DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 27
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
 #1170684  autor: sql
 02 maja 2024, 13:54
KC-KARLOS pisze:
01 maja 2024, 11:10
sql: są 3 warianty abonamentów komórkowych dla Abonentów jako dodatkowy numer telefonu:
> BEZLIMIT 10 GB za 10/mc
> BEZLIMIT 30 GB za 20/mc
> BEZLIMIT 60 GB za 30/mc.
Umowa na ROK. Aktywacja za 0 zł! Regulamin: https://tvo-28-7.e.blueonline.tv/s/vect ... -0.pdf?211
KC-KARLOS dla wyłącznie pierwszego podanego przez Ciebie linku jest zapis w regulaminie "Po Okresie Zobowiązania Opłata Abonamentowa bez zmian". Czyżby
dla tej umowy wyłącznie nie było klauzur inflacyjnych po skończonej umowie tzn. po przejściu umowy na czas nieokreślony?
Ostatnio zmieniony 02 maja 2024, 14:42 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1170836  autor: KC-KARLOS
 05 maja 2024, 17:40
sql: jeśli tak jest - to dobre wieści. Zawsze można skontaktować się w Vectrą, aby dostać lepszą opcję gdy umowa terminowa się skończy.
Jak widać nadal to bardzo przystępne cenowo opcje z wbudowanym lejkiem 1 mbps po wyczerpaniu GB + rewelacyjną ilością GB w UE.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1170960  autor: KC-KARLOS
 07 maja 2024, 14:36
sql: są ogólnodostępne na stronie Vectry, lecz trochę się ich naszukałem, mają dziwne kody ofertowe typu "w24_mvno", MVNO sugeruje, że to oferta komórkowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171066  autor: PiotrG-dz
 09 maja 2024, 12:06
Czy lejek 1 mega jest znośny w tej ofercie?
Czy ktoś już przedłużał z was umowę o kolejne 24 miesiące i czy wtedy znowu będą 3 miesiące za 0 zł?
Bo przy umowie na 24 jak się przeniesie NR to średnia miesięczna na kontrakt wyniesie cirka 17 zł.
 #1171067  autor: KC-KARLOS
 09 maja 2024, 12:18
PiotrG-dz: 1 mbps na komunikatory (uwaga na wysyłanie zdjęć czy filmów - będzie dosyć wolno na takie działanie, bo tylko ok 360 kbps), 480p video na YT czy przeglądanie mniej skomplikowanych stron internetowych lub radio internetowe (nawet Spotify) - w zupełności wystarczy. Pobieranie plików / aktualizacji może być denerwujące, im większy plik się trafi. Nie ma limitu danych na obniżonej prędkości. Jeśli lejek 1 mega będzie denerwujący, warto jednak wybrać pakiet z większą ilością GB.
Polecam na start wybrać ofertę na czas nieokreślony za 19,99/mc z 30 GB na pełnej prędkości, zanim zdecydujemy się na dopasowany pakiet na rok czy 2 lata umowy. Ja to przerabiałem w Play abonament 5 lat temu (ówczesny pakiet za 25 zł/mc z 10 GB na pełnej prędkości, po 2 tygodniach od początku okresu rozliczeniowego męczyłem się na lejku 1 mbps, bez możliwości dokupienia paczki ratunkowej - było ciężko).

Zapytaj osoby, które przedłużały umowę w Vectrze, oni mają sporo możliwości ofertowych. Wybrane warianty wrzuciłem na poprzedniej, 25 podstronie wątku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171069  autor: Ciupaga
 09 maja 2024, 14:34
1mbs to w przeliczeniu 450MB danych ściągniętych w ciągu godziny. To takie żadne wow jeśli ktoś dużo korzysta z neta
 #1171072  autor: KC-KARLOS
 09 maja 2024, 19:10
Ciupaga: dlatego wspomniałem, że jest to rozwiązanie dla mało wymagających zasobów neta/urządzeń. Chcesz więcej to wybierz większy pakiet danych. Przypomnę, że 1 mbps jest nielimitowany i nie generuje dodatkowych kosztów, a to jest nadal rzadko spotykane, szczególnie w ofertach na kartę czy abonamentowych każdej sieci, szczególnie w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171082  autor: sql
 10 maja 2024, 07:23
Jakie są ograniczenia prędkości w Vectrze względem Play? Chodzi o prędkości maksymalne w LTE i 5G "przed lejkiem".
 #1171087  autor: PiotrG-dz
 10 maja 2024, 09:31
KC-KARLOS pisze:
09 maja 2024, 12:18
Zapytaj osoby, które przedłużały umowę w Vectrze, oni mają sporo możliwości ofertowych. Wybrane warianty wrzuciłem na poprzedniej, 25 podstronie wątku.
A gdzie piszą te osoby bo nie widzę tu działu przedłużenie umowy w Vectrze?
Czyżby na satkurier?
 #1171094  autor: KC-KARLOS
 10 maja 2024, 11:49
PiotrG-dz: Satkurier zajmuje się bardziej opcją tv, bądź wspominają o paczkach usług, które są tańsze niż osobno. Poleciłbym samemu sprawdzić ofertę na infolinii czy u przedstawiciela / opiekuna budynku. Warianty ofertowe opisałem w poprzednim poście. Część z nich kupisz bezpośrednio na stronie internetowej, szczególnie ofertę BEZLIMIT 30 GB za 19,99/mc na czas nieokreślony, z darmową aktywacją. Jest tylko wymóg podania najbliższej lokalizacji, gdzie działa BOK Vectry (liczą na to, że kupisz u nich w zasięgu działania usługi internet czy tv, co NIE jest obowiązkowe, a oferta komórkowa - tak jak TV Smart Box 4K - działa w całej Polsce).

sql: na 5G w paśmie C Playa, w czystym Playu możesz osiągać kilkaset mbps czy nawet 1 gbps prędkości, tymczasem w Vectrze prędkości wahają się między 60 a ok 110 mbps (w LTE też tak jest), co oznacza, że działa sztuczne ograniczenie prędkości - cóż, można im to wybaczyć, gdyż oferta ma dużo mniej GB na pełnej prędkości w atrakcyjnej cenie. To jedna z najtańszych ofert na łączach P4.
Porównaj sobie ofertę na kartę w Play za 30 zł z 30 GB względem abonamentu w Vectrze. Mało tego, że w abonamencie masz 30 GB, a potem bezpieczny lejek 1 mbps, to oferta jest tańsza aż o 10 zł/mc.
Albo Virgin abonament 20 GB za 20 zł/mc. I znów - Vectra wygrywa - o 10 GB więcej internetu (+ 1 mbps bez ekstra kosztów), 0 zł aktywacyjnego (30 zł w kieszeni).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171102  autor: PiotrG-dz
 10 maja 2024, 13:10
Na moim bloku nie ma Vectry tylko TVSM i Netia.A co jeśli podpiszę bezterminówkę za 19,99 z 30 GB a wystarczy mi mniej netu i wystarczy mi 10 GB?Czy wtedy podpisując umowę na 24 miesiące to czy wtedy będę miał 3 ABO za 0zł czy nie?
 #1171104  autor: KC-KARLOS
 10 maja 2024, 13:17
PiotrG-dz: jeśli chcesz mniej netu, to jest oferta za 19,99 płatne od 4go miesiąca rozliczeniowego. Umowa na 24 miesiące. Info : https://www.vectra.pl/oferta/8222/

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171111  autor: PiotrG-dz
 10 maja 2024, 14:17
Czyli rozumiem ,że 3 ABO za 0 zł są tylko do wykorzystania od razu po przeniesieniu NR a nie pózniej niż gdybym po przeniesieniu wziął bezterminówkę i potem podpisał umowę na 24 miesiące?
 #1171114  autor: KC-KARLOS
 10 maja 2024, 14:57
PiotrG-dz: w Vectrze nie ma numeru tymczasowego, więc realnie wykorzystasz te 3 miechy za 0 tuż po aktywacji przeniesionego już numeru. Pierwszą fakturę w odróżnieniu do innych sieci otrzymasz zazwyczaj tydzień po rozpoczęciu miesiąca kalendarzowego, a termin jej płatności przypada na ostatni dzień mies. kalendarzowego, czyli masz od 1go do ostatniego. Gdy to oferta na czas bezterminowy, zapłacisz za aktywację 1 zł + opłatę cząstkową (aktywacja numeru + okres do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca) + pełny okres rozliczeniowy za bieżący miesiąc.
W wypadku oferty 3x0 pierwsza fakturka pojawi się na początku 4go miesiąca kalendarzowego od aktywacji abonamentu w Vectrze, gdyż nie ma opłaty aktywacyjnej, zapłacisz wtedy 19,99 za bieżący miesiąc :) Wszystkie informacje znajdziesz na ebok.vectra.pl (Strefa Klienta).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171118  autor: PiotrG-dz
 10 maja 2024, 18:03
Czyli najlepiej zgłosić datę przeniesienia na 1 czerwca bo w maju przepadnie już prawie 2 tygodnie czasu?
 #1171119  autor: KC-KARLOS
 10 maja 2024, 18:09
PiotrG-dz: no właśnie stratny byś był, ustalając datę przeniesienia na 1 czerwca. Ja bym radził od 2 czerwca? Dlaczego? Bo zyskasz darmowy, niepełny okres rozliczeniowy (objęty rabatami). Zgodnie z regulaminem promocji masz w ofercie 3 pełne okresy rozliczeniowe i jeden niepełny w momencie aktywacji w trakcie miesiąca billingowego.

Sam biorąc Vectrę komórkową mogłem nieco wcześniej kupić aktywację nowego numeru, zyskując dłuższy niepełny okres rozliczeniowy od aktywacji numeru, on już był objęty rabatem 1 zł (policzony cząstkowo - groszowe sprawy) + koszt aktywacji 1 zł (koniec sierpnia 2022). Potem pełne 3 okresy miałem od września do listopada 2022 płatne po 1 zł, a od grudnia 2022 do zakończenia umowy (czas nieokreślony - cena mi się nie zmieni po sierpniu 2024) mam pełną cenę 14,99/mc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171122  autor: PiotrG-dz
 10 maja 2024, 18:33
Dobrze wiedzieć to co napisałeś bo myślałem ,że ''zwiną'' mi 2 tygodnie maja.W takim razie lepiej złożyć przeniesienie gdzieś w połowie czerwca?Chyba wtedy wycisnę ich na maxa?
 #1171123  autor: KC-KARLOS
 10 maja 2024, 18:52
PiotrG-dz: to już od Ciebie zależy, pamiętaj, że sam możesz wyznaczyć termin przeniesienia numeru. Opcje promocyjne są do 3 września 2024, więc masz czas do namysłu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171484  autor: Vieslav
 16 maja 2024, 22:38
PiotrG-dz pisze:
09 maja 2024, 12:06
Czy lejek 1 mega jest znośny w tej ofercie?
Mam swój główny i właściwie jedyny numer w tym najtańszym abo. Jestem dość przeciętnym userem. Pakiet 10GB przekraczam średnio co 3-4 miesiące, ale zaznaczam, że gdzie mogę, to korzystam z wifi (w domu wifi, u znajomych wifi, poza domem hotspoty - po wifi zużywam średnio 20-40 GB miesięcznie). Na lejku najwięcej wykorzystałem 2GB danych.

@KC-KARLOS świetnie określił ofertę - dla mało wymagających.
A teraz krótko jak działa ten lejek: rolek na FB oraz IG nie pooglądasz, a przynajmniej nie przez przeglądarkę. Aplikacji nie używam, być może one jakoś kompresują zawartość, przez przeglądarkę irytująco długo buforują się filmiki. Przy przeglądaniu stron (szczególnie socjali oraz sklepów, gdzie jest dużo treści graficznych) trzeba trochę cierpliwości. Tutaj można oczywiście zastosować przeglądarkę/proxy kompresujące obrazki, ja tego nie robię bo aż tak często mnie lejek nie dopada, ale ostatnie zakupy na pewnej stronie trochę mnie zirytowały. Radio internetowe działa dobrze. Spotify też da się używać, ale przy częstym pomijaniu zapycha się (tutaj również może pomóc wyłączenie video i zmiana jakości, ja mam wszystko ustawione na max i takie mam odczucia). YT jest używalne w niższych rozdzielczościach (np. 480p), streamingi również (na lejku spokojnie oglądam Prime Video, zauważam nieznaczną stratę jakości). Komunikatory bez problemu. Wiadomo, filmu z wesela nie prześlesz (prędzej lejek zdejmą), ale tekst, fotki, krótkie filmiki czy też rozmowa (audio i/lub wideo) to nie problem.

Kiedyś neostrada 1mb/s to był luksus. Obecnie treści ważą coraz więcej (niestety). Ja ten abo będę trzymał tak długo, jak to będzie opłacalne (czytaj - dopóki nie ma kolejnych podwyżek inflacyjnych).
  • Strona 26 z 27
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27