DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 96 z 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96

 #431726  autor: jowita
 25 wrz 2010, 13:39
Chyba w ogóle jest jakaś awaria - muszę dziś dezaktywować blueconnect (dopiero dzisiaj mogę) i nie mogę się zalogować (?)

 #431730  autor: kondziu
 25 wrz 2010, 14:25
Nic nie można robić. Zalogować się do IBOA nie można. Podpisać aneksu w salonie też nie. Apokalipsa.

 #431795  autor: st.konsultant
 25 wrz 2010, 22:03
jowita pisze:Chyba w ogóle jest jakaś awaria - muszę dziś dezaktywować blueconnect (dopiero dzisiaj mogę) i nie mogę się zalogować (?)

Zadzwoń na BOA i poproś o anulowanie opłaty za połączenie ze względu na niedziałające IBOA. Konsultant nie będzie robił problemów.

 #431843  autor: jowita
 26 wrz 2010, 12:53
st.konsultant pisze:
jowita pisze:Chyba w ogóle jest jakaś awaria - muszę dziś dezaktywować blueconnect (dopiero dzisiaj mogę) i nie mogę się zalogować (?)

Zadzwoń na BOA i poproś o anulowanie opłaty za połączenie ze względu na niedziałające IBOA. Konsultant nie będzie robił problemów.
Tak też zrobiłam, po dwóch godzinach prób logowania. Mam nadzieję nie tylko na to, że ominie mnie opłata 5 zł za usługę zdjęcia usługi przez konsultanta, ale że skoro była (wciąż jest) awaria, to faktura jeszcze nie została wygenerowana i opłata nie będzie naliczona (bo pani konsultantka twierdziła że faktura znów powinna być na plus 12 zł, tylko dostanę zwrot w następnym miesiącu, co przyznam nie bardzo mi się podobało..)

 #431926  autor: mateusz666
 26 wrz 2010, 19:28
Witam.
Mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Otóż okres trwania pierwszej umowy kończy się 17 maja 2011, a drugiej w lutym, również 2011.
Kiedy mogę się spodziewać oferty z telefonem na te abonamenty?

Pozdrawiam serdecznie

 #431943  autor: thonka
 26 wrz 2010, 20:14
mateusz666, poczytaj ten temat to sie dowiesz...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #431957  autor: st.konsultant
 26 wrz 2010, 20:42
jowita pisze:
st.konsultant pisze:
jowita pisze:Chyba w ogóle jest jakaś awaria - muszę dziś dezaktywować blueconnect (dopiero dzisiaj mogę) i nie mogę się zalogować (?)

Zadzwoń na BOA i poproś o anulowanie opłaty za połączenie ze względu na niedziałające IBOA. Konsultant nie będzie robił problemów.
Tak też zrobiłam, po dwóch godzinach prób logowania. Mam nadzieję nie tylko na to, że ominie mnie opłata 5 zł za usługę zdjęcia usługi przez konsultanta, ale że skoro była (wciąż jest) awaria, to faktura jeszcze nie została wygenerowana i opłata nie będzie naliczona (bo pani konsultantka twierdziła że faktura znów powinna być na plus 12 zł, tylko dostanę zwrot w następnym miesiącu, co przyznam nie bardzo mi się podobało..)
Awaria jest z IBOA a nie z generowanie faktur ;) Także pewnie pojawi się ta opłata za miesiąc z góry a na następnej będzie zwrot.

 #431981  autor: mateusz666
 26 wrz 2010, 21:19
thonka pisze:mateusz666, poczytaj ten temat to sie dowiesz...
Z całym szacunkiem Panie Moderatorze, ale nie chcę mi się przeglądać 120 stron, żeby znaleźć konkretną odpowiedź. Przejrzałem ostatnie 10 i nie znalazłem. Myślę, że krócej zajęło by podanie mnie odpowiedzi, niż napisanie tego posta :)

Serdecznie pozdrawiam

 #431991  autor: st.konsultant
 26 wrz 2010, 21:42
Na dzień dzisiejszy oferta z telefonem pojawia się mniej więcej 4,5 miesiąca przed końcem umowy.

 #432000  autor: mateusz666
 26 wrz 2010, 22:05
st.konsultant pisze:Na dzień dzisiejszy oferta z telefonem pojawia się mniej więcej 4,5 miesiąca przed końcem umowy.
Bardzo dziękuję za fachową odpowiedź :)
Czy oferta świąteczna pojawi się jak zwykle w połowie listopada?
I na jaki upust w cenie abonamentu mogę liczyć przy taryfie R60 ( rachunki na poziomie 170 zł)


Serdecznie pozdrawiam

 #432005  autor: osachorzow
 26 wrz 2010, 22:17
mateusz666, o upustach również pisze w poprzednich postach :roll: zanim napiszesz kolejne pytanie bądź łaskaw przeczytać wcześniejsze wpisy... zadając pytania, na które odpowiedź znajduje się wcześniej robisz tylko bałagan!

 #432023  autor: thonka
 26 wrz 2010, 23:54
mateusz666, a wystarczylo uzyc funkcji "szukaj" ew. przejrzec kolejne 10 stron.
dokladnie na stronie 108 jest napisane, ze oferta z telefonem wchodzi 4,5 miesiaca przed koncem umowy.

temat zamykam, bo mam coraz wieksze problemy z moderacja obecnego.
za chwile pojawi sie drugi temat (no dobra trzeci).

nowy watek znajduje sie pod tym linkiem

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
  • Strona 96 z 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96