DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208

 #368703  autor: Olsza84
 08 lis 2009, 18:33
witam Was,

chciałbym zapytać, mianowicie: czy w trakcie trwania umowy można zmieniać (jeśli tak, to jak się to robi) jakoś te wybrane przy przedłużeniu umowy prezenty od orange czy jest to nie możliwe? Chodzi mi o sytuacje, iż np kiedyś tam chciałbym sobie zmienić prezent w postaci weekendów na drugi pakiet sms (jeden sobie automatycznie wybrałem już przy przedłużeniu umowy).

oraz 2gie pytanie: czy prezent w postaci wybranego numeru i 180 min do niego funkcjonuje równiez w weekendy?

 #368706  autor: kamil1221
 08 lis 2009, 18:44
Tak możesz sobie zmieniać dowolnie prezenty przez:
1) *500
2) *100 - czyli BOK
3) www.orange.pl

Tak - wybrany numer funkcjonuje również w Weekendy.

 #368779  autor: squash0
 09 lis 2009, 02:31
awa2001 pisze:podaj numer theWitcherowi albo mnie, sprawdzić mozemy, doradzać juz mniej bo nie zajmujemy sie sie firmami, ale jesli wiesz czego chcesz to nie ma problemu, zeby powiedziec czy mozesz to dostac:)
:D awa2001 już sprawdzałaś mój numer , mniej więcej podałaś na co mogę liczyć i podpowiedziałaś co robić by ewentualnie dostać korzystną ofertę (cenę)na telefon. Ale niestety Orange uznaje chyba że nie robie zysku :roll: (abonament za około 35zł a rachunki średnio 170zł ,więc nadal nie wiem co robi zysk firmie Orange) i co najwyżej mogę liczyć na 100zł rabatu na telefon.
    Konta Profit Klientów biznesowych zostały dezaktywowane i nie ma już możliwości wykorzystania punktów Profit podczas transakcji utrzymaniowej. Wszystkie zgromadzone punkty można było wykorzystać wyłącznie do 15 września br., o czym Klienci zostali poinformowani sms-em. Obecnie obniżenie ceny terminali z wykorzystaniem punktów Profit może być realizowane wyłącznie warunkowo na podstawie sporządzonej przed 30 września
Wcześniej wszyscy konsultanci mówili że jeśli będę do końca roku przedłużał umowę to punkty będą się liczyły ,a teraz okazało się że nie ma ich już na moim koncie. Ponad stówka poszła :pottytrain4:

Piszę o tym by uświadomić niektórym jak Orange ceni wierność i przywiązanie klienta.

[ Dodano: 2009-11-09, 14:51 ]
Przepraszam że post pod postem pisze.. ale chcę opisac propozycję jaką dziś dostałem.

Zadzwoniła pani z biura obsługi ,ponieważ wcześniej dzwoniłem tak jakby z reklamacją na moje perypetie związane z propozycją.
I zaproponowała mi telefon Nokia 5800 w abonamencie Oferta dla Firm 250 po specjalnych rabatach za 380zł , no to się uśmiałem :mrgreen: :mrgreen: bo normalnie w ofercie internetowej jest on za 242zł. Ciekawe jak Orange policzył mi te rabaty haha.
Ps. Niestety poinformowała mnie również że punkty Profit przepadły.

 #368929  autor: awa2001
 09 lis 2009, 23:30
squash0 pisze:
awa2001 pisze:podaj numer theWitcherowi albo mnie, sprawdzić mozemy, doradzać juz mniej bo nie zajmujemy sie sie firmami, ale jesli wiesz czego chcesz to nie ma problemu, zeby powiedziec czy mozesz to dostac:)
:D awa2001 już sprawdzałaś mój numer , mniej więcej podałaś na co mogę liczyć i podpowiedziałaś co robić by ewentualnie dostać korzystną ofertę (cenę)na telefon. Ale niestety Orange uznaje chyba że nie robie zysku :roll: (abonament za około 35zł a rachunki średnio 170zł ,więc nadal nie wiem co robi zysk firmie Orange) i co najwyżej mogę liczyć na 100zł rabatu na telefon.
wazna jest tez kwestia telefonu, czasem na niektore modele 100 zl to maksimum rabatu, klient bez zysku nie dostanie tu nic taniej, na innym nawet maly zysk moze uczynic rabat 75 zl netto.

 #368952  autor: harman
 10 lis 2009, 10:35
Pisałem wcześniej o świetnej ofercie z salonu, jak się okazuje nie była taka wspaniała. Od dzisiaj wchodzi promocja "cięte stawki do wszystkich" czyli za 61zł 200 minut. Porównując to do oferty "extra minuty do wszystkich" to tak jak bym dostał 60% do wszystkich na cały okres umowy, a takiej możliwości nie było. Jedynie przedłużając przez internet dawali 60%, ale tylko na rok. Zadzwoniłem dzisiaj na *600 i okazuje się, że jest mały haczyk, tej oferty nie można połączyć z 5 darmowymi numerami. Można natomiast skorzystać z oferty extra minuty do wszystkich i wtedy konsultant zaproponował mi 5 darmowych numerów na 24 m-ce, dodatkowe 60 minut do wszystkich też na 24 m-ce i telefon wg cennika dla taryfy orange dla firm 125. Coś w końcu się zmienia w Oragne na korzyść, oby tak dalej.

 #369028  autor: reebop
 10 lis 2009, 17:18
Chciałbym poruszyć kwestię łączenia abonamentu telefonicznego z internetowym.

Mam na jednej karcie sim abonament Nowy Twój plan za 35 zł i do tego abonament na internet Orange Free Standard za 60 zł. Przy podpisywaniu tej umowy 2 lata temu mogłem kupić telefon za taką cenę, jakbym miał abonament na 90 zł. Teraz chciałem przedlużyć umowę i zmienić abonament na Orange Abonament 55 zł i do tego abonament internetowy Orange Free Standard za 60zł. Okazuje się, że mogę wykupić tylko abonament telefoniczny a internetowy (tylko 39.5) wziąć jako usługę przy czym cena nowego telefonu jest taka, jakbym podpisywał abonament tylko na kwotę 55 zł.

Dlaczego nie można mieć dwóch abonamentów na jednym numerze i dzięki temu taniej telefonu? W sumie bym płacić 55+60=115 zł, więc nowy telefon powinienem mieć taniej.

 #369110  autor: awa2001
 10 lis 2009, 22:45
slusznie, czesto spotykam sie z taką sytuacją, ze doliczam klientowi jakieś kwoty, a nie moge tego traktowac jako zwiekszenie abonamentu, powinno być inaczej, tu sie z Tobą zgadzam.

 #369278  autor: reebop
 11 lis 2009, 17:25
Dwa lata temu nie był to problem, więc nie wiem dlaczego teraz jest.

Próbowałem przedłużyć umowę przez internet i wziąć iPhone'a 3GS 16GB. Na początku jest napisane, że mam do wyboru abonament za 100 lub 200 zł, a po wyborze okazuje się, że jest to 150 lub 250 zł odpowiednio. Wie ktoś o co chodzi?

 #369284  autor: pietrek1979
 11 lis 2009, 18:23
Witam mam abonament firma 250, rachunki na okolo 140 pln miesiecznie
umowa konczy mi sie w grudniu, czy ktos wie w jakiej cenie moge dostac 3gs 16 gb
z powidzmy 3gb paczka internetowa ?

 #369298  autor: theWitcher
 11 lis 2009, 19:45
reebop pisze:Dwa lata temu nie był to problem, więc nie wiem dlaczego teraz jest.
Bo zmieniły się zasady konstruowania oferty.
reebop pisze:Próbowałem przedłużyć umowę przez internet i wziąć iPhone'a 3GS 16GB. Na początku jest napisane, że mam do wyboru abonament za 100 lub 200 zł, a po wyborze okazuje się, że jest to 150 lub 250 zł odpowiednio. Wie ktoś o co chodzi?
100 (200)zł to podstawa abonamentu na wykorzystanie, 50zł dodatkowo za internet [Orange Free Standard - 1GB].


A właśnie, a propos GS'ów - rzucili je na magazyn. Jeżeli ktoś na takiego wyczekuje / planuje kupno, to teraz jest dobry czas na realizację, póki są.

 #369325  autor: Prodromos
 11 lis 2009, 22:12
Witam, jakiś czas obserwowałem sobie pasjonującą dyskusję, a teraz chciałem osobiście ponarzekać, zgodnie z narodowa tradycją. Na jakiej podstawie Orange on-line przygotowuje ofertę? Mam 2 telefony na koncie abonenckim. W jednym abonament 25 zł i rachunki zawsze w tej okolicy. W drugim abonament 75 zł i od 14 miesięcy rachunki pomiędzy 280 a 560. średnie wychodzą coś koło 350. System proponuje IDENTYCZNE warunki przy próbie przedłużenia umowy. Raczej komiczne... I przy okazji pytanie - jeśli mam możliwość przedłużenia umowy on-line, czy równocześnie oznacza to możliwość przedłużenia z udziałem konsultanta/tki? Coś mi się majaczy o jakimś terminie 110 dni (jedna moja umowa kończy się 1 marca). Z góry dziękuje za informację.

 #369338  autor: awa2001
 12 lis 2009, 01:49
Prodromos pisze:Witam, jakiś czas obserwowałem sobie pasjonującą dyskusję, a teraz chciałem osobiście ponarzekać, zgodnie z narodowa tradycją. Na jakiej podstawie Orange on-line przygotowuje ofertę? Mam 2 telefony na koncie abonenckim. W jednym abonament 25 zł i rachunki zawsze w tej okolicy. W drugim abonament 75 zł i od 14 miesięcy rachunki pomiędzy 280 a 560. średnie wychodzą coś koło 350. System proponuje IDENTYCZNE warunki przy próbie przedłużenia umowy. Raczej komiczne... I przy okazji pytanie - jeśli mam możliwość przedłużenia umowy on-line, czy równocześnie oznacza to możliwość przedłużenia z udziałem konsultanta/tki? Coś mi się majaczy o jakimś terminie 110 dni (jedna moja umowa kończy się 1 marca). Z góry dziękuje za informację.
Orange on line przygotowuje oferte taką samą dla wszystkich uzytkownikow danego abonamentu, bez mozliwosci negocjacji ( stąd przewaznie tansze telefony), ale juz umowa bez telefonu jest absolutnie najgorsza on line. Oczywiscie ze mozesz skorzystac z rozmowy z konsultantem, w poniedzialek obdzwaniamy klientów z umowami konczącymi się 21 lutego bodajże.

 #369345  autor: Prodromos
 12 lis 2009, 09:04
Dziękuję :) T oja jednak poczekam na telefon, ewentualnie za jakiś czas pozwolę sobie podrzucić mój numer telefonu:)
 #369355  autor: uzyszkodnik
 12 lis 2009, 10:22
Witam,
Panowie i Panie z Orange co możecie zaproponować mojej Mamie?
Obecny abonament Twój Nowy Plan 25 pln, rachunki prawie zawsze w tej wysokości.
Kwota abonamentu nie może ulec zmianie, umowa na 24 m-ce bez telefonu.

Czy w Orange abo może dostać 2 prezenty typu 180 min na miesiąc do Orange lub stacjonarnych, a może jakiś inny drobny bonus?

--
użyszkodnik

 #369476  autor: awa2001
 12 lis 2009, 21:57
proponuje orange abon 25 zl umowe na 12 mies, jeden numer 180 min, drugi numer 1000 min, trzeci prezent nie wiem jaki bedzie bo nie znam zysku, w najlepszym przypadku dodatkowe 30 min, w najgorszym obnizenie minuty do Orange na 20 gr. ( moze byc tez 3 numer:)))))

 #369478  autor: uzyszkodnik
 12 lis 2009, 22:16
Zysk pewnie Mama ma niewielki, dzwoni głównie w sieci w ramach Wieczorów i Weekendów, kwoty abonamentu nigdy nie przekracza.
Czyli jak na 25 zł na miesiąc to może dostać całkiem sporo: 180 min na wybrany numer plus 1000 min na drugi wybrany numer i umowa tylko na rok? Bardzo dobra oferta!
Ile w tej ofercie jest minut do wszystkich sieci?

--
użyszkodnik

 #369483  autor: rovers
 12 lis 2009, 22:27
Witam.
Mam pytanie do konsultantów tak jak kolega uzyszkodnik tyle że:
Posiadam twój plan 65 (sporadycznie przekraczany o parę złotych)
25 zł wszyscy
25 zł orange
15 zł 240 minut z 3 numerami
Darmowe wieczory i weekendy 60 + Pakiet internetowy 10 mb

Dzisiaj dzwoniła pani z propozycji ale za bardzo nie mogłem z nią rozmawiać (poprosiłem o telefon jutro) i wspomniała mi coś o możliwości wzięcia sony ericsson yari za 20 zł w orange abo 55 zł na 30 miesięcy.

Co mogę ciekawego utargować przy jutrzejszej rozmowie?
bardzo chciałbym zachować te wieczory i ewentualnie pakiet internetowy oraz coś na wzór 240 minut z 3 numerami.Jest to możliwe?
z góry dziękuje za pomoc! :-)

 #369496  autor: elkanguro
 12 lis 2009, 23:26
Ile w tej ofercie jest minut do wszystkich sieci?
W standardzie 40 minut, chyba, że przy dużym zysku uda Ci się dostać pakiet dodatkowych 30 to by było 70 minut. A jak się okazuje, to właśnie dzwonienie wewnątrz sieci generuje większy zysk (bo koszty dla operatora są wówczas dużo mniejsze) także może i będziesz miał szanse. Spójrz na mój podpis - to również była umowa na 12 miesięcy.

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #369506  autor: kamil1221
 13 lis 2009, 00:19
@rovers. Z pakietem na neta w orange jest problew bo praktycznie ich nie ma - mozesz ewentualnie dostac rabat na orange free 1Gb za 30zl. Identycznie z pop. i wekendy 12.50zl.

 #369540  autor: Bobrov
 13 lis 2009, 10:32
Witam.
Co to znaczy że Orange może automatycznie przedłużyć mi umowę na czas nieokreślony i czy wtedy mogę wymienić telefon na nowszy model ? :?
Pozdrawiam
  • Strona 3 z 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 208