DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 26
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
 #492245  autor: Robaas
 26 lip 2011, 18:49
Witam,
szukam informacji jak najtaniej dzwonić z Tunezji do Polski (dotyczy kart prepaid), szukałem i znalazłem najtaniej w GaduAir i mbankmobile 4zł wykonane i odebrane.
czy jest może jakiś tańszy wariant? promocja? zdaje sobie sprawę, że wszystkich ofert mogłem nie sprawdzić i mogłem coś przeoczyć.
Dzięki i pozdrawiam

 #492255  autor: Espi
 26 lip 2011, 19:08
Z tym może być cięzko, większośc ofert prepaid cennik połączeń roamingowych w danej strefie krajowej ma bardzo podobny, ten sam cennik 4,03zł brutto znajdziesz także w ofercie Simplus czy na kartach Orange.

 #492256  autor: Robaas
 26 lip 2011, 19:16
ok dzięki, na jakieś super oferty nie liczyłem, ale zawsze warto zapytać.
pozdrawiam

 #492575  autor: evolucja
 27 lip 2011, 21:40
Może warto skorzystać z Play Fresh i rabatu 70% za 10zł na 2 tygodnie który udostępniają?

 #492578  autor: Pijo
 27 lip 2011, 21:58
evolucja pisze:Może warto skorzystać z Play Fresh i rabatu 70% za 10zł na 2 tygodnie który udostępniają?
To działa tylko w strefie Euro.

 #492600  autor: Robaas
 27 lip 2011, 22:49
no właśnie w play to tylko "tani roaming" czy jakoś tak, bo ta promocja z rabatem 70% jest dobra ale nie sięga do Tunezji... wszystkie promocyjne pakiety złotówek też niestety nie, chyba, że jest jakas inna sieć gdzie dają powiększone doładowanie które działa w roamingu?

 #492612  autor: jackins
 27 lip 2011, 23:30
Witam,

Proszę napiszcie w jakim pre-paidzie w Niemczech jest najwięcej darmowych minut darmowych do sieci stacjonarnych lub pakietów minut za najmniej kasy na stacjonarne. Chodzi mi o łączenie sie z Voip'em a potem to juz wszędzie ;)

Pozdro

 #492629  autor: thonka
 28 lip 2011, 00:57
tmobile.de
prepaid z taryfa Xtra Nonstop.
placisz 29ct za polaczenie w sieci i na stacjonarne bez wzgledu na jego dlugosc.

blau.de
9,90 euro (Festnetz-Flat) za nielimitowane polaczenia na stacjonarne przez 30 dni

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #492637  autor: rmpogorzelski
 28 lip 2011, 01:48
W Mobilkingu są sms-y za 53 grosze w roamingu na całym świecie.
A jeśli chodzi o dzwonienie to może lepiej kupić jakiegoś lokalnego prepaida.

 #492930  autor: wrbl
 29 lip 2011, 11:08
@Abcn dzięki za szybką odpowiedź :) A słyszałeś coś może o pepephone ;>? Na ich stronie nigdzie nie mogę znaleźć oferty prepaid, a słyszałem że mają w miarę ogarnięte stawki ;)

 #493189  autor: Abcn
 30 lip 2011, 14:20
wrbl pisze:@Abcn dzięki za szybką odpowiedź :) A słyszałeś coś może o pepephone ;>? Na ich stronie nigdzie nie mogę znaleźć oferty prepaid, a słyszałem że mają w miarę ogarnięte stawki ;)
o PepePHone słyszałem*,
oferta 'na kartę' tylko do rozmów
na str www w Tienda > Habla > Otras Ofertas : PrePago http://www.pepephone.com/ppm_web/ppm_we ... MC81Z7OFMD
jedna taryfa do wszystkich 7 ce/min x 1,18 (IVA|VAT) + 15 (17,4) zestawienie
Ciebie interesują rozmowy(w sieci)+internet , zatem nie wiem...

stoi tam że można kupić w agencjach biur podróży Halcón Viajes lub Viajes Ecuador,
* kiedyś wszedłem do Halcon'a i nie mieli kart sim , zapisali mój telefon ale nie zadzwonili i tak sie moja relacja z PPph zakonczyla

nmzc

[ Dodano: 2011-08-01, 12:58 ]
zobacz MasMovil , powinien byc ok dla twoich potrzeb , i sprzedaja simy na pocztach - correos

ew. skonsultuj w sklepie phoneHouse

pozdrawiam
A

 #495408  autor: Matrin
 09 sie 2011, 17:43
Jadę na kilka dni do Czech, stąd pytanie czy są tam dostępne startery prepaid z dostępem do internetu podobne do takich jak u nas 20zł/1GB? Chodzi mi o coś taniego, ale żeby było do wykorzystania chociaż z 200-300MB w cenie powiedzmy do 200CZK. Jeśli można to proszę o nazwę takiej karty. Przeglądałem strony czeskich operatorów ale znalazłem tylko oferty sklepu online a informacji o rodzajach starterów w normalnej sprzedaży niestety nie znalazłem.

 #496961  autor: thonka
 16 sie 2011, 17:30
prepaid o2 ma 125mb za 75 koron na tydzien (angielska strona pokazuje 500mb na miesiac, ale dotyczy to tylko abonamentow).
http://www.o2.cz/osobni/en/internet/166 ... obilu.html

vodafone ma 150mb za 177 koron. pozniej lejek. tylko karta sim kosztuje 200 koron.

oferty t-mobile nawet nie ma co rozwazac, bo tam najwiekszy limit to 25mb tygodniowo...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #499535  autor: aquick
 27 sie 2011, 00:33
Odnośnie Czech to starter Vodafone "Divoka karta" należy aktywować dzwoniąc pod nr *77 i podając swoje 6 cyfrowe hasło zakończone # i odp. na jakieś 2 "pytania" (Ano, Ne). Bez tej operacji karta zaloguje się do sieci, ale będzie "martwa" tzn. bez wychodzących i przychodzących. Po aktywacji bez doładowania środki ważne przez 10 miesięcy a sama karta 13 miesięcy. Starter można kupić byle gdzie wołając "vodafone sim card".

Obrazek
 #501351  autor: niebieski01
 03 wrz 2011, 18:37
Witam :)
Poszukuję operatora sieci komórkowej w Anglii, gdzie mógłbym zakupić starter w opcji pre-paid za niewielkie pieniądze. Zależy mi na jakimś pakiecie danych (25-100 MB/miesiąc) w dobrej cenie. Dotychczas wynalazłem oferty T-Mobile i Vodafone, jednakże chciałbym się dowiedzieć więcej szczegółów, ewentualnie inne propozycje.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 #501420  autor: aquick
 03 wrz 2011, 23:59
Z tego co mi wiadomo to w Anglii o2 UK cieszy się dużym powodzeniem wśród Polonii :).

Oprócz abonamentu świadczą także usługi w pre-paid a na stronie http://freesim.o2.co.uk/ można nawet zamówić sobie ich darmową SIM z gratisami po doładowaniu :lol: . Jednak wysyłają SIM tylko na ich terytorium.

W każdym bądź razie zawsze możesz się dowiedzieć więcej na ich stronie www.o2.co.uk :wink:

Obrazek
 #504050  autor: rom4ntyczk4
 18 wrz 2011, 15:35
Witam wszystkich:)

Od 14 września jestem w Niemczech (jako au-pair z moim chłopakiem) i zostaje tu na co najmniej rok. Potrzebuję kupić kartę prepaid której będę używać tylko do dzwonienia i pisania sms do osób znajdujących się w Niemczech. Do kontaktu z rodziną w Polsce używam Skype. Nie będę używać internetu w telefonie.
Ciekawa jestem czy są w Niemczech jakieś pakiety na darmowe lub baaardzo tanie sms w tej samej sieci?

Hostka jest w sieci E-plus, a ponieważ będę się z nią czesto kontaktować to zastanawiam się nad tą siecią. Ale jeśli z innych do E-plusa rozmowy i sms wychodzilyby tanio to również chętnie się temu przyjrzę.

Piszę bardzo duzo sms dlatego o nie glownie mi chodzi:)

Przeglądałam forum ale zwykle pytania dotyczyły tanich połączeń do Polski lub taniego internetu.

Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczna za pomoc:):)

 #504588  autor: agakacper
 21 wrz 2011, 19:53
Witam mam pytanie moja maz dzis kupil karte t-mobile w niemczech bym mogla z nim rozmawiac w ramach pakietu zawsze rozmwaiaj mam prosbe czy moze mi ktos powiedziec co jaki czas nalezy przedluzac waznosc niemieckiej karty??poza tym sparwadzalam na stronce t-mobile.de stawki roamingowe i wynika za do pl am 0.89 e a jak sie okazalo po 7 sek rozmowy mezowi zeszlo 2 euro?? a za smsy 0,19 e . Prosze o jakeis info w tym temacie jak ktos korzysta z gory dzieki!!

agakacper

 #504771  autor: thonka
 22 wrz 2011, 15:44
agakacper, stawki roamingowe to nie stawka za rozmowy miedzynarodowe... minuta rozmowy miedzynarodowej z terenu Niemiec w dowolnym kierunku (ins Ausland) kosztuje 1,99 euro, SMS owszem 19ct.
http://www.t-mobile.de/downloads/3-prei ... onstop.pdf
agakacper pisze:Witam mam pytanie moja maz dzis kupil karte t-mobile w niemczech bym mogla z nim rozmawiac w ramach pakietu zawsze rozmwaiaj
pamietajcie by poczatek numeru niemieckiego znajdowal sie w tej tabelce: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/document ... 110605.pdf

lub wpisz numer tu: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... _rozmawiaj

a co ile ladowac? wtedy kiedy trzeba i tyle ile chce sie wygadac. z tego co pamietam niemieckie karty potrafia ponad rok bez ladowania dzialac. generalnie karty sim prepaid w niemieckim t-mobile nie maja waznosci.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #504927  autor: jason22
 23 wrz 2011, 14:06
jak rozmawiac za granica to tylko t-mobile zawsze rozmawiaj, a w angli z kolei slyszalem ze maja odpowiednik heyah-virgin mobile :-D
  • Strona 6 z 26
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26