DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147

 #74569  autor: D@rio
 19 maja 2006, 00:24
Legol pisze:gm- wlasnie o tym mowie- tez wiem ze wap w simplusie schodzi z Easy gadki a czy tak samo schodzi z DWiW w mixie? Mixowcy odezwijcie sie :)
w regulaminie nie widzę takiego ograniczenia aby numer 123 był inaczej naliczany ;) a więc powinno chodzić...

Obrazek

 #74606  autor: Legol
 19 maja 2006, 14:30
Witam! Wlasnie dzwonilem na 2601 i prosilem o przelaczenie do dzialu programow lojalnosciowych na co mi odpowiedzieli ze takiego dzialu nie ma....do tego jak rozmawialem z konsulem to powiedzial ze nie ma mozliwosci negocjowania ofert i laczenia posczegonych ze soba :/

 #74640  autor: Rokko
 19 maja 2006, 17:45
Moja umowa w Plusie kończy sie dopiero w styczniu,ale czytajac to co piszecie już boje sie tego co mnie czeka.

 #74648  autor: gm
 19 maja 2006, 18:51
Spokojnie, do stycznia może się wiele zmienić. Zresztą PWA i ANU są bardzo ruchome, w trakcie jednego tygodnia można zobaczyć trzy różne oferty :-) A swoją drogą to do ANU wprowdzili oprócz Rozmów za Grosz (do taryf NP) także do taryf GODZINY pakiet DWiW. Wprawdzie pakiet ten jest wart 10 pln, ale Plus nie daję pełnej ilości minut wynikającej z tego pakietu. Dzisiaj widziałem ofertę na G40+DWiW 150 minut. A standardowy pakiet DWiW w tej taryfie to 180 minut. W pozostałych taryfach też sa różnice. Za to pakiet ten w ofercie ANU ma funkcjonalność przechodzenia na kolejne miesiace.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74708  autor: D@rio
 19 maja 2006, 22:51
Legol pisze:Witam! Wlasnie dzwonilem na 2601 i prosilem o przelaczenie do dzialu programow lojalnosciowych na co mi odpowiedzieli ze takiego dzialu nie ma....do tego jak rozmawialem z konsulem to powiedzial ze nie ma mozliwosci negocjowania ofert i laczenia posczegonych ze soba :/
Pitolili głupoty. Na jakiegoś tępaka trafiłeś. Jakby mi tak powiedział to odrazu bym poprosił o przełączenie z jego kierownikiem i skargę na niego walnął. Aż mnie nosi jak widze niekompetencje. Zadzwoń jeszcze raz.

Obrazek

 #74712  autor: gm
 19 maja 2006, 22:54
Ja po kilku rozmowach z BOKiem nauczyłem się zapisywac nawzisko, a najlepiej jeszcze raz zapytac o godnosc, wtedy sprawa bedzie szybciej i pozytywnie zalatwiona.
D@rio: jak pakiecik MMS, nie bolą kciuki? :-)

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74713  autor: D@rio
 19 maja 2006, 23:07
gm pisze:Spokojnie, do stycznia może się wiele zmienić. Zresztą PWA i ANU są bardzo ruchome, w trakcie jednego tygodnia można zobaczyć trzy różne oferty :-) A swoją drogą to do ANU wprowdzili oprócz Rozmów za Grosz (do taryf NP) także do taryf GODZINY pakiet DWiW. Wprawdzie pakiet ten jest wart 10 pln, ale Plus nie daję pełnej ilości minut wynikającej z tego pakietu. Dzisiaj widziałem ofertę na G40+DWiW 150 minut. A standardowy pakiet DWiW w tej taryfie to 180 minut. W pozostałych taryfach też sa różnice. Za to pakiet ten w ofercie ANU ma funkcjonalność przechodzenia na kolejne miesiace.
Aż się zapytam czy do Godzin faktycznie jest dodawane DWiW. Ecch....ja już mam dość tych z DOPL'em. Już nawet z Nimi nie rozmawiam. Cholernie ciężko coś ugrać. Nawet dział Reklamacji ma to w d**** (dosłownie) co ja do Nich piszę. Reklamacja zwala na DOK, DOK nic nie wie i rozkłada na ręce i a DOPL każe pisać podania do reklamacji. Ręce opadają poprostu. Bajzel na kółkach. A myślęć że DOPL to nowo-utworzona komórka która ma działać sprawnie i priorytetowo. Ecch...zero lojalności i podeścia do klienta. Zobaczymy co mi odpisze Kierownik Departamentu Reklamacji bo do Niego wyslałem swoje "gorzkie żale ;) " ....kierownik DOPL'u już mnie zlał "ciepłym moczem". Za dużo kasy mają i nie zależy im na utrzymaniu klienta poprostu. Jak tak dalej pójdzie to chyba przejdę na Orange Premium ....oferta nie najgorsza, jakby nie patrzeć. A stać mnie troszkę drożej płacić. Dodam iż mam 4 aktywację w Plusie...i chyba wszystkie wycofam powoli bo już mam ich dość.

Obrazek

 #74714  autor: D@rio
 19 maja 2006, 23:10
gm pisze:Ja po kilku rozmowach z BOKiem nauczyłem się zapisywac nawzisko, a najlepiej jeszcze raz zapytac o godnosc, wtedy sprawa bedzie szybciej i pozytywnie zalatwiona.
D@rio: jak pakiecik MMS, nie bolą kciuki? :-)
Ostatnio ode mnie babka oberwała za to. Mało brakowało abym poprosił o godność i o przełączenie do kierownika. I chyba zaczne robić to częściej. Nie chciała mnie skubana przełączyć do DOPL'u. Mówiła że ona też mi może przedstawić ofertę i pomóc. Upierała się przy tym skubana. Nie wiem, chyba okres miałą. A akurat z nią nie chciałem gadać bo chciałęm rozmawiać z kierownikiem DOPL'u. Ale po zmienieniu tonu rozmowy w końcu mu sę udało.

A pakiecik...nie mam jeszcze N70....a więc narazie nie aktywowałem. Cały czas walczę ostro...

Obrazek

 #74715  autor: gm
 19 maja 2006, 23:12
Tak, dodają pakiet DWiW. Dla przykładu podam kilka ofert: G25 i DWiW 100, G40 DWiW 150, G55 DWiW 200, G75 DWiW 500 więcej nie chce mi się szukać. Mam wydrukowaną wersję dla mojej siostry. Kiedyś było 6 stron, teraz jest aż 14.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74716  autor: D@rio
 19 maja 2006, 23:16
gm pisze:Tak, dodają pakiet DWiW. Dla przykładu podam kilka ofert: G25 i DWiW 100, G40 DWiW 150, G55 DWiW 200, G75 DWiW 500 więcej nie chce mi się szukać. Mam wydrukowaną wersję dla mojej siostry. Kiedyś było 6 stron, teraz jest aż 14.
ale to w ANU. A jak mi połączą te DWiW do PWA to może będę skłonny się zgodzić. A powiedz mi coś o tych "rozmowach za 1gr." w NowymPlusie...

Obrazek

 #74720  autor: gm
 19 maja 2006, 23:25
A może ta oferta pomniejszonej ilości minut w ramach DWiW dotyczy się tylko tego konkrotnego przypadku. Jeżeli chodzi o ofertę Rozmawiaj za Grosze (a nie Grosz) wygląda tak, że możesz wybrać 3 numery i dzwonić do nich za 6 gr/min. Niestety nie ściąga z pakietu tylko kwotę te dodaje dodatkowo do rachunku.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74722  autor: D@rio
 19 maja 2006, 23:32
gm pisze:A może ta oferta pomniejszonej ilości minut w ramach DWiW dotyczy się tylko tego konkrotnego przypadku. Jeżeli chodzi o ofertę Rozmawiaj za Grosze (a nie Grosz) wygląda tak, że możesz wybrać 3 numery i dzwonić do nich za 6 gr/min. Niestety nie ściąga z pakietu tylko kwotę te dodaje dodatkowo do rachunku.
a to wiem z tymi groszami. Kiepska oferta. Muszę się dowiedzieć o te DWiW. Choć już...nie mam sił. Za te samą cenę mam N70 w Orange Premium bez łaski...

Obrazek

 #74736  autor: gm
 20 maja 2006, 08:31
Przeglądam tę ofertę i nie widzę w PWA dodatku w postaci DWiW. Moja siostra ma niskie rachunki, Ty przypuszczam, że masz dużo większe więc warto pisać i rozmawiać z BOK.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74841  autor: D@rio
 20 maja 2006, 16:16
gm pisze:Przeglądam tę ofertę i nie widzę w PWA dodatku w postaci DWiW. Moja siostra ma niskie rachunki, Ty przypuszczam, że masz dużo większe więc warto pisać i rozmawiać z BOK.
Wiem że nie ma. Kiedyś było do NowychPlusów. A teraz nie ma :? dlatego chcę żeby mi włączyli w ramach PWA te DWiW poprzez podejście indywidualne do klienta. Ale coś cienko to idzie. Zgodę na obniżenie N70 już mam, teraz walczę o te DWiW do NowegoPlusa165. Teraz napisałem do Dyrektora Reklamacji, zobaczymy. Później mogę do Dyrektora DOPL. A jak nie to się pokuszę o poproszenie o wsparcie panią rzecznik ;) ..a jak to nie pomoże to spadam z tej firmy :-)

P.S
A gdzie w ogóle ta oferta jest? Skąd Ty ją przeglądasz? Gdzieś w internecie jest?

Obrazek

 #74859  autor: gm
 20 maja 2006, 17:56
W salonie kolega mi sprawdzil i wydrukowal. A na jaką kwotę wytargowałeś N70?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74863  autor: D@rio
 20 maja 2006, 18:29
gm pisze:W salonie kolega mi sprawdzil i wydrukowal. A na jaką kwotę wytargowałeś N70?
A możesz mi przefaksować jakoś to co on Ci tam wydrukował albo przesłać?
Wytargowałem na 299zł. netto.

Obrazek

 #74905  autor: gm
 20 maja 2006, 22:25
Jak będę miał wersje w pdf to Ci wyśle, ale to jest oferta dla tego konkretnego numeru więc niewiele Ci to da.

[ Dodano: 2006-05-20, 22:28 ]
matikk pisze:Witam
W czerwcu konczy mi sie umowa abonamentowa w plusie.Nie wiem czy ją przedłużyć.Mam telefon SE T610 i chciałbym go zmienić-nie wiem czy mają jakieś sensowne telefony w ofercie.Moglibyście mi coś doradzić?Może przejsc do ery albo orange.Zalezy mi mocno na telefonie bo moj SE jest dość stary.Abonament chciałbym miec tak do 45 zł.Dotychczas w pierwszym roku mialem promocyjny abonament 45 zl a teraz mam najnizszy 25.Co o tym myślicie.Z góry dziękuje za odpowiedz
Zapytam jeszcze mattika: Czy już zdecydowałes się podpisać nowa umowę? Skoro umowa kończy Ci się w czerwcu w salonie pewnie już jest dostępna oferta dla Ciebie.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74922  autor: D@rio
 21 maja 2006, 03:43
Wyślij. Te oferty są mniej więcej podobne. To że się mówi że "dla konkretnego numeru" albo "dla każdego indywidualnie" to i tak tylko pic na wodę. Wiem z doświadczenia. Pewne standardy, usługi dodawane są takie sam dla każdego, bez względu czy masz rachunki 100zł. czy 500zł. A szkoda że pojęcie indywidualnego podejścia do klienta przy lojalności jest takie wąskie :?
Czekam w takim razie na PDF'a.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Obrazek

 #74965  autor: Legol
 21 maja 2006, 12:38
Musze uzupelnic troche opis by oddac caly obraz mojej rozmowy z konsulem- otoz okazalo sie ze procz darmowego numeru jest tez oferta rozmawiaj za grosze (te 3 nr do plusa 6gr/min) tym tez nie bylem zainteresowany wiec spytalem sie go jak rozwiazac umowe- momentalnie mnie przelaczyl do jakies babki ktora mnie zaczela wypytac dlaczego chce rozwiazac umowe. Zbyt kompetentna ona nie byla- skoro mieszala uslugi mixplusa i simplusa- w kazdym razie jesli bym przedluzyl umowe dadza mi 3x15min do wszystkich za podpisanie umowy. Kiepsko bardzo- mozna sie spodziewac odezwu z ich strony? Dodam ze wyslali mi dwie wersje umowy do podpisania.

 #74967  autor: gm
 21 maja 2006, 12:40
Legol: jakie dwie wersje? A czy dostales jakas ciekawa oferte z nowymi taryfami GODZINY?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)
  • Strona 2 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147