DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318

 #121026  autor: kubiakk
 05 lis 2006, 12:26
zgobienie litery to nie blad,a jak Ci sie nie podoba to nie czytaj,pisaniem takich bzdur tez nic nie wnosisz,KONIEC

 #121052  autor: RafalM
 05 lis 2006, 13:29
Powiedz dziadkowi, że operatorzy najlepsze ofery przedłużenia dają pod koniec umów i np. może dostać więcej minut i jakiś nowy, fajny telefonik. Niech nie przedłuża umowy przed czasem, bo może dużo stracić. Kubiakk coś zaczynasz mi podpadać bez powodu naskakujesz na ludzi naucz się szanować innych.

 #121063  autor: Osk92
 05 lis 2006, 13:41
Heh myślicie że nie powiedziałem :?: Dziadek starsza osoba to nie ma już ochoty na 'negocjacje' i najchętniej by juz podpisał by mieć to z głowy- z jednej strony rozumiem, bo nic więcej mu nie potrzeba jednak przysługuje mu wymiana aparatu co dwa lata a tu nawet nie wspomnieli o tym :!:
Mam nadzieję, że mnie posłucha i wstrzyma się na razie :)
A o telefon walczę, bo przy b. dobrych wiatrach wpadnie do mnie :mrgreen:

 #121065  autor: przemek910
 05 lis 2006, 13:43
Osk92 pisze:przysługuje mu wymiana aparatu co dwa lata a tu nawet nie wspomnieli o tym :!:
Bo za wczesnie, najpierw jest propozycja z minutami, a potem z telefonem.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121068  autor: Osk92
 05 lis 2006, 13:45
kin pisze:
Osk92 pisze:przysługuje mu wymiana aparatu co dwa lata a tu nawet nie wspomnieli o tym :!:
Bo za wczesnie, najpierw jest propozycja z minutami, a potem z telefonem.
Mogli chociaż zaproponować N6070 za 99zł. No ale ja nie mam na to wpływu, liczę na to, że póki co dziadek się wstrzyma 8)
Wątek najwyżej reaktywuje w grudniu jak będzie już oferta świąteczna- wszelkie wpisy jednak mile widziane :mrgreen:

 #121070  autor: przemek910
 05 lis 2006, 13:47
Mogli chociaż zaproponować N6070 za 99zł. No ale ja nie mam na to wpływu, liczę na to, że póki co dziadek się wstrzyma 8)
Wątek najwyżej reaktywuje w grudniu jak będzie już oferta świąteczna- wszelkie wpisy jednak mile widziane :mrgreen:
Oczywiście można wziąć telefon już teraz, ale będzie on strasznie drogi (najniższa cena o ile pamiętam to od 180zł [nie ma nic za chociazby 1zl])

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121073  autor: Osk92
 05 lis 2006, 13:49
kin pisze:
Mogli chociaż zaproponować N6070 za 99zł. No ale ja nie mam na to wpływu, liczę na to, że póki co dziadek się wstrzyma 8)
Wątek najwyżej reaktywuje w grudniu jak będzie już oferta świąteczna- wszelkie wpisy jednak mile widziane :mrgreen:
Oczywiście można wziąć telefon już teraz, ale będzie on strasznie drogi (najniższa cena o ile pamiętam to od 180zł [nie ma nic za chociazby 1zl])
Ciekawe :| Chętnie posłucham więcej takich ciekawostek co by dziadka przekonać :)

[ Dodano: 2006-11-05, 14:49 ]
Właśnie się dowiedziałem, ze w tym tygodniu przychodzi do dziadka koleś z ofertą i probably juz z umową... da się jeszcze go odkręcić żeby przyszedł kiedy indziej :?:
Się wkurzyłem no :(

 #121122  autor: Michu
 05 lis 2006, 15:23
Przed podpisaniem umowy wszystko sie da odkrecic, pytanie tylko co chce dziadek czyli właściciel numeru. Skoro dziadek jest uparty to daj mu podpisac umowe - powiedz tylko ze w grudniu bedzie lepsza oferta bo niemcy przejmuja sieć i tyle (wiem ze to nic pewnego ale to dziala;) ) wiec jesli jest "malorozsadny" to niech podpisuje.

Ja na babci testowalem gadke z francuzami;)

 #121167  autor: D@rio
 05 lis 2006, 16:56
Osk92 pisze:Właśnie się dowiedziałem, ze w tym tygodniu przychodzi do dziadka koleś z ofertą i probably juz z umową... da się jeszcze go odkręcić żeby przyszedł kiedy indziej
Się wkurzyłem no
_________________
to Twój dziadek jest klientem biznesowym?

Obrazek

 #121168  autor: Osk92
 05 lis 2006, 16:57
Nie, a co przychodzą tylko do byznesowych :?:
Może do starszych osób przychodzą :? :?: :lol:

 #121174  autor: D@rio
 05 lis 2006, 17:02
Osk92 pisze:Nie, a co przychodzą tylko do byznesowych
Może do starszych osób przychodzą
generalnie tak, przyjeżdzają doradzccy. Z jedną aktywacją, jako osoba fizyczna raczej takich wyjątków się nie robi. No chyba że, to przyjeżdza ktoś z jakiegoś POS'u..bo oni, czyt. dealer'zy stosują czasem takie metody aby łowić klientów...wtedy zawsze, prowizja wpada do Nich...

Obrazek

 #121176  autor: Osk92
 05 lis 2006, 17:04
D@rio pisze:
Osk92 pisze:Nie, a co przychodzą tylko do byznesowych
Może do starszych osób przychodzą
generalnie tak, przyjeżdzają doradzccy. Z jedną aktywacją, jako osoba fizyczna raczej takich wyjątków się nie robi. No chyba że, to przyjeżdza ktoś z jakiegoś POS'u..bo oni, czyt. dealer'zy stosują czasem takie metody aby łowić klientów...wtedy zawsze, prowizja wpada do Nich...
Huh... no to mam nadzieję, że przyjadą na marne :twisted:
Trochę dziś jeszcze opowiedziałem dziadkowi i... przekonuje się 8)

 #121180  autor: D@rio
 05 lis 2006, 17:08
Osk92 pisze: Huh... no to mam nadzieję, że przyjadą na marne
Trochę dziś jeszcze opowiedziałem dziadkowi i... przekonuje się
powiem Ci że jeśli to są typy z dealer'a to jako nie wierzę w ich szczerość. Radziłbym Ci być przy tej wizycie...i wcześniej sobie przestudiuj oferty utrzymaniowe Ery, abyś chociaż wiedział, na czym ich można zagiąć i czy nie blefują...

Obrazek

 #121186  autor: Osk92
 05 lis 2006, 17:19
D@rio pisze:
Osk92 pisze: Huh... no to mam nadzieję, że przyjadą na marne
Trochę dziś jeszcze opowiedziałem dziadkowi i... przekonuje się
powiem Ci że jeśli to są typy z dealer'a to jako nie wierzę w ich szczerość. Radziłbym Ci być przy tej wizycie...i wcześniej sobie przestudiuj oferty utrzymaniowe Ery, abyś chociaż wiedział, na czym ich można zagiąć i czy nie blefują...
Dzięki za cenne rady :!: Może coś jeszcze powinienem wiedzieć :?:
Ja i tak będę miał g*wno do gadania jakby co no ale jeśli warto być przy tym to się przynajmniej postaram pofatygować :)

 #121196  autor: D@rio
 05 lis 2006, 17:48
Osk92 pisze:Dzięki za cenne rady Może coś jeszcze powinienem wiedzieć
Ja i tak będę miał g*wno do gadania jakby co no ale jeśli warto być przy tym to się przynajmniej postaram pofatygować
w sumie nic, tylko mówię, słuchaj uważnie co mówi ten gość, co oferuje i dokształć się z ofert utrzymaniowej, poczytaj dokładnie zwłaszcza regulaminy bo tam dużo pisze co można dać, a czego nie można, pisze o rabatach na abonament itp.

Powodzenia ;)

aaaa..i dla jasności, zapytaj się gościa jaką firmę reprezentuje, albo poproś o jego wizytówkę. Jak Ci powie że reprezentuję Polską Telefonię Cyfrową, to powiedz że chodzi Ci konkretnie o przedstawiciela dla którego pracuje - masz prawo, to wiedzieć. Poprostu, nie daj się otumanić...

Obrazek

 #121207  autor: Osk92
 05 lis 2006, 18:04
No oks :) Dostajesz pomógł, bo dowiedziałem się b. dużo :)
Aleee... nie ma konkretnej daty spotkania, są trzy podejścia no i to przedstawiciel sam zaproponował przyjazd...
Telefon był brany w Germanosie- rozumiem, że nie ma to związku z tym kto przyjdzie :?:

 #121224  autor: D@rio
 05 lis 2006, 18:26
Osk92 pisze:Aleee... nie ma konkretnej daty spotkania, są trzy podejścia no i to przedstawiciel sam zaproponował przyjazd...
Telefon był brany w Germanosie- rozumiem, że nie ma to związku z tym kto przyjdzie
to ten przedstawiciel do Niego zadzwonił czy jak? Czy to Dziadek gdzieś dzwonił? Wiesz, nie wiem kto przyjdzie. Może Germanos ma jakiś wewnętrzny system monitorowania kończących się umów (zawartych tylko u Nich) i wtedy dzwonią albo przyjeżdzają do klientów. Dlatego, zapytaj się kogo ten gość reprezentuje, wtedy wszystko będzie wiadomo.

a tak apropo, o jakich trzech podejściach mówisz?

Obrazek

 #121239  autor: Osk92
 05 lis 2006, 18:51
D@rio pisze:
Osk92 pisze:Aleee... nie ma konkretnej daty spotkania, są trzy podejścia no i to przedstawiciel sam zaproponował przyjazd...
Telefon był brany w Germanosie- rozumiem, że nie ma to związku z tym kto przyjdzie
to ten przedstawiciel do Niego zadzwonił czy jak? Czy to Dziadek gdzieś dzwonił? Wiesz, nie wiem kto przyjdzie. Może Germanos ma jakiś wewnętrzny system monitorowania kończących się umów (zawartych tylko u Nich) i wtedy dzwonią albo przyjeżdzają do klientów. Dlatego, zapytaj się kogo ten gość reprezentuje, wtedy wszystko będzie wiadomo.

a tak apropo, o jakich trzech podejściach mówisz?
Oni dzwonili- nie byłem pewien to spec. zatelefonowałem do dziadka by się upewnić.
3 podejścia- 3 razy przychodzą do domu jeśli nikogo nie zastaną.
No i najgorsze jest to, że nie wiem kiedy ich się spodziewać. Coś słyszałem o czwartku no ale... No i to starsi ludzie to się boję, żeby nie zrobił ich w balona...

 #121245  autor: D@rio
 05 lis 2006, 19:01
no to dziwne że się z Nim nie umawiali, powinni się z Nim umówić na konkretną datę i godzinę a nie tak wpadają...

Generalnie, uważam że nie powinni się bawić w domokrążców...

Obrazek

 #121246  autor: Osk92
 05 lis 2006, 19:03
No ja też tak sądzę ale dla nich jest to niewątpliwe udogodnienie. Przy czym dziadka nie ma do 15 w domu... nie rozumiem ich toku myslenia :twisted:
  • Strona 2 z 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318