DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 208 z 208
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208

 #592456  autor: sliffka
 01 lis 2012, 16:51
etylinek nie było trzeba na szczęście negocjować tylko powiedzieć, że się wie o magicznym numerze i sami zadzwonili bez krzywienia się :P
szefo1992 przy mixie jeśli przeniesiesz go na zwykły abo też możesz liczyć na zniżkę. Przedłużałam umowę na 2 numery na oba udało się uzyskać zniżki na abo. Jeden właśnie był w mixie i przeszedł na smart multi. Sama od siebie dodam, że według mnie teraz mix średnio opłacalny jest, lepiej przejść na kartę lub zwykły abo.

 #592485  autor: szefo1992
 01 lis 2012, 18:31
Niestety piszę na tyle dużo smsów, że tylko mix wchodzi w grę.
Od tego samego gościa od którego dostałem kod na -30% dostałem też informacje, że w niedługim czasie będzie miał inne kody obniżające ceny telefonów. Pytanie tylko co to znaczy niedługo? :?

 #592496  autor: arghim
 01 lis 2012, 19:55
Dobry wieczór wszystkim,

W lutym 2013 kończy mi się umowa na dwa abonamenty. Aktualnie jest to Pantera 90, co miesiąc przekraczana niestety.

Chciałem przedłużyć obie umowy i wziąć dwa telefony, skłaniam się ku Galaxy S3 i Note 2.

Patrząc na aktualne plany taryfowe w Orange najlepszy byłby Smart Plan Multi za 90 bądź 130 zł.

Jeśli chodzi o to co potrzebuję na obu słuchawkach to przede wszystkim nielimitowane rozmowy i smsy do co najmniej jednej osoby, a najlepiej jakby limitów nie było wcale ;) I transfer 1-2 GB.

Moje pytania są takie:

- kiedy najlepiej przedłużać umowę, teraz czy po nowym roku?
- wie ktoś do jakiej kwoty można wynegocjować SGS3 i Note 2 przy abonamentach 90/130 zł?

Bo jak mam brać abonament 130 zł + jeszcze dać 1000 zł za telefon to bardziej opłaca mi się wziąć telefon ze sklepu za gotówkę...

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki!

 #592504  autor: Rois
 01 lis 2012, 21:09
Witam.

Mam następujący problem. Umowa kończy mi się 2013-04-07 jednak chciałbym przedłużyć ją już teraz. Jest to możliwe? Jeśli tak to w jaki sposób? Pytam tutaj bo konsultanci Orange za każdym razem mówią co innego. Najpierw zadzwoniłem pod *400 i zapytałem się czy jest taka możliwość, konsultant powiedział że u nich będę mógł dopiero 7 grudnia ale przez internet mogę już teraz. Odpowiedziałem mu, że na mojej stronie jest napisane że mogę dopiero za 64 dni na co on odpowiedział, że strona Orange często źle działa i żebym dzwonił pod 501 700 700 i na pewno będę mógł przedłużyć przez ten numer. Zrobiłem więc tak jak powiedział mi ten pan, lecz pani pod tym numerem stwierdziła, że nie mogę jeszcze przedłużać umowy a jedyne co mogę zrobić to zadzwonić pod *400 lub iść do salonu i poprosić o warunkowe przedłużenie umowy... Może mi ktoś coś doradzić? Konsultantom już nie ufam bo każdy gada co innego i odsyła z numeru na numer... Dodam że telefon jest mi bardzo potrzebny bo poprzedni wyzionął już ducha.
Z góry dzięki za porady.

Ps. Ma ktoś jeszcze te kody?

 #592524  autor: kukov
 01 lis 2012, 23:26
Witajcie,

Mam pytanie, czy możliwe jest przeniesienie "online" z innej sieci do taryfy więcej za mniej - firmowej Orange ?

Czy są ew. zniżki na abo?

pozdrawiam i z góry dzięki za info :)

 #592562  autor: etylinek
 02 lis 2012, 09:18
Rois pisze:Mam następujący problem
Proponuje poczekać cierpliwie. Oferta warunkowa nie jest zbyt ciekawa. Normalną ofertę dostajesz zgodnie z tym co widać na stronie.

 #592632  autor: toratu
 02 lis 2012, 14:15
Ja dziś próbowałem przedłużyć umowę w salonie, ale pani po długich rozmowach stwierdziła że nie ma możliwości zadzwonienia na magiczny numer. Powiedziała, że nie ma czegoś takiego... Może byłem za mało stanowczy, albo nie z każdego salonu mogą dzwonić

 #592643  autor: Sirmark
 02 lis 2012, 14:53
Uwaga: Zamykam temat gigant, ze wzgledy na problemy z moderacja.
Dalsze dyskusje prosze prowadzic w temacie [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
  • Strona 208 z 208
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208