DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35

 #164115  autor: Szalony
 20 mar 2007, 17:55
sytuacja jest naprawdę ciekawa :) bo przecież tp - także mogła zrobić "uzupełnienie regulaminu " a jednak zrobiła zmianę :) ja naprawdę do soboty wypowiadam umowę w erze i nie mam zamiaru płcić kary :) jak Era chce może do sądu mnie podać :) nawet jakbym przegrał w co wątpię :) to nic nie tracę bo przez ponad półtora roku i tak bym erze zapłacił większy abonament niż mam karę umowną :) tak samo było kilka lat temu z plusem zmienił regulamin i straszył karami a teraz sprawy przegrywa , każda zmiana regulaminu nawet na korzyść klienta uprawnia go do nie akceptowania zmian i zerwania umowy bez konsekwencji finansowych

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #164353  autor: art
 21 mar 2007, 11:18
O kurcze to ciekawie się widze robi... ja takze bede zainteresowany wypowiedzeniem jednej z umów więc czekam na jakies konkrety w związku z tą sprawą... ciekawe czy jak mam na siebie na jednym koncie abonenckim 4 numery to czy mogę nie zgodzić się z regulaminem tylko dla jednego z nich :D

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #164416  autor: tejerek
 21 mar 2007, 15:03
A mnie bardziej interesuje to czy jak bym zerwał umowę to czy bym mógł przejść z numerem do innego operatora?

Pozdrawiam wszystkich...

 #164421  autor: piwosz
 21 mar 2007, 15:13
tejerek pisze:A mnie bardziej interesuje to czy jak bym zerwał umowę to czy bym mógł przejść z numerem do innego operatora?
przejść możesz bez wcześniejszego zrywania umowy...

:occasion5:

 #164424  autor: D@rio
 21 mar 2007, 15:18
piwosz pisze: przejść możesz bez wcześniejszego zrywania umowy...
tak? a niby jak to tak?

Dwie umowy u różnych operatorów na ten sam numer?

Ciekawie to widzisz...

Obrazek

 #164425  autor: piwosz
 21 mar 2007, 15:21
jak?? zrywasz umowe i adios... masz nieaktywny numer i go już nie wskrzesisz u innego operatora, a przeniesienie, to dajesz info to starego opa i załatwiasz u nowego. tak to widze :wink:

:occasion5:

 #164427  autor: D@rio
 21 mar 2007, 15:31
piwosz, to patrz co napisałeś...
przejść możesz bez wcześniejszego zrywania umowy...

Obrazek

 #164435  autor: piwosz
 21 mar 2007, 15:49
no tak, bo ja rozróżniam dwa typy odejścia od opa:
1.zerwanie i numer do kosza
2.przeniesienie numeru

fakt, w obu przypadkach żegnasz się ze stary opem zrywając z nim umowe, ale wybierasz jedno z dwóch rozwiązań które podałem wyżej.

teraz mnie zrozumiałeś?? :roll:

:occasion5:

 #164436  autor: D@rio
 21 mar 2007, 15:51
piwosz pisze:2.przeniesienie numeru
bez zerwania a raczej wypowiedzenia umowy, nie przeniesiesz numeru!
piwosz pisze:teraz mnie zrozumiałeś??
taa...powiedzmy.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 15:52 przez D@rio, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

 #164437  autor: piwosz
 21 mar 2007, 15:52
także chcąc zachować numer u nowego opa nie można zerwać umowy tylko dać info że się zrywa i przenosi... o to mi chodzi, bo jak nie da się tej info to numer będzie tylko wspomnieniem :wink:

:occasion5:

 #164440  autor: D@rio
 21 mar 2007, 15:54
piwosz pisze:także chcąc zachować numer u nowego opa nie można zerwać umowy tylko dać info że się zrywa i przenosi...
no i znowu sam sobie przeczysz.

Naucz się czytać ze zrozumieniem...
piwosz pisze: bo jak nie da się tej info to numer będzie tylko wspomnieniem
jakie znowu info? Twoje Twoje rządanie i tyle, rozpoczęcie procedury...

Obrazek

 #164442  autor: piwosz
 21 mar 2007, 16:01
dobra, nie dogadamy się, TY wiesz lepiej

:occasion5:

 #164444  autor: D@rio
 21 mar 2007, 16:05
piwosz pisze:dobra, nie dogadamy się, TY wiesz lepiej
spokojnie, bez nerwów. Porozmawiać możemy. Ja tylko wyjaśniam ;)

Obrazek

 #164453  autor: przemek910
 21 mar 2007, 16:45
No to inaczej, piszemy wniosek o zerwanie umowy z adnotacją iż chcemy przenieść nr do innej sieci ;)

 #164461  autor: Szalony
 21 mar 2007, 17:10
Mam prosbe - mam przed soba nowy regulamin :mrgreen: ale za chiny ludowe na stronach ery nie moge znalesc tego "starego" przed tym slynnym - Uzupelnieniem :evil: Chce je porownac :D Czy ktos ma z Was linka do tego "starego" regulaminu ery :?:

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #164462  autor: D@rio
 21 mar 2007, 17:10
kin pisze:No to inaczej, piszemy wniosek o zerwanie umowy z adnotacją iż chcemy przenieść nr do innej sieci
albo wypełniamy gotowy wniosek w salonie (a właściwie za Nas to robi pracownik), gdzie napisane "POWÓD: PRZENIESIENIE NUMERU - <tu podana nazwa operatora>" ;)

Obrazek

 #164463  autor: D@rio
 21 mar 2007, 17:11
Szalony pisze:Mam prosbe - mam przed soba nowy regulamin ale za chiny ludowe na stronach ery nie moge znalesc tego "starego" przed tym slynnym - Uzupelnieniem Chce je porownac Czy ktos ma z Was linka do tego "starego" regulaminu ery
na pisemną prośbę e-mail'em powinni przesłać. Oni na pewno mają w komuterach. To podstawowy dokument.

Obrazek

 #164490  autor: rudy
 21 mar 2007, 18:45
Szalony, najlepiej wydrukuj sobie te obydwa to lepiej widać :-)

 #164542  autor: Szalony
 21 mar 2007, 20:20
To juz wiem :mrgreen: porownalem oba i wedlug mnie jest w czesci zmiana na gorsze :!: Chodzi o to ze w starym regulaminie mozna sie odwolac do komisji organu wyzszego w Erze jesli uwazamy ze odpowiedz na reklamacje nie jest po naszej mysli, a w nowym droga odwolania sie zamyka odrazu i jesli jest negatywna odpowiedz to pozostaje nam tylko droga sadowa :!: :!: :!: W sobote koncze z Era przygode :smt006 , owszem czesc zmian jest na lepsze ale ten co podalem przyklad jest ewidentnie na nasza niekorzysc :? jeszcze w nowym regulaminie wiecej musimy warunkow spelnic by reklamacja byla kompletna i wszystko jasne - To jest ewidentna zmiana regulaminu uslug :!: Ja zrywam z Era na dobre - wiem ze zamkne sobie tym furtke bo nigdy wiecej bez kaucji pewnie era mnie nie przyjmnie ale mam to gdzies - latami Era u mnie zasieg zawala a reklamacje moja odrzucila wedlug mnie bezpodstawnie - bede korzystal z Plusa , Play, Orange ... Jesli Uke przyzna ze era nie zmienia regulaminu, to juz nie ma Panstawa prawa i sprawiedliwosci.... Bo by wynikalo z tego co wolno wojewodzie(Era) to nie tobie smrodzie(TP) :shock:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 20:23 przez Szalony, łącznie zmieniany 1 raz.

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)
  • Strona 2 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35