoczne, to nowe 'Lubię To!', to niestety pogorszenie oferty za wyjątkiem nowych pakietów.

 #562394  autor: ciekawy
 22 cze 2012, 10:30
kiewlik pisze:
ciekawy pisze:Darmowy, to samo chciałem napisać, że ludzie, którzy chcą rozmawiać w sieci zastanowią się czy wybrać Play czy Plus bo Plus od 1.lipca.2012 robi roczną ważność konta, to tym bardziej dziwi, że Play decyduje się skrócić ważność konta...
Jednak w Play będą darmowe rozmowy i smsy, plus kwota z zasilenia na dowolne wykorzystanie. W plusie musisz płacić za to dodatkowo.

Obecnie korzystam z nielimitowanych sms-ów do wszystkich płacąc 10zł miesięcznie (czyli na 90 dni płacę 30zł). Głównie wysyłam do Play. Dużo tego. I dla mnie osobiście jest to dość interesująca oferta, gdyż na 100 dni doładuję za 50zł i będę mieć darmowe esy, plus rozmowy. Reszta (te 50zł) mogę wykorzystać spokojnie na symboliczne sms-y do innych sieci czy też rozmowy.

Tak jak mówiłem, jest to kwestia co komu potrzebne.
zgoda, w pierwszej chwili przeliczyłem doładowanie i liczbę miesięcy, to mi wyszło, że za same rozmowy i sms-y w Play tak średnio się to opłaca, bo 50 na 3 miesiące co daje 90 dni 3 x 30 dni + 10 dni to wychodzi tak koło 20 zł za miesiąc i nawet te 69 gr w Plusie na kartę x 30 dni daje 20,7 zł czyli wyszłoby podobnie jak w Play, a jak się zastanowić to w Play kasa z doładowania jest jeszcze do wykorzystania do każdej sieci poza Play, czyli tu jest + dla Play.

 #562395  autor: Darmowy
 22 cze 2012, 10:32
kiewlik pisze:Jednak w Play będą darmowe rozmowy i smsy, plus kwota z zasilenia na dowolne wykorzystanie. W plusie musisz płacić za to dodatkowo.
Następny nieumiejący czytać.

Co mi po no limit rozmowach i sms w Play czy w Heyah, jak nie mam żadnych kontaktów z tych sieci?

U mnie każdy ma numer w Plusie, czy zapłacę 29 gr za dzień, czy 69 gr, nie robi dla mnie różnicy, bo i tak oszczędzam.

 #562396  autor: PalonyLolek
 22 cze 2012, 10:32
manyaky pisze:Generalnie widać, że starają się wyciągać coraz więcej kasy, bo o ile przy wprowadzeniu samego profilu rozmów non-stop nie byłoby to aż tak widoczne, to nowe 'Lubię To!', to niestety pogorszenie oferty za wyjątkiem nowych pakietów
Wszystkie opcje związane z prepaid idą w stronę pakietów, więc w tym akurat nic dziwnego. Jeśli coś ma się zmieniać to właśnie korzystniejsze dla klientów pakiety, na dzień dzisiejszy te magiczne 0,29zł za minutę jest chyba nie do ruszenia.

 #562398  autor: kiewlik
 22 cze 2012, 10:38
Darmowy pisze:Następny nieumiejący czytać.

Co mi po no limit rozmowach i sms w Play czy w Heyah, jak nie mam żadnych kontaktów z tych sieci?

U mnie każdy ma numer w Plusie, czy zapłacę 29 gr za dzień, czy 69 gr, nie robi dla mnie różnicy, bo i tak oszczędzam.
Ty nie umiesz czytać, pisałem że każdy ma inną sytuację. Skoro masz numery w plusie to już nie wiem co w Play robisz...
  • Strona 1 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22