DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 #394165  autor: Rezo
 19 mar 2010, 09:39
waeren pisze:O jakie usługi Ci chodzi, o dodatkowe pakiety typu sms'y lub minuty do wszystkich, jeżeli tak to możesz bez problemu aktywować te pakiety. Mam od wczoraj abo LongPlay 49 bez telefonu i mogę aktywować te pakiety.

Niestety nie widzę możliwości aktywowania pakietów sms, pozostałe są, choć nie są mi potrzebne to i tak wyjaśnię to bo wg teorii powinny być wszystkie pakiety, te sms też
Dzięki waeren, własnie o to mi chodziło. W takim razie podejrzewam, że te pakiety sms też powinny być wkrótce dostępne.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #394170  autor: zawi_23
 19 mar 2010, 10:16
play4you2 pisze:zawi_23 napisał/a:
To ja mam takie pytanie. Posiadam Play Abonament Limitowany 70 (pierwszy jaki był w Play). Czy w związku z tym mogę się przenieść na LongPlay 69?
I jeszcze jedno. Jeżeli mogę się przenieść to czy mogę dokupić usługę zbieraj minuty...?


Oczywiście że tak. Możesz sie zmigrować i dokupić "zbieraj minuty". Powiem Ci jednak szczerze, że masz bardzo ciekawą taryfę. Ja bym to na Twoim miejscu sobie przemyślał.
No to może ja czegoś nie rozumiem z tej taryfy ale zrobię takie szybkie porównanie....
W pierwszej kolejności będzie LP69+Zbieraj minuty, a następnie Play Abonament Limitowany 70
[center]Liczba minut w abonamencie do wszystkich sieci:
350 minut - 200 minut
Liczba minut do Play
Nieograniczone - 1000 minut
Koszt minuty po wykorzystaniu darmowych:
29 gr - 49 gr
Liczba SMS-ów w abonamencie:
To mnie zbytnio nie interesuje ;)
Zbieraj minuty:
5 zł - bezpłatnie
Koszt abonamentu + pakiet
74 zł - 70 zł[/center]
Tak więc wychodzi na to, że dopłacając marne 4 zł do abonamentu mam o 150 minut więcej do wszystkich plus nieograniczone rozmowy w sieci... W sumie z tych co mam wykorzystuję ok 200-300 miesięcznie ale sam komfort posiadania nieograniczonej liczby minut bardziej mi pasuje.
Chyba, że ja coś źle robię i np. przy przechodzeniu czegoś się nie dostaje... To proszę jak najszybciej wyprowadzić mnie z błędu :)

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #394171  autor: ywis
 19 mar 2010, 10:17
A czy pomimo nowej oferty dla klient indywidualnego obowiązują jeszcze stare oferty One Play Pro 60/40, czy jeszcze można nabyć taki abonament w salonach, czy tylko przez internet?

 #394175  autor: Sławek
 19 mar 2010, 10:35
Myslalem, ze nie mozna juz jej w ogole nabyc :evil: A tu taka niespodzianka. Faktycznie, w eshopie jest dostepna! Szkoda tylko ,ze z byle jakimi numerami ;)

Mam tylko nadzieje, ze pakiety beda obowiazywaly rowniez stare, a nie te nowe.

 #394177  autor: ywis
 19 mar 2010, 10:47
Sławek pisze:Szkoda tylko ,ze z byle jakimi numerami
Nr możesz sobie dobrać, jest pula numerów z których sobie sam wybierasz nr i jest ich tam sporo.

Czyli rozumiem, że w salonach nie ma co liczyć na ten abonament o którym wspomniałem wyżej.

 #394178  autor: Sławek
 19 mar 2010, 10:49
Ale telefonow za duzo do wyboru nie ma.

[ Dodano: 2010-03-19, 10:50 ]
No chyba nie, bo oficjalnie ta taryfa zostala wycofana. Dzis bede jeszcze na miescie to sie dowiem.

[ Dodano: 2010-03-19, 10:55 ]
Numery sie zaczynaja od 530... co za okropnosc xD Ludzie beda myslec, ze jestem w orange LOL

 #394243  autor: thonka
 19 mar 2010, 15:42
mam do wszystkich piszacych jedna prosbe: to jest temat o ofercie LP.

o przedluzeniach w tej ofercie mozecie podyskutowac w odpowiednim do tego dziale. nastepne posty dotyczace przedluzen beda kasowane. rozumiem, ze chodzi o przedluzenia w ofercie LP, ale temat jest ogolnie o taryfie LP, a nie o przedluzeniach i trzymajmy sie tego.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394250  autor: TomekO
 19 mar 2010, 16:26
Regulamin migracji do LongPlaya jest i wszystko jasne. Nie można zmigrować na ofertę LongPlay bez telefonu. LP69 się opłaca 19 gr. do wszystkich i SD to chyba lepiej niż stare oferty ?

"http://blogplay.pl/wp-content/uploads/2 ... 3-2010.pdf"

PS: Forum ma problemy z polskimi znakami w adresie ?

 #394252  autor: pawelf
 19 mar 2010, 16:37
Sławek pisze:Myslalem, ze nie mozna juz jej w ogole nabyc :evil: A tu taka niespodzianka. Faktycznie, w eshopie jest dostepna! Szkoda tylko ,ze z byle jakimi numerami ;)

Mam tylko nadzieje, ze pakiety beda obowiazywaly rowniez stare, a nie te nowe.
Ludzie..nikt nie wycofał niczego.W promocji urodzinowej są taryfy Long Play.Obowiązuja tez i one Play Pro.Więc to nie jest odkrycie na skale świata.

Taryfy Long Play są bardzo dobre ,ale biorąc taki abonament poprzez BOK ,moje zdanie jest takie, iż będziecie skierowani i w efekcie podpiszecie umowę taką ,jaką wam konsultant przez telefon wciśnie.Ale to już nie mój problem.

 #394329  autor: Sławek
 19 mar 2010, 23:16
pawelf pisze:Ludzie..nikt nie wycofał niczego.W promocji urodzinowej są taryfy Long Play.Obowiązuja tez i one Play Pro.Więc to nie jest odkrycie na skale świata.
Fakt, ale po tym co mowil rzecznik, mozna bylo inaczej to rozumiec, a mowil cos takiego "to jest calosciowa zmiana oferty". Mylace. One Play Pro na szczescie nadal bedzie dostepny jeszcze co najmniej tydzien- tak powiedziala babka w salonie.
pawelf pisze:Taryfy Long Play są bardzo dobre
Tak. Dla tych, ktorzy wydadza minimum 69zl na abo. Tym, ktorzy przeznaczaja na telefon mniej, juz sie te taryfy nie oplacaja.
pawelf pisze:ale biorąc taki abonament poprzez BOK ,moje zdanie jest takie, iż będziecie skierowani i w efekcie podpiszecie umowę taką ,jaką wam konsultant przez telefon wciśnie.Ale to już nie mój problem.
Nie wiem dlaczego wyskoczyles nagle z BOK i o co wlasciwie chodzi Ci w tym zdaniu ;)

 #394331  autor: thonka
 19 mar 2010, 23:28
PS: Forum ma problemy z polskimi znakami w adresie ?
nie, zaczales od cudzyslowa bezposrednio przy tekscie linku i dlatego forum nie zmienilo tekstu na link ;) spacja miedzy nim,a tekstem powinna zalatwic sprawe
pawelf pisze:biorąc taki abonament poprzez BOK ,moje zdanie jest takie, iż będziecie skierowani i w efekcie podpiszecie umowę taką ,jaką wam konsultant przez telefon wciśnie.Ale to już nie mój problem.
ze co? mozesz to jasniej napisac? mam nadzieje, ze nie chodzi Ci o zadne przedluzanie umowy via telefon itp. sprawy, bo juz chyba wystarczajaco jasno sie wyrazilem odnosnie przedluzen...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394436  autor: wwojtaszek
 20 mar 2010, 16:13
Czyli One Play i One Play Pro sa nadal dostepne w salonie? A czy w Longu rowniez dostaje sie rabat 50% na abo przez 6 miechow za przeniesienie numeru z fresha?

 #394502  autor: pawelf
 20 mar 2010, 21:46
pawelf pisze:biorąc taki abonament poprzez BOK ,moje zdanie jest takie, iż będziecie skierowani i w efekcie podpiszecie umowę taką ,jaką wam konsultant przez telefon wciśnie.Ale to już nie mój problem.
ze co? mozesz to jasniej napisac? mam nadzieje, ze nie chodzi Ci o zadne przedluzanie umowy via telefon itp. sprawy, bo juz chyba wystarczajaco jasno sie wyrazilem odnosnie przedluzen...[/quote]

Jaśniej już się chyba nie da napisać...tylko skąd domysły o aneks do umowy???

 #394610  autor: poko
 21 mar 2010, 13:09
A ile kosztuje aktywacja w taryfach Long Play bez telefonu?

 #394648  autor: thonka
 21 mar 2010, 17:16
pawelf pisze:Jaśniej już się chyba nie da napisać...
skoro ja tego nie jestem w stanie zrozumiec i jeszcze jedna osoba wyzej rowniez, to znaczy, ze jednak nie jest to wystarczajaco jasno napisane... skierowanym to mozna zostac do lekarza...

poko, a moze tak regulamin promocji bys przeczytal? zapewniam, ze dostaniesz odpowiedz na swoje pytanie o wiele szybciej niz piszac wiadomosc na forum...

regulamin oferty bez telefonu nie mowic nic o aktywacji (z reszta ten z telefonem rowniez), ale jest tam punkt, ktory w sprawach nieuregulowanych regulaminem oferty odsyla do standardowego cennika longplay, a w nim:
c) Abonent ponosi opłatę za przyłączenie Numeru MSISDN (numeru telefonu) do Sieci Telekomunikacyjnej P4 (opłata aktywacyjna), która jest uwzględniana na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym w wysokości:
· 49 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem
LongPlay 29
· 29 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem
LongPlay 49
· 1 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem LongPlay
69 lub LongPlay 99.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #394761  autor: wwojtaszek
 21 mar 2010, 22:32
Na czym wkoncu polega ta cala migracja? Mam umowe na 24miesiace podpisana w sierpniu 2009r i One Play 45 i gosciowa w salonie mi powiedziala ze nie moge zmienic na Long Play.Czy migrowac mozna dopiero po skonczeniu obecnej umowy?

 #394764  autor: Marens
 21 mar 2010, 22:51
wwojtaszek pisze:gosciowa w salonie mi powiedziala ze nie moge zmienic na Long Play
"ręce" opadają.
Można, ale ma sens tylko i w przypadku Long Play 69, 99 gdyż tutaj przechodzisz na ofertę minimalnie gorszą od nowych klientów. Przechodzenie na 29/49 mija się z celem, gdyż nie dostajesz w gratisie dodatkowego pakietu minut ani stanu darmowego.

 #394769  autor: TomekO
 21 mar 2010, 23:21
Chyba opłaca się zmigrować z OP45 na LP49 bo zamiast 100 minut jest 168 i nowe pakiety ?

 #394792  autor: waeren
 22 mar 2010, 07:41
thonka pisze:regulamin oferty bez telefonu nie mowic nic o aktywacji (z reszta ten z telefonem rowniez), ale jest tam punkt, ktory w sprawach nieuregulowanych regulaminem oferty odsyla do standardowego cennika longplay, a w nim:
Cytat:
c) Abonent ponosi opłatę za przyłączenie Numeru MSISDN (numeru telefonu) do Sieci Telekomunikacyjnej P4 (opłata aktywacyjna), która jest uwzględniana na pierwszym Rachunku Telekomunikacyjnym w wysokości:
· 49 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem
LongPlay 29
· 29 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem
LongPlay 49
· 1 PLN w przypadku zawarcia Umowy na czas określony z Abonamentem LongPlay
69 lub LongPlay 99.
...potwierdzam, tak to wygląda, ja wziąłem LP49 bez fona i 29 PLN aktywacja...

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #394797  autor: majkel2020
 22 mar 2010, 08:52
wychodzi na to ze po przejsciu a OP60 na LP69 otrzymujemy stan darmowy i mozliwosc aktywacji pakietow w nowych cenach, dzisiaj zlecilem migracje, zobaczymy jak to bedize w nowym okresie rozliczeniowym :)
  • Strona 7 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8