DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 26
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26

 #513989  autor: Shotsel
 07 lis 2011, 20:02
Witam!
Wybieram się na tydzień do Niemiec i chciałem się poradzić, jaki jest obecnie najtańszy sposób kontaktu z Polską(poza skype oczywiście :) ). Lepiej mieć np. T-mobile po obu stronach, czy może kupić tamtejszy starter? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Nokia 3310 => Simens MC60 => Sony Ericsson K700i => Sony Ericsson K550i => LG KE970 Shine => Sony Ericsson K800i => Apple iPhone 3GS => Sony Ericsson C510

 #513993  autor: DanielR
 07 lis 2011, 20:18
Shotsel pisze:Wybieram się na tydzień do Niemiec
Jeżeli w tym okresie zmieścisz się w maksymalnie 90 minutach, to aktywuj sobie pakiet Wszędzie rozmawiaj.
Za 27 zł dostaniesz półtorej godziny gadania przy naliczaniu minutowym, a więc za minutę rozmowy zapłacisz 0,30 zł.
 #514251  autor: banderas
 08 lis 2011, 21:30
Czasami widziałem u was posty związane z anglia. Mam pytanie
Posiadam smartfona aktualnie S GS+ czasami jestem w tym pięknym kraju u rodziny,
Jakiego polecacie mi prepaida który oferuje w sobie internet może być to jako dodatkowy pakiet.
Wartość pakietu oscyluje maks około 500 MB ale nie mniej niż 100 MB
Zauważyłem oferte three UK, posiada on przy doładowaniu pakiety z tego co mi wiadomo ten operator nie ma dobrej opini i czasami ma problem z zasiegiem
A ost pytanie czy te pakiety to są z lejkiem czy bez?

banderassso

 #514258  autor: thonka
 08 lis 2011, 22:09
w vodafone teraz zrobili plan w ktorym za 10 funtow doladowania masz 300 smsow i 500mb danych jednak nie ma tam lejka.

w TM nie ma planu z danymi po doladowaniu. jest tylko jako pakiet dodatkowy.

w obu sieciach 5 funtow za 500mb. w TM w takim pakiecie powinien byc lejek.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #514298  autor: elkanguro
 09 lis 2011, 08:51
Witam, czy zna ktoś jakąś tanią, ogólnodostępną ofertę internetu na kartę na Węgrzech?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #514310  autor: Daisy
 09 lis 2011, 10:12
W Heyah masz tani roaming - 1,70 za minutę rozmowy z Niemiec.

 #514319  autor: KC-KARLOS
 09 lis 2011, 10:57
Daisy pisze:W Heyah masz tani roaming - 1,70 za minutę rozmowy z Niemiec.
Daisy - jakie 1,70? Sama zapoznaj się z ofertą, a potem pisz!

Koszt minuty z Niemiec do PL (wychodzącej) w ramach aktywnej bezpłatnej usługi TANIO W UE (taryfa NOWA HEYAH) to: 1 zł, przychodząca to: 49 gr/min. UWAGA: naliczanie minutowe (60/60).
Info: http://www.heyah.pl/#/na-karte/nowa-hey ... rom=header

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #514326  autor: KC-KARLOS
 09 lis 2011, 11:24
elkanguro pisze:Witam, czy zna ktoś jakąś tanią, ogólnodostępną ofertę internetu na kartę na Węgrzech?
Vodafone Hungary: http://www.vodafone.hu/en/internet/pay-as-you-go-offers
T-Mobile HU: http://www.t-mobile.hu/english/mobilint ... no_net_100
Telenor: http://www.telenor.hu/en/tariff/pre-paid/praktikum-net/
Djuice: http://www.djuice.hu/reloadnet-en

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #514538  autor: Daisy
 10 lis 2011, 12:54
Karlos20 pisze:
Daisy pisze:W Heyah masz tani roaming - 1,70 za minutę rozmowy z Niemiec.
Daisy - jakie 1,70? Sama zapoznaj się z ofertą, a potem pisz!

Koszt minuty z Niemiec do PL (wychodzącej) w ramach aktywnej bezpłatnej usługi TANIO W UE (taryfa NOWA HEYAH) to: 1 zł, przychodząca to: 49 gr/min. UWAGA: naliczanie minutowe (60/60).
Info: http://www.heyah.pl/#/na-karte/nowa-hey ... rom=header
kurde, nie wiem skąd mi się wzięło to 1,70. mój błąd. faktycznie. jeszcze taniej :)

 #515064  autor: l3p
 12 lis 2011, 14:31
witam! W niedziele wyjezdzam do Niemiec do pracy. Poszukuje prepaida na zasadzie Lebary z ktorej korzystalem jakis czas temu w Holandii. Z tego co sie orientuje to funkcjonuje w Niemczech Lebara, ale ponoc trzeba byc zameldowanym, zeby kupic starter. Slyszalem tak od znajomego. Czy ktos sie orientuje czy to prawda? Jezli ktos jest obcykany w tym temacie moglby przyblizyc tez stawki? Z gory dziekuje i pozdrawiam

 #515066  autor: pawcio1978
 12 lis 2011, 14:34
Z tego co podają https://www.lebara.de/kostenlose-sim to jest to prawda.

Proponuję również rozejrzeć się za inną opcją:
- kupujesz normalny prepaid w Niemczech
- kupujesz w Niemczech kartę do tanich rozmów międzynarodowych
- dzwonisz na numer stacjonarny
- podajesz numer PIN (karty do tanich rozmów międzynarodowych)
- dostajesz między kilkaset a kilka tysięcy minut na połączenia międzynarodowe.
 #517085  autor: darkangel
 21 lis 2011, 16:55
Orientuje się ktoś może jaki operator w Anglii w ofercie prepaid oferuje tanie pakiety Internetowe (na początek myśle że z 200MB na miesiąc mi starczy do netbooka) by tylko sprawdzić jakieś oferty pracy, do banku itp.

Coś konkretnego polecacie? i jak wygląda średnia cena dzwonienia do polski z tamtąd.

 #517131  autor: Jaca
 21 lis 2011, 18:58
Mysle ze najlepsza bedzie siec o2, uzywana przez wiekszosc naszych rodakow na wyspach, a co i jak masz opisane tutaj KLIK , siec Three ma niejednokrotnie problemy z zasiegiem, w przeciwienstwie do o2.

 #525457  autor: soyerski
 02 sty 2012, 15:36
Witam serdecznie,
Przejrzałem ostatnie strony ale moja kwestia nie była poruszana. Przez miesiąc będę na stażu w Brukseli w Belgi.
Którego operatora wybrac, polskiego czy belgijskiego by jak najtaniej kontaktować się z Polska? Chodzi mi głownie o SMS, rozmowy będę szły przez skypa.
Jestem obecnie na karcie w play fresh, znajomi w większości rownież są w playu. Słyszałem ze heyah ma najlepsza ofertę co do kontaktu w ue, to prawda?
A usługa tani roaming w play?

Zapewne jutro odbędę wycieczkę po salonach wszystkich operatorów jednak wolałbym uzyskać informacje od osób posiadających jakieś doświadczenia w tej kwestii.

 #525522  autor: Abcn
 02 sty 2012, 20:22
co do belgijskich op. - nie mam doświadczenia,
ale jesli będziesz miał neta to weź pod uwagę wysyłanie smsów z bramki , + telePlay
soyerski pisze:Witam serdecznie,
Przejrzałem ostatnie strony ale moja kwestia nie była poruszana. Przez miesiąc będę na stażu w Brukseli w Belgi.
Którego operatora wybrac, polskiego czy belgijskiego by jak najtaniej kontaktować się z Polska? Chodzi mi głownie o SMS, rozmowy będę szły przez skypa.
Jestem obecnie na karcie w play fresh, znajomi w większości rownież są w playu. Słyszałem ze heyah ma najlepsza ofertę co do kontaktu w ue, to prawda?
A usługa tani roaming w play?

Zapewne jutro odbędę wycieczkę po salonach wszystkich operatorów jednak wolałbym uzyskać informacje od osób posiadających jakieś doświadczenia w tej kwestii.

pozdrawiam
A

 #532257  autor: DanielR
 02 lut 2012, 11:50
Mam do Was pytanie odnośnie promocji roamingowej ostatnio wprowadzonej przez sieć Orange, dotyczącej Federacji Rosyjskiej.
Czy ktoś może już znalazł na stronie sieci jakiś PDF ze szczegółowym cennikiem roamingowym z uwzględnieniem tej promocji, lub też może oddzielny cennik dla tej tyko promocji?
Nie, nie chodzi mi o "szczegóły" w oficjalnym komunikacie Orange. Tam tych szczegółów jest zbyt mało jak dla mnie. Pytam tak z czystej ciekawości. :)
Ja szukam od wczoraj. Szperam po stronce i nic. Poddaje się!

 #532319  autor: ezaq
 02 lut 2012, 17:12

 #532363  autor: DanielR
 02 lut 2012, 20:44
ezaq, dziękuję bardzo! Jesteś WIELKI. :wink:
 #534964  autor: munios
 14 lut 2012, 20:26
Wyjeżdżam do USA i chciałbym uruchomić z polskiego numeru T-Mobile usługę 'Zawsze rozmawiaj', w której za 49 zł są nielimitowane rozmowy w sieci T-Mobile również za granicę w wybranych krajach.
W USA muszę załatwić jakiś amerykański nr T-Moblie najlepiej pre-paid, żeby nie płacić opłat za roaming. Przeglądałem ofertę prepaidów T-Mobile w USA i mam kilka pytań:
1. Czy T-Mobile w ofercie prepaid pobiera opłaty za połączenia przychodzące, jeśli tak to jakie to są koszty?
2. Dość korzystnie wyglądają plany Prepaid-Pay By The Day, gdzie płaci się za każdy dzień od 1$ do 3$. Jak to wygląda w praktyce, kupuję doładowanie za 30$ i mogę korzystać 10 dni w opcji po 3$?
3. Czy Startery nabywa się na podobnych zasadach jak w PL? Jakie są ceny?
4. Czy karta SIM będzie pasować i działać w polskim Nokia E51?
  • Strona 7 z 26
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26