DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35

 #164842  autor: zamen133
 22 mar 2007, 15:53
Witam wszystkich.
Chyba trzeba składać pisma i czekać.
Może ktoś ma jakiś gotowy wzór........

 #164843  autor: rudy
 22 mar 2007, 15:54
Jest jeden zapisek w regulaminach iż telefon jest własnością sieci dlatego ma simlock i takie bla bla bla

 #164844  autor: setka101
 22 mar 2007, 16:00
Witam!
No wiem, ze takich rzeczy sie przez telefon nie zalatwia. Chcialem tylko tak "na szybko" sie dowiedziec co mysla o tym wszystkim konsultanci. I takze nie ufam konsultantom, przyklad konsultanci Netii :D A ty co myslisz o calej sprawie?
rudy pisze:setka101, takie rzeczy przez telefon się nie załatwia to po pierwsze, po drugie mam lekki uraz do konsultantów, którzy nie ponoszą odpowiedzialności za wprowadzanie ludzi w błąd (niekoniecznie w tym przypadku tylko ogólnie)

 #164849  autor: rudy
 22 mar 2007, 16:05
setka101, osobiście mnie sprawa nie dotyczy więc aż tak tego nie przeżywam, choć lubię walki pomiędzy operatorami bo wtedy my tylko możemy zyskać.

Na stronie UKE jest iż można zrywać umowę bez konsekwencji jeśli era zażąda pieniądze to niech uke płaci
http://www.urtip.gov.pl/uke/index.jsp?p ... &page=text

 #164850  autor: setka101
 22 mar 2007, 16:11
No wydaje sie, ze sprawa jest oczywista. Dzwonilem przed chwila do UKE :D Jak to prawnie wyglada. Pan byl bardzo kompetentny i wytlumaczyl mi, ze kazdy sad wyda wyrok ptwierdzajacy dzisiejsze oswiadczenie (na naszą korzysc), gdyz takie jest prawo i taka jest ustawa. W skrocie każda zmiana jest zmiana. :D Osobiscie poczekam jeszcze pare dni na rozwoj wydarzen, ale pewnym jest, ze zerwe umowe.
rudy pisze:setka101, osobiście mnie sprawa nie dotyczy więc aż tak tego nie przeżywam, choć lubię walki pomiędzy operatorami bo wtedy my tylko możemy zyskać.

Na stronie UKE jest iż można zrywać umowę bez konsekwencji jeśli era zażąda pieniądze to niech uke płaci
http://www.urtip.gov.pl/uke/index.jsp?p ... &page=text
 #164856  autor: voksal
 22 mar 2007, 16:20
Jezeli chodzi o przeniesienie numeru to najpierw trzeba udać sie do operatora, do którego chcemy przenieść numer a nastepnie z odpowiednim pismem od tego peratora idziemy i rezygnujemy przedstawiajac im pismo.

Natomiast wracajac do tematu forum, mam pytanie: czy moge wypowiedziec umowe ze wzgledu na zmiane regulaminu zanim dostalem pismo o zmianie regulaminu??

 #164869  autor: D@rio
 22 mar 2007, 16:46
rudy pisze:Jest jeden zapisek w regulaminach iż telefon jest własnością sieci dlatego ma simlock i takie bla bla bla
takiego zapisu nie ma, że telefon jest własnością sieci.

Obrazek

 #164874  autor: Rokko
 22 mar 2007, 16:54
Oczywiscie ze nie ma - jest faktura sprzedazy telefonu a nie uzyczenie - bylby dziwny prawny twor. Sprzedaja po cenie promocynej. rudy, jakies dziwne rzeczy wypsujesz.

 #164876  autor: dede
 22 mar 2007, 16:58
rudy jest z ERY i dlatego sieje ferment 8)

 #164877  autor: D@rio
 22 mar 2007, 17:01
rudy pisze:Na stronie UKE jest iż można zrywać umowę bez konsekwencji jeśli era zażąda pieniądze to niech uke płaci
tutaj też bajki wypisuje. Z jakiej racji ma niby UKE płacić...

P.S

Jak to mało trzeba aby ożywić temat, heh.

Obrazek

 #164893  autor: LOBOsss
 22 mar 2007, 17:43
Witam czy ktoś może podac treść ewentualnego pisma o zerwanie umowy które spełniało by normy prawne i nie pozwalało Erze na naliczenie kary za zerwanie umowy
pozdrawiam i z góry dziekuje za okazana pomoc

Nie usłyszą mnie jak przyjde, nie kiedy powyrywam im uszy.:)

 #164912  autor: lukas63
 22 mar 2007, 18:16
Sieć Play przygotowała specjalną promocję dla klientów sieci Era, którzy zdecydują się na rozwiązanie umowy z powodu wprowadzenia nowego regulaminu.
Niedługo klienci poznają szczegóły specjalnej promocji dla klientów sieci Play, którzy będą chcieli zrezygnować z usług Ery.

- Zamierzamy wykorzystać powstałą szansę- przyznaje w rozmowie z magazynem Media2.pl Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.
Fajnie :mrgreen:

 #164914  autor: dede
 22 mar 2007, 18:20
tylko niech sie pospiesza ... bo nie wiem do kiedy taka rezygnacje mozna skladac ...

ciekawe na jakiej zasadzie to bedzie wygladalo, trzeba bedzie pokazac np rachunek ze sie bylo w ERZE, czy trzeba bedzie cos z nimi podpisywac jeszcze przed rozwiazaniem

 #164923  autor: Rokko
 22 mar 2007, 18:32
D@rio, faktycznie nie zauwazylem tej "bzdury"

 #164931  autor: balrog
 22 mar 2007, 18:46
lukas63 pisze:
Sieć Play przygotowała specjalną promocję dla klientów sieci Era, którzy zdecydują się na rozwiązanie umowy z powodu wprowadzenia nowego regulaminu.
Niedługo klienci poznają szczegóły specjalnej promocji dla klientów sieci Play, którzy będą chcieli zrezygnować z usług Ery.

- Zamierzamy wykorzystać powstałą szansę- przyznaje w rozmowie z magazynem Media2.pl Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.
Fajnie :mrgreen:
SUPER! Czekam na rozwój zdarzeń:) jak będzie dobra oferta to zrywam z ERĄ :-D

"Nigdy nie zapominajcie! Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym co nie umieją latać."
Fryderyk Nietzsche

 #164933  autor: przemek910
 22 mar 2007, 18:53
dede pisze:ciekawe na jakiej zasadzie to bedzie wygladalo, trzeba bedzie pokazac np rachunek ze sie bylo w ERZE, czy trzeba bedzie cos z nimi podpisywac jeszcze przed rozwiazaniem
Z samych procedur wynika z jakiej sieci się przenosisz...

 #164937  autor: babeo
 22 mar 2007, 19:07
Czytam, czytam i oczowm nie wierzę :shock: czy nagle okazuje się, że tylu osobom się w Erze nie podoba, że chcą zroywać umowy?

Czy poprostu kusi wizja nowego telefonu za 1zł w innej sieci :roll:

 #164938  autor: kerik
 22 mar 2007, 19:08
A jak to sie ma do FunEra, bo też dostałem informacje o zmianie regulaminu ??

Może ktoś wie :)
LOBOsss pisze: Wysłany: Dzisiaj 17:43 Temat postu:

Witam czy ktoś może podac treść ewentualnego pisma o zerwanie umowy które spełniało by normy prawne i nie pozwalało Erze na naliczenie kary za zerwanie umowy
pozdrawiam i z góry dziekuje za okazana pomoc

Też jestem za.

Obrazek

Zamiast pisać, co myślisz... zacznij myśleć, co piszesz ...

 #164944  autor: voksal
 22 mar 2007, 19:18
babeo pisze:Czytam, czytam i oczowm nie wierzę :shock: czy nagle okazuje się, że tylu osobom się w Erze nie podoba, że chcą zroywać umowy?

Czy poprostu kusi wizja nowego telefonu za 1zł w innej sieci :roll:
Mnie zdecydowanie kusi co innego. Owszem, telefon nowy tez wchodzi w gre, ale ERA ma najdroższe usługi dodatkowe. Kiedyś faktycznie, minuty i SMSy i mi wystarczało, ale świat idzie na przód, mam przenośny komputer, chce mieć internet mobilny, MMSa tez czasami chce wysłać, nie chce za niego płacić 40 gr skoro moge 18 czy nawet 15gr.
Pisząc internet oczywiscie wiem, że w Erze tez jest, ale np. w Plusie majac abonament i odpowiedni telefon, który mam zamiar zakupić (przynajmniej z DEGE) uruchamiam iPlusa na czas nieokreślony, gdzie w Erze musze na czas okreslony.
Może sie myle, ale wyrażam moją opinie i uważam, że ERA troche została w tyle i ja zacząłem wymagac troche więcej możliwości i nie chodzi mi tu o same minuty i SMSy jak wczesniej wspomnialem, ale o dodatkowe mozliwości.

 #164959  autor: balrog
 22 mar 2007, 19:55
babeo pisze:Czytam, czytam i oczowm nie wierzę :shock: czy nagle okazuje się, że tylu osobom się w Erze nie podoba, że chcą zroywać umowy?

Czy poprostu kusi wizja nowego telefonu za 1zł w innej sieci :roll:
Mnie kuszą minuty, smsy oraz mmsy w abonamencie:) W erze mi się podoba, ale skoro w podobnej cenie mogę mieć (jak dla mnie:!:) o wiele dogodniejszą ofertę, to dlaczego się nie przenosić?

"Nigdy nie zapominajcie! Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym co nie umieją latać."
Fryderyk Nietzsche
  • Strona 4 z 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 35