DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 147
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 147

 #79995  autor: Legol
 16 cze 2006, 10:09
A ja juz definitywnie sie chyba pozegnam z abonamentem- nie zaproponowali mi nic nowego- zlozylem wniosek o rozwiazanie umowy- i 9 lipca bede juz mial nieaktywny numer....ktos wspominal ze dzwonia po zlozeniu wniosku- widocznie im na mnie nie zalezy przy stazu ponad 2,5 roku i rachunkach ostatnio nie schodzacych ponizej 40 zl :)

 #80008  autor: D@rio
 16 cze 2006, 11:38
Legol pisze:A ja juz definitywnie sie chyba pozegnam z abonamentem- nie zaproponowali mi nic nowego- zlozylem wniosek o rozwiazanie umowy- i 9 lipca bede juz mial nieaktywny numer....ktos wspominal ze dzwonia po zlozeniu wniosku- widocznie im na mnie nie zalezy przy stazu ponad 2,5 roku i rachunkach ostatnio nie schodzacych ponizej 40 zl :)
Zadzwonic napewno zadzwonia. Daj im troche czasu. Moze zadzwonia za 3 dni a moze za tydzien. Pewnie Ci wcisna o pare zlotych obnizke ceny telefonu + "pakiet 600 minut" o ktorym pisalem wyzej. Ale decyzja nalezy do Ciebie! ;) ...fakt faktem, nie sadze abys wiecej mogl dostac bo poprostu...nie ma argumentow.

Obrazek

 #80025  autor: gm
 16 cze 2006, 12:16
Legol: ja rozumiem, że każdy dzwoni na ile ma potrzeby lub możliwości, ale rachunki nie schodzące ponizej 40 pln to dla żadnego operatora nie jest argument. Czekaj, może zadzwonią.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80645  autor: D@rio
 20 cze 2006, 11:56
gm: dzwonili dziś do mnie Ci z Biura Rzecznika. Właśnie 30 minut temu. I dalej, że tak powiem...dup zbita. Powiedzieli że dla mnie nie ma takiej oferty :? Chciał mi tu kombinować z Godziny180 + DarmowyNumer ale to mnie nie urządza. Nie dzwonię non stop do jednego numeru i te Godziny jakoś do mnie nie przemówiły. Już mnie to wszystko drażni. Im się poprostu nie chce. Uważają że są najlepsi a więc po co się wysilać i tworzyć oferty indywidualne. A więc w sumie teraz tylko czeka mnie rezygnacja...i tak zrobię bo mi na nerwy działają już....ja tu bulę a na klienta się leje i zero indywidualnego podejścia.

Obrazek

 #80668  autor: gm
 20 cze 2006, 15:20
A w sumie co Ci proponują na dzisiaj przy NP165?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80676  autor: Rokko
 20 cze 2006, 16:58
Fajnie, że ciągniecie tak ten temat.moze dotrwacie w tych negocjacjach do stycznia.mam wtedy wymiane apratu w pusie.dzieki wam bede wiedzial juz wszystko na temat prob zawalczenia o swoje w naszej "kochanej" sieci:)

 #80680  autor: D@rio
 20 cze 2006, 17:16
gm pisze:A w sumie co Ci proponują na dzisiaj przy NP165?
Ten od Biura Rzecznika do NowegoPlusa poza obniżeniem ceny telefonu do 299zł. netto za N70 nic mi nie zaproponowal. Przebąkiwał tylko coś o DarmowymNumerze w Godziny180. Ale mu podziękowałem to mówi że się jutro ze mną skontaktuje i rozejrzy w opcjach. Natomiast, dzisiaj też, później zadzwoniłą do mnie babeczka z DOPL i powiedziała że do NowegoPlusa165 + N70 doda mi pakiet 600minut (25min na 24 miesiace). I to praktycznie tyle. Wszędzie leci standardowa, masowa oferta.
Jeśli chodzi o moją opinię w tej sprawie to nie podoba mi się to wszystko. Cienko to wygląda. Jeśli chcą żebym u Nich został, to muszą mi zremponsować brakich wszelkich innych benefitów ceną telefonu. Ja szanuje swoje pieniądze i do tyłka im właził nie będę. Szkoda tylko byłoby się pożegnać po 9 latach współpracy. Ale cóż...są inne oferty biznesowe...

Obrazek

 #80691  autor: gm
 20 cze 2006, 18:27
Rozumiem, że teraz rozchodzi sie Tobie o dodatkowy (darmowy) pakiet DWiW na cały czas trwania umowy. Skoro nie chcą Ci dac pakietu i oprócz aparatu za 299 pln spróbuj wywalczyć rabat ok. 20-30 pln na abonament, a pakiet sobie kupisz :-) To oczywiście żart, bo w Plusie też umieją liczyć. Skoro jesteś skłonny zrezygnować z usług Plusa to idź na całość. Walcz do końca o 299 pln za N70 i pakiet DWiW i nie popuszczaj. Jak nie zmiękną to i tak widzę, że teraz jest Ci dalej niż bliżej do Plusa.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80692  autor: D@rio
 20 cze 2006, 18:45
gm pisze:Rozumiem, że teraz rozchodzi sie Tobie o dodatkowy (darmowy) pakiet DWiW na cały czas trwania umowy. Skoro nie chcą Ci dac pakietu i oprócz aparatu za 299 pln spróbuj wywalczyć rabat ok. 20-30 pln na abonament, a pakiet sobie kupisz :-) To oczywiście żart, bo w Plusie też umieją liczyć. Skoro jesteś skłonny zrezygnować z usług Plusa to idź na całość. Walcz do końca o 299 pln za N70 i pakiet DWiW i nie popuszczaj. Jak nie zmiękną to i tak widzę, że teraz jest Ci dalej niż bliżej do Plusa.
Nie zrozumiałeś mnie. Nie walczę do DWiW na 24 miesiące. Walczę do DWiW do PWA na 12 miesięcy. Mówiłem że walczę o połączenie PWA + ANU. Wiesz, tutaj nie chodzi że mnie nie stać te 25zł. zapłącić więcej. Stać mnie, tylko tu chodzi o fakt. Fakt, że jako długoletni klient, który płaci dośc sporo (w tym miesiącu mam rach. na 578.08 zł. dokładnie, szlag mnie trafia jak myślę że muszę im tyle zapłacić i nic z tego nie mieć...) zasługuje na lepsze warunki. Oni by NIC podkreślam NIC, na tym nie stracili...a ja, byłbym zawodolony. I tym sposobem i wilk syty i owca całą. Ale nie, oni dalej śpiewają te swoje śpiewki i marne oferty prezentują. Myślałem że jakiś poziom indywidualnego podejśćia w tej firmie troche istnieje. Dodam, iż standardowa cena dla mnie, przy Nokii N70 wynosi 399zł. netto. Dacie wiare? Negocjacyjnie, po reklamacji zjechali mi do 299zl. netto...z wielkiej łaski. Dodam, iż ten telefon w Orange jest dla klientów z ulicy za 399zł. BRUTTO, przy abonamencie 200zł. Ja nie wiem, dlaczego Orange potrafi zadbać o takich klientów, Era też sobie jakoś radzi tylko Plus ma to głeboko w "otworze". Czy oni są tak zakochani w sobie i uważają że są najlepsi? Może i technicznie są, ale lojalnościowo nie. Zobaczccie jak Era dba o najlepszych klientów, takich jak ja, poczytajcie sobie tutaj (ARPU 300PLN+, a więc się łapię...) . A co robi Plus? Szczerze? Wielkie gówno...

P.S
Nie mogę walczyć o rabat na abonament. To jest jako ANU. Pozatym, to przy PWA już napewno nie przejdzie. A kiedyś DWiW były dawane standardowo do PWA...

Obrazek

 #80746  autor: gm
 20 cze 2006, 22:13
No i zdecydowałem się zmienić taryfę z NP85 + pakiet DWiW + Kilka innych pakietów na GODZINY55 + 3 pakiety. Ilość dostępnych minut taka sama a taniej o 25 pln. Jest pewne ograniczenie, bo duża część minut dostępna pod 3 wybrane numery, ale za to bez ograniczenia czasowego. Zresztą u mnie w Rodzinie i wśród znajomych dużo jest numerów Plusa więc nie będzie problemu z dopasowaniem swojego profilu

[ Dodano: 2006-06-20, 22:19 ]
cd dzwonienia. Szkoda tylko pakietów gprs. Pakiet 500 smsow i 2500 mmsow przechodzi do taryf GODZINY.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80760  autor: D@rio
 20 cze 2006, 22:37
gm pisze:No i zdecydowałem się zmienić taryfę z NP85 + pakiet DWiW + Kilka innych pakietów na GODZINY55 + 3 pakiety. Ilość dostępnych minut taka sama a taniej o 25 pln. Jest pewne ograniczenie, bo duża część minut dostępna pod 3 wybrane numery, ale za to bez ograniczenia czasowego. Zresztą u mnie w Rodzinie i wśród znajomych dużo jest numerów Plusa więc nie będzie problemu z dopasowaniem swojego profilu

[ Dodano: 2006-06-20, 22:19 ]
cd dzwonienia. Szkoda tylko pakietów gprs. Pakiet 500 smsow i 2500 mmsow przechodzi do taryf GODZINY.
Pakiet GPRS mozesz sobie aktywowac ten tylko z E-BOK'u, 50MB za 20zł.. Inaczej nie da rady. Oni do Godzin promują tego iPlus'a za 49zł. netto do aktywacji. Ale jeśli Tobie to odpowiada...to gratuluję ;) W sumie oszczędności są najważniejsze...

Obrazek

 #80763  autor: gm
 20 cze 2006, 22:43
Niestety tego pakiet za 20 pln już nie mam w e-boku. Kiedyś go aktywowałem i za kilka dni deaktywowałem, żeby mi się nie odmówił, bo nie potrzebuje 50 MB miesięcznie i niestety więcej już się nie pojawił na moim koncie.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80764  autor: D@rio
 20 cze 2006, 22:51
gm pisze:Niestety tego pakiet za 20 pln już nie mam w e-boku. Kiedyś go aktywowałem i za kilka dni deaktywowałem, żeby mi się nie odmówił, bo nie potrzebuje 50 MB miesięcznie i niestety więcej już się nie pojawił na moim koncie.
Rozumiem. No to w takim razie zmienia teraz wszystko zmienia postać rzeczy. Musisz się obejść bez pakietu GPRS w tym wypadku ;)

Obrazek

 #80765  autor: gm
 20 cze 2006, 22:55
W sumie to niewiele potrzebuje MB miesięcznie i dlatego będę korzystał z pakietów z programu 5Plus.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80768  autor: D@rio
 20 cze 2006, 22:57
gm pisze:W sumie to niewiele potrzebuje MB miesięcznie i dlatego będę korzystał z pakietów z programu 5Plus.
No jest to jakieś rozwiązanie ;) przyznaje....tylko czasem uważam że te pakiety są nieadekwatne do ilości punktów.

P.S
Powiedz mi, dlaczego wcześniej napisałeś iż dalej mi do Plusa niż bliżej? tak mnie to zastanawia...

Obrazek

 #80770  autor: gm
 20 cze 2006, 23:05
Masz Plusa i negocjujesz z Plusem i jeszcze niedawno wyglądało, że nawet bardzo Ci zależy. Później pojawiła się informacja o ofertach konkurencji a ostatnio mam wrażenie, że jak Ci Plus nie da dobrych dla Ciebie warunków to jesteś skłonny rozstać się z Plusem, bo Era czy Orange dają to na starcie a nie dla dziewięcioletniego klienta.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #80777  autor: D@rio
 20 cze 2006, 23:38
gm pisze:Masz Plusa i negocjujesz z Plusem i jeszcze niedawno wyglądało, że nawet bardzo Ci zależy. Później pojawiła się informacja o ofertach konkurencji a ostatnio mam wrażenie, że jak Ci Plus nie da dobrych dla Ciebie warunków to jesteś skłonny rozstać się z Plusem, bo Era czy Orange dają to na starcie a nie dla dziewięcioletniego klienta.
Wiesz, spójrz na to z mojej strony. Jeśli nie widzę chęci utrzymania klienta ze strony operatora to jak mi może zależeć? To w końcu przecież ja chyba im płącę a nie oni mi. Pozatym, operator jest dla mnie a nie ja dla operatora i umowa powinna być tak skonstruowana aby dwie strony zadowolone. A tu nawet nie widzę takiej chęci i woli. Pewnie że mi zależy, ale zobacz że już powoli wyczerpała się moja droga negocjacji. Teraz czekam tylko na odpowiedź Dyrektora DOPL i Kierownika Salonu lubelskiego...i na tym koniec. Jak to już nie pomoże to tylko wniosek deaktywacyjny. A moja droga negocjacji wierz mi że jest dość spora. Zależeć mi zależało, do dziś mi zależy ale ja też mam swoje wymagania, a myślę że myślę dość przyziemnie i życiowo i nie mam wymagań z kosmosu, zwłaszcza że się troszkę w branży orientuję i wiem jak wyglądają utrzymaniówki u konkurencji. Powiedziałem tylko, że u konkurencji mam alternatywe. Natomiast, dziwi mnie jedynie że Polkomtel S.A. tak bardzo dopieszcza simplusowiczów a tak leje długim sikiem na utrzymanie abonentów...kiedyś utrzymaniówka Polkomtela wyglądała zdecydowanie lepiej. Do dziś jestem w stanie przytoczyć oferty utrzymaniowe z 2000r., z 2003r. i tak dalej, i tak dalej...nie musisz się ze mną zgodzić ale myślę że w swoich poglądasz mam sporo racji ;)
Narazie czekam. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę że w przeciągu 2 tygodni wszystko się wyjaśni i podejmę jakieś zdecydowane kroki w którąś stronę. Uważam że trzeba myśleć rozsądnie, nawet pomimo mojej sympatii do sieci Plus'a...

Obrazek

 #80789  autor: gm
 21 cze 2006, 05:53
Oczywiście, że rozumiem Twoje postepowania i życzę POWODZENIA.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #81117  autor: D@rio
 22 cze 2006, 14:22
No i d**a zbita dalej...

Dzwonili dziś do mnie z Departamentu Reklamacji (pismo przekierował Kierownik DOPL). No i niestety...odpowiedź negatywna. Pytam Dlaczego? Ona na to, "no wie Pan, ciężko mi stwierdzić dlaczego - decyzja odgórna". No i nie dowiedziałem się tak naprawdę dlaczego, trzymała się ciągle tych decyzji odgórnych. Ulżyłem sobie tyle że powiedziałem jej wszystko co sądzę o utrzymaniówce w tej firmie i tym całym Departamencie Reklamacji ;)

...to właściwie tyle jeśli chodzi o wieści z "pola walki" na dziś :mrgreen:

Pozdrawiam, miłego dnia :)

Obrazek

 #81143  autor: gm
 22 cze 2006, 15:54
I co dalej w takiej sytuacji?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)
  • Strona 5 z 147
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 147
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 147