DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147

 #74973  autor: Legol
 21 maja 2006, 13:30
gm- NP25+ darmowy nr lub NP25+ rozmawiaj za grosze. Godzin mi nie wyslali

[ Dodano: 2006-05-21, 13:33 ]
Tzn z Godzin nic nie zaproponowali- temu konsulowi co z nim gadalem brakowalo jakiejkolwiek inwencji....

 #74974  autor: gm
 21 maja 2006, 13:33
Nie wiem jak dawno sprawdzałeś, ale siostrze sprawdzałem w tym tygodniu i GODZINY juz sie pojawily. Tak jak pisalem wczesniej przy taryfach GODZINY dodaja pakiet DWiW. Jestes zainteresowany ofertą ANU czy PWA?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #75152  autor: Legol
 21 maja 2006, 22:31
Zdecydowanie ANU

 #75158  autor: gm
 21 maja 2006, 22:38
Jutro popołudniu jak będę przy komputerze to wyśle Ci tą ofertę mojej siostry. Chyba, że w nocy zagładnie tu D@rio, przeczyta to i wyśle Ci ofertę, bo Jemu już przesłałem. W ANU jest duży wybór. Bardziej interesuje Cię Darmowy Numer czy pakiet minut standardowych czy DWiW, a może rabat na abonament?

[ Dodano: 2006-05-21, 22:41 ]
...oczywiście tę ofertę. Jak ja tak mogłem napisać? Jak dla mnie to już DOBRANOC :-)

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #75164  autor: Legol
 21 maja 2006, 23:13
gm- interesuje mnie polaczenie darmowy numer+znizka na abo badz darmowy numer+ jakis pakiet na gprs

 #75174  autor: D@rio
 21 maja 2006, 23:45
Legol pisze:gm- interesuje mnie polaczenie darmowy numer+znizka na abo badz darmowy numer+ jakis pakiet na gprs
Wątpie że uzyskasz taką ofertę. Oj, wątpię. Możęsz pisać pisemka, rozmawiać z kierownikami ale wątpię. Zresztą sam widzisz że BOK (Biuro Olewki Abonenta) nie bardzo się kwapi do roboty. Natomiast, pytałeś czy oni się do Ciebie odezwą. ZDECYDOWANIE NIE! Ja też jestem na etapie przedłużania umowy i wierz mi że oni do mnie nie zadzwonili ani razu. Zawsze to ja musiałem dzwonić. Nic dodać, nic ująć. A walczę o dodanie do PWA mi DWiW w NowymPlusie165. Jak nie to czekam na wprowadzenie Oferty OrangePremium do E-sklepu Orange i wezmę to. Dostanę za tę cenę N70 + złoty numer + przywileje premium i w dodatku to wszystko bez większej łaski...
Co do tej babki co Cię do Niej przełączyli. Ona Ci dałą standardową ofertę. To jest oferta "Bonus 45 min". Daje się ją do ANU za tzw. szybkie odesłanie umowy (do 30 dni). Te minuty masz w rozłożeniu na 3 miesiące, czyli po 15 minut. A więc, bez żadnych rewelacji. Mówiłem że z Plusem ciężko o indywidualne podejście...

P.S
Ofertę wysłałem.

Obrazek

 #75190  autor: Legol
 22 maja 2006, 00:23
D@rio dzieki za te oferty- z tego naprawde wynika ze w standardzie to dosyc kiepsko wyglada- prawde mowiac darmowy numer+pakiet gprs (np 10mb/msc przez 12 msc) by mnie w pelni satysfakcjonowal....mowisz ze nie do wywalczenia?

 #75192  autor: D@rio
 22 maja 2006, 00:34
Legol pisze:D@rio dzieki za te oferty- z tego naprawde wynika ze w standardzie to dosyc kiepsko wyglada- prawde mowiac darmowy numer+pakiet gprs (np 10mb/msc przez 12 msc) by mnie w pelni satysfakcjonowal....mowisz ze nie do wywalczenia?
Napisz do rzecznika prasowego wniosek z prośbą o przygotowanie takiej oferty. Napisz co chcesz, podaj argumenty. No wiesz, wszystko dokladnie i profesjonalnie. Nie krzycz tam na Nich, nie wyzywaj, nie groź tylko napisz konkretnie co chcesz i aurgumentuj to. Wyslij to na adres Sadowskiej. Tam pewnie któryś z prawników to przeczyta i może jak będzie mu zależało to coś Ci tam stworzą ofertę indywidualną ANU. Jednemu mojemu znajomemu się udało wywalczyć coś "indywidualnie". Zrobili mu ANU (na 6 miesięcy umowa) na bazie SuperKarty (która jest tylko dla nowych) i dali mu 100min. do wszystkich sieci za 45zl. (standardowo jest 75min.)A więc jakaś nadzieja jest. Jak już to nie wyjdzie to innej możliwości nie widze. Możesz jeszcze próbować kontaktować z kierownikiem CRM - on odpowiada za indywidualne oferty. Próboj, ja też próboję ;) Tyle że mi...nawet moja wiedza mało pomaga bo w tej firmie pracują strasznie proceduralni ludzie ktorzy poprostu myślą regulaminowo a nie życiowo. A to, że każdy się o swój tyłek boi to zrozumiałe. Zobaczymy co mi teraz odpisze kierownik DR a później kierownnik DOPL. U Ciebie generalnie o tyle jest gorzej że chcesz pakiet GPRS który nigdy nie był dodawany lojalnościowo i nie jest obecnie. Możesz jedynie przez E-BOK aktywować promocyjnie bodajrze 50MB za 20zł. GM ma to aktywne. I to się właściwie zamyka w ten sposób. Oferty znasz, to są wszystkie oferty standardowe dla klientów indywidualnych a ramach PWA i ANU. Szkoda ze już teraz nawet "z wejścia" nie interesuje nikogo ani staż w sieci ani rachunki...
Życzę powodzenia zarówno Tobie jak i sobie ;)

Obrazek

 #75194  autor: Legol
 22 maja 2006, 00:41
Az tak bardzo bawic mi sie nie chce- szkoda ze nie ma mozliwosci aktywacji darmowego numeru w NP- zostalbym w abo a tak szkoda numeru, programu 5plus, taniego GPRSu i tej calej mojej sympatii do plusa- ktora zarazilem sporo moich znajomych...Pozostanie pytanie czy MixPlus, Simplus czy moze Orange....

 #75196  autor: D@rio
 22 maja 2006, 00:45
Legol pisze:Az tak bardzo bawic mi sie nie chce- szkoda ze nie ma mozliwosci aktywacji darmowego numeru w NP- zostalbym w abo a tak szkoda numeru, programu 5plus, taniego GPRSu i tej calej mojej sympatii do plusa- ktora zarazilem sporo moich znajomych...Pozostanie pytanie czy MixPlus, Simplus czy moze Orange....
Oj, aleś Ty leniwy :mrgreen: skoro Ci się nie chce...no ale to już nie mój problem.
Powiem tylko tylę ze jeszcze niedawno DarmowyNumer był dodawany do NowegoPlusa jako ANU. I tego jestem pewny na 100%. Tutaj wynegocjowania samego DarmowegoNumeru masz dużo większe szanse. Zadzwoń i zapytaj. Umowa oczywiście na 12 miesięcy.

Obrazek

 #75197  autor: Legol
 22 maja 2006, 00:49
Hehe- w tym sek ze przedluzac umowe tylko za darmowy numer to dla mnie troche bezsens- simplus i mixplus wychodza w tym wzgledzie znacznie lepiej- za te same pieniadze daja znacznie wiecej :)

 #75198  autor: D@rio
 22 maja 2006, 00:52
Legol pisze:Hehe- w tym sek ze przedluzac umowe tylko za darmowy numer to dla mnie troche bezsens- simplus i mixplus wychodza w tym wzgledzie znacznie lepiej- za te same pieniadze daja znacznie wiecej :)
No to standardowo nic więcej nie dostaniesz. Z tego co wiem to można jeszcze DarmowyNumer dostać do PWA w NP. I to tyle odnośnie DR z oferty ANU standardowej.
W takim razie najlepiej abyś poszedł do MixPlusa ;) zresztą, to bardzo dobra oferta.

Obrazek

 #75199  autor: Legol
 22 maja 2006, 00:57
Darmowy numer i PWA w NP? Jakies szczegoly? :)

 #75200  autor: gm
 22 maja 2006, 05:43
D@rio: Darmowy Numer w NP nadal jest w ofercie w ANU. A co do PWA + DN to obawiam się, że przy taryfie NP25 będzie ciężko. Legol: nie ma sensu walczyć o pakiet gprs. Możesz mieć za 7,50 pln 12,5 MB miesięcznie bez łaski ze strony Plusa. Wytłumaczyłem to w którymś artykule na telesolis.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #75555  autor: D@rio
 23 maja 2006, 17:34
Jestem pewny że do PWA z NowymPlusem dawali albo jeszcze dają DN . A ANU też on jest jako umowa 12 miesięczna ale w PWA też...konsultantka mi to mówiła.

Obrazek

 #75579  autor: Legol
 23 maja 2006, 18:19
D@rio czyli dzwonic na 2601 prosic o przelaczenie na dzial utrzymania abonentow i pytac o PWA+DN na 12 msc? :)

 #75602  autor: D@rio
 23 maja 2006, 18:51
Legol pisze:D@rio czyli dzwonic na 2601 prosic o przelaczenie na dzial utrzymania abonentow i pytac o PWA+DN na 12 msc? :)
PWA + DN = 24 miesiące.
Możęsz zapytać o ANU: NowyPlus + DN = umowa 12 miesięcy.

Zadzwonić zawsze możesz ;) trochę złą nazwe podałeś ale mniejsza o to :mrgreen:

Obrazek

 #75614  autor: Legol
 23 maja 2006, 19:05
Widze jakas zmiane w IVR- komunikat ze przygotowano dla mnie oferte specjalna i prosza o kontakt z kosultantem- potem jak chcialem sie polaczyc to wyskoczyl komunikat iz "konsultant zajmujacy sie moja sprawa jest w tej chwili zajety" no i byla mozliwosc zeby do mnie oddzwonil. Troche to dziwne bo taki sam komunikat mialem jak przed telefonem na 2601 zadzwonilem na 2699

 #75618  autor: gm
 23 maja 2006, 19:10
D@rio: napisz mi czy taki numer przejdzie w Plusie. Mam NP85+mase innych pakietow, srednie rachunki 100-200 pln i nie mam mozliwosci zmiany taryfy na niższą, czyli pozostaje mi NP165, G110,G180. Chcialem zmienic na G75+3 pakiety. Wiem, ze proceduralnie nie ma takiej mozliwosci, ale moze pismo z taka prosba pomoze. Jestem dokladnie w polowie trwania umowy. Druga sprawa to gdzie takie pismo wyslac i na kogo zatytulowac. Dawniej (jak pracowalem w Plusie) nie mialem problemu z takimi procedurami, ale teraz juz ie pogubilem.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #75620  autor: D@rio
 23 maja 2006, 19:14
Legol pisze:Widze jakas zmiane w IVR- komunikat ze przygotowano dla mnie oferte specjalna i prosza o kontakt z kosultantem- potem jak chcialem sie polaczyc to wyskoczyl komunikat iz "konsultant zajmujacy sie moja sprawa jest w tej chwili zajety" no i byla mozliwosc zeby do mnie oddzwonil. Troche to dziwne bo taki sam komunikat mialem jak przed telefonem na 2601 zadzwonilem na 2699
Zgadza się, jest taka opcja. Oddzwonią do Ciebie za pare dni. Jak wybierasz 3 i 1 to odrazu łączysz się z Nimi. Inne rozwiązanie to zadzwonić na (22) 426-10-00 (recepcja Polkomtel S.A.) i później nacisnać 2 (połączenie z DOK) i tam poprosić aby Cię przełączyli do tego działu ;)

Obrazek
  • Strona 3 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147